Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

ERBAKAN’IN KURDURDUĞU TV 5, AYDIN DOĞAN’IN!

Posted by almanyahaber Ağustos 24, 2008

Erbakan’ın kurdurduğu TV5 kanalını Aydın Doğan’ın satın alacağı yönündeki iddilar gerçek oldu. Doğan Grubu, TV5’in yeni sahibi oldu. Doğan Grubu CNN-TÜRK’ün ulusal yayın hakkını TNT’ye sattıktan sonra CNN-TÜRK uydu ve kabloludan yayına devam etti. Ama zaten düşük olan reytinleri hepten dibe vurdu. Bu duruma çözüm arayan Doğan Gurubu CNN-TÜRK’ü yeniden ulusal yayına çıkarmaya karar verdi. Bunun için ulusal yayın hakkı olan, borç batağındaki TV5’i satın almak için sessiz sedasız harekete geçti.
 
12 MİLYON $
 
Yıllardır doğru dürüst ödenmeyen personel maaşları, SSK prim borçları, yüklü ajans faturalarıyla boğuşan TV5’in kanalı satmaktan başka çaresi kalmadı. Zira borçlar 3 milyon doları aşmıştı. Yayını devam ettirmek imkansız hale gelmişti. Taşıma suyla değirmen artık dönmüyordu. Yapılan pazarlıklar sonucunda kanal Doğan Grubu’na 12 milyon dolara satıldı. Satışı RTÜK hemen onayladı. Ama Rekabet Kurulu 20-25 günde verebileceği kararı 2.5 ay bekletti. Rekabet Kurulunun onayından sonra satış gerçekleşti ve TV5 resmen Doğan gurubunun oldu

 

Bu haberle ilgili düzeltmeyi okumak için TIKLAYINIZ

Reklamlar

90 Yanıt to “ERBAKAN’IN KURDURDUĞU TV 5, AYDIN DOĞAN’IN!”

 1. gizem gül said

  ERBAKAN HOCANIN DA KAÇ LİRALIK ADAM OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI. ŞİMDİ BİR DE BUNA MAZERET BULUN KAKALIM ERBAKAN TARİKATI. HADİ HODRÜ MEYDAN. SEN HEM SİYONİST DE SAĞ DE SOL DE SONRA DA KENDİNLE ÇELİŞ… YAZIK HEM DE ÇOK YAZIK O KADAR BU ADAMA İNANAN HALKA….

  • kezban said

   hey satılık ….. kendine gel erbakanın adını agzına alırken destur de allah gözünüzü açsın ne deyim daha

  • ilker said

   s.a erbakanın kim oldugunu bu insanlar bilemez arkadaşlar erbakanı siyonistlere soıracaksınız abd ya soracaksınız ingiltereye soracaksınız ki ne kadar mukemmel bir insan oldugunu o zaman anlayacaksınız. cunki bu gün internette yahudilerin en cok okudugu gazete milli gazete neden sizee. arkadaşlar erbakanı anlayacak ve ona hak verip tekdir edecek en son millet hangi millet biliyormusunuz bizim milletimiz yani türk milleti ahhhhh ah bü millete en büyük nimet erbakan ama neyse bu kadar yeter. ve bu zavallıların laflarını kafanıza takmayın onlar okumuş cahil onlar aklı kıt insanlar feraset sahibi ileriyi görendir.neyse allaha emanet olun allah başımızdan erbakanı eksik etmein amin

  • yusuf said

   tv 5 satmadık hala yalan haberlerle gizem hanım gıbı saf insanları kandırıyolar..sadece satılan karasal yayın hakkı.aydın doğan kı tv5 gıbı bır kanalı bu şekılde tutsun aklınız alıyor mu hiçççç

  • Yusuf said

   Gizem Erbakan hocanın adını ağzına almadan önce bir çalkala ağzını. birdaha saçma sapan yorum yazma hocam hakkında.cevap vermek için yorum sayfası değil onlarca sayfa gerekli.hocamı bu duruma getiren sizin gibileri değilde kimdir..

  • gizem hanım bu konular derin musait olduğunuz bir gün size uzun uzun anlatayım beklerim arayın lütven

  • musab said

   bana bak neylü belirsiz erbakanın sistemi herkesin kurtuluşudur

  • abdullah ŞİMŞEK said

   Ey beyni karmaşık demokrasiyle yıkanmış olan gizem hanım,bütün siyonistler, masonlar ve bunlara benzerleri hep anladılarda siz ve sizin gibiler hala uykuda olduğundan hocayı anlayamadınız.Manevi pencereden bakarsan ancak o zaman anlarsın.

  • alim said

   senın gıbı kalp gozu kor olan ınsanlar ıcın denecek tek bırsey var ALLAH hıdayete muafık kılsın

  • mehmet said

   gizem hanım sen öde 3 5 milyon dolarları ne zorluklarla calışılıyor senin gibi laf üreterek olmuyor bazı şeyler

  • ayşğül said

   gizem hanım sana birşe diyemiyorum sen benim canım hocamı tanımıyorsunki tanısan rminim bizden çok severdin

  • doğan said

   Gizem hanım öyle herşeye hemen inanmasanız sizin yararınıza olur sonra rezil olmak var işin içinde.Tv5 sadece karasal yayın haklarını satmıştır.Sanırım hatanı şimdi anladın.Acaba sen kim tarikatındansın merak ettim şimdi.

 2. Recep said

  Haber yanlı yapılmış çünki böyle birşey yok en azından henüz yok bu şekil yayınlar taraflı yapılmış yayınlar ALLAH CC dan korkmayanların giriştiği yöntemlerdir yani yalan haber yalan haramdır ve ALLAH’a iman edenler bu ve bunun gibi şaibeli habere inanmaz ve inanmamalıdır Bu siteyi yapanın eğer maksatı mide bulandırmak ve birilerine çanak tutmaksa güzel bir haber olmuş mutlaka doğan grubundan karşığını alır.Site sahiplerinden ricam bu haber şekli hoş deyil başkalarının kırılıp dökülmesi üzerine yapılan haberler kimseye fayda getirmez hele bu haber taraflı olduğu anlaşıldımı ki anlaşılıyor kalben buğuz edebilirler ALLAH CC için buğuz edilen yerin iflah olması mümkün deyildir.siteye yorum yazmış bulınan gizem ablamızada tavsiyem kesin emin olmadığın yani gerçek olup olmadığını kesin bir şekilde bilemediğiniz konularda bu yapıyla yazmayın çünki yazı kaybolmaz sonra sizi bulur pişman olursunuz ama iş işten geçmiş olur.
  (KANAL 5’İN SATIŞI YAPILMIŞTIR VE RTÜK BAŞKANI ZAHİD AKMAN’IN ONAYINI BEKLEMEKTEDİR. ZAHİD AKMAN BUNU ONAYLAMADIĞI İÇİN DE DOĞAN GRUBU KENDİSİNE SALDIRMAKTADIR. ÖNCELİKLE DOĞRU BİLGİ SAHİBİ OLUNUZ, SONRA SUÇLAYINIZ. BİZ DE HABERİ BAŞKA KAYNAKTAN ALDIK. HABERDE, RTÜK ONAYLADI DENİLİYORSA DA HENÜZ ONAYLAMAMIŞTIR)

 3. musa said

  sana yazık gizem o dam kadar olsan daha ne ne biliyosunki hmn konusuyosun allah allah
  bu iftira atmayı ne kadar basit buluyosunuz
  hemde müslümana yazıklar olsun size

 4. isa bal said

  s.a.
  haberin verilişi tamamen kasıtlıdır.
  ben anadolu gençlik derneği üniversite komisyonundayım
  aynı zamanda saadet partisi tokat-turhal gençlik kollarındayım
  evet satılacağı gerçektir ancak satılacak olan tv5 in şirket hali ile değil. kartel elinde reklam ajanslarını tuttuğundan tv 5e reklam olarak ambargo uygulanıyor bu yüzden tv 5 artık pek önemi kalmayan karasal yayın hakkını satmak istemiştir..
  çünkü daha kaliteli yayınlar için para gereklidir..şimdi bazıları diyecekkki neden teşkilatlar karşılamadı bu ihtiyacı şimdi size soru teşkilatlar..
  saadet partisini mi
  anadolu gençlik derneğini mi
  şuurlu öğretmenler derneğini mi
  din-der i mi
  cansuyu derneğini mi
  islam toplumu milli görüş teşkilatlkarını mı (igmg)
  milli gazeteyi mi
  tv5 i mi
  anadolu gençlik
  paramedikal
  genç istikbal dergilerini mi
  yoksa ihh yı mı hangisine destek verecekler
  eger o kdr bilinçli müslümanlarsanız
  gelin sizde el verin bizim arkamızda koca koca holdingler yok
  biz iktadarda olduğumuz sürede ihalerle kendi yandaşlarımızı zengin etmedik
  biz siyonistler tarafından maddi destek görmüyoruz
  sizce ne yapılmalı?….

  EDİTÖRÜN NOTU: BU KONUDA SİTEMİZ AÇIKLAMA YAPMIŞ VE HABERİ DÜZELTMİŞTİR..

 5. izci said

  s.a sevgili arkadaslar, lütfen olu olmaz seyleri yazan bazi kisilere cevap yazarak onun konumunu yükseltmeyin. Görelim MEVLAM neyler eylerse güzel eyler..

 6. şeyma said

  sana yazık simge ne yazıkki erbakan gibi büyük bir hocaya laf atmak sanamı düştü. ne yazıkki öyle bir büyük hocanın. kıymetini bilmiyorsu,bilmedigin yetmiyor birde laf atıyorsun..senin yerinde olsam.erbakan hocamızın hayatını araştırırım.ozaman nekadar büyük bir insan olduğunu anlarsın.rabbimden dilerimki erbakan hocamızı allah başımızdan eksik etmesin öyle büyük birisinin kıymetini bimeyenlerede bildirsin..yaşasın erbakan hocamız.seni çok seviyoruz…

 7. NECDET said

  GİZEM HANIM KEŞKE O YAZIYI YAZMASAYDIN ALLAH SANA HİDAYET NASİP EYLESİN….

 8. özel gündem said

  esselamunaleyküm ey ehli iman sahipi mubarek kardeşlerimiz Allahın hidayeti üzerinize olsun….
  (VE ALEYNA ALEYKÜMÜ ESSELAM, ALLAH’IN HİDAYETİ SENİN DE ÜZERİNDE OLSUN..)

 9. ismail nur said

  değerli arkadaşlar,
  haberi doğru kaynaktan almıyorsunuz.sonrada saçma sapan yorumlarla kendinizi madara ediyorsunuz.
  haberin aslı şu; TV5 a.doğana satılmadı, sadece karasal yayın hakkı a.doğana satıldı.bu demek oluyor ki TV5 artık sadece uydu vasıtasıyla izlenebilecek.normal antenle izlenemeyecek.olay budur maasselam.. lütfen biraz daha dikkat.
  (İSMAİL BEY BİZ HABERİ DÜZELTTİK, EVET KANAL 5 SATILMADI, KARASAL YAYIN HAKKI SATILDI)

 10. ergin said

  mrb arkadaslar ben kocaeliden aydın yıllar once kanal7 ıcın elimizden geleni yaptık tam işimize yarayacak demiştik elimizden gitti şimdide tv5 için endişeliyim böyle yaparak insanlara doğruyu anlatacağınızı zannetmeyin tv5 in başına işi bilen profesyonel insanları getirin yolsa kanal7 de olduğu gibi insanların hevesini kursağında bırakırsınız numan kurtulmuş hayırlı olsun 18.10.2008

 11. ömer faruk yıldırım said

  s.a.
  degerlı kardeslerım,lutfen emın olmadıgınız konularda yorum yapmayınız.gızem kardesıme Allahtan hıdayet dılerım.bılıp bılmeden erbakan hakkında yorum yapmak yanlıstır.hocamızı ne kadar tanıyorsunuz .lutfen hayatını bır arastırın ondan sonra konusun,yazık gunah kazanmayın

 12. yavuzselım said

  kına yakar sınız satrlırsa munafıkmısınız nesınız?

  (DAHA ÖNCE DİĞER SATIŞLARDA VE İFLASLARDA KINA YAKANLAR OLDUĞU GİBİ)

 13. nihat said

  site yöneticisine.. bu yanlış haberi hemen sitenizden kaldırmanızı rica ediyorum
  bu yanlış haber kaldırılmaz ise hacker lerden yardım
  istemek zorundayız..lutfen..
  bu bir tehtidddir.

  SİTE EDİTÖRÜNÜN NOTU: BU HABERLER İLGİLİ GEREKLİ DÜZELTME YAPILMIŞTIR. SİTEMİZDE BU KONUYLA İLGİLİ DİĞER HABERLERİ BULABİLİRSİNİZ.

 14. tolga said

  gizem hanım nekadar akıllısınız hemende anlamışınız tebrik ederim seni………..! yazık sana ve senin gibi düşünenlere……. sen kimin tarikatına mensupsun sen onun tırnagı bile olamazsın…..

 15. eslem derki: said

  Arkadaşlar bu işinde böyle bi fiyaskoyla son bulacağını tahmın etmek zor değildi ama keşke bu yalan yada gercek bunun dedikodusu bile olmasaydı cok yazıkkk yapamazlar insanlar tıpkı kanal 7 de olduğu gibi emek sarfetti tartıp biçmeden neden bu işe girilmedi oldumu böyle yarım yamalak… milletede malzeme cıkardılar….. şimdi nemi olacak 3,5 sene sonra yeni vaadler gelirler…

  (yorumların bazılarını okuyabildim, lütfen karşılıklı fikirlerimize saygı duyalım arkadaşlar yalnızca tv5 izleyen yada savunanlar müslüman gibi davranmasınlar rica ediyorum)

  (EDİTÖRÜN NOTU: SAYIN ERBAKAN’I SEVENLER MAALESEF HOŞGÖRÜSÜZ. SN. ERBAKAN BİR ZAMANLAR “BİZİM PARTİDEN OLMAYANLAR PATATES DİNLİDİR” DEMİŞTİ.. HERKESİN -HAKARET ETMEDİĞİ MÜDDETÇE- FİKRİNE SAYGI DUYMARK GEREKİR..)

 16. mustafa said

  gizem hanım ALLAH sana şuur nasip etsin

 17. Kubilay said

  YAA BIRAKIN BÖLE ŞEYLERİİ YAA… NE ERBAKANCILAR DOĞANCILARI SEVER NEDE DOĞANCILAR ERBAKANI.. SEBEB DİN!!! ..
  YAHU ARKADAŞLAR ALLAH C.C. KAİNATI YARATIRKEN DİNİ İNSANIN ÖZGÜR İRADESİYLE RUHUNA KALBİNE TECELLİ ETİRMEDİ Mİ.. SİZE NE BAŞKASININ DİNİNDEN İMANINDAN YAA… ERKABANCILAR BİLİRLER YOK EFENDİM AYDIN DOĞAN DİNSİZMİŞ, RAHMİ KOÇ YAHUDİYMİŞ YAHU KARDESIM SANANEE.. ONUN DİNİNDEN SEN Mİ SORUMLUSUN YADA ONU MÜSLÜMAN SEN Mİ EDECEKSİN … SANA NNEEE..
  DOĞANCILARA, KOÇLARA GELİNCE.. WAY EFENDİM BUNLAR TARİKATÇI YOK ŞERİATI GETİRECEKLER… YAA BU BUKADAR KOLAYMI? SİZE SORUYORUM BİZLER TARİHİMİZDE SAVAŞLARI DUALAR İLE CANLA BAŞLA ALLAH C.C. RIZASINI KAZANMAK İÇİN SAVAŞMADIKMI ?? SEYİT ONBAŞI KENDİSİNDEN 6-7 KAT FAZLA TOPU “ALLAHU EKBER” LAFIYLA KALDIRMADIMI ?

  YAA HERKESE SAYGI HERKES DİNİ İANAÇTA ÖZGÜRDÜR.. HERES İSTEDİĞİ DİNE MENSUP OLABİLİR.. BUNUN HESABINI ANCAK ALLAH C.C. GÖRÜR.. BİZ KİMİZKİ İNSANI DİNİ İLE YARGILIYOZ DİNİ İNANCINA GÖRE DAVRANIYOZ.. BİZZ KİMİZ YAA … EFENDİMİZ BİLE KAFİRLERE “SİZİN DİNİNİZ SİZE,BİZİM DİNİMİZ BİZE” DEMİŞ.. EE ŞİMDİ SEN KALK ADAMA YOK EFENDIM YAHUDİ YOK SİYONİST DEE … YA SANANEE SEN Mİ VERDİN ONA O DİNİDE SEN YARGILIYOSUN …. SEN KİMSİNKİ………. DİNİN YASAMIN HESABINI SADECE ALLAH C.C. SORAR … YOK ERBAKAN BEGENMIYOMUSTA YOK BUNLAR ONLARA ÖLE ONLARDA BUNLARA BÖEL DİYOMUSTA YAA BUNLAR HEP MENFAATİ ŞEYLERR HAYRİİ ŞEYLER DEĞİLLL.. LÜTFEN BİRAZZ UYANALIM VEE DİNİİ VE SİYASETI ÖZUNDEN ANLAMAYA CALISALIM ÖLE O HOCADAN BU HOCADAN DEĞİLL DİNİMİZİ KENDİMİZ ÖĞRENMEYE VE SADECE İLAHİYAT FAKULTESİ EĞİTİMİ ALMIŞ TAHSİLLİ HOCALARDAN DİNİ BİLGİLER ALALIM.. YOKSA AHMET HOCADAN MEHMET HHOCADAN DEĞİL…

 18. berk çakır said

  haberin aslı şu; TV5 a.doğana satılmadı, sadece karasal yayın hakkı a.doğana satıldı.bu demek oluyor ki TV5 artık sadece uydu vasıtasıyla izlenebilecek.normal antenle izlenemeyecek.
  (İSMAİL BEY BİZ HABERİ DÜZELTTİK, EVET KANAL 5 SATILMADI, KARASAL YAYIN HAKKI SATILDI) evet rakadaşlar katılıyorum bende bu teşkiletdayım ve tv 5 in yönetim kurulu başkanı sayın şeref malkoç u tanırım kesinlikle bu yazılıdğı gibi oldu hem bu hırsızlığa girmez dimi kötü bişey de değil hocaya iftira atanlar bilmeden atıyordu bazıları hatalarını anladılar ama gün gelecek hepsi nasıl bir insan olduğunu anlayacaktır kurtuluş sadece milli görüş tür saygılarla

 19. yusuf ziya şahin said

  ben habercilere güvenim kalamdii buhaberi yapana hic kalmadi nedendir karalama yadaa birsekildee biseyler yapmakta ustunuze yokk bakalim zaman gösterecek

 20. samet said

  gizem çok yalnış yazı yazmışın özür dilemeni bekliyorum.erbakan hoca bu ülkenin selameti için verilmiş çok değerli insan.ne yazık ki!bu millet bunu anlamadı,anlamamak halen içinde inat ediyor.inş.düzelir.sn.erbakan bu milleti bölemye değil birlikteliği için çalışmıştır iftira etme.dünya anladı ama bizim millet anlamadı.eğer 54.hükümet 5 sene iş başında olsaydı türkiye roket çok hızlı atılımlar olacaktı.amerika anladı,israil anladı işbirlikçiler anladı ne yazık diyorum bizim türk milleti halen anlayamamakta.

 21. erkan said

  sewgili ubilay kardeşim sen diyorsun aydındoğan dinsiz sizene koç yahudiyse sizine bizine diye bişey yok benim dinime saldırıyorlarsa elbette ben onlaı boykot edrim sen görmüyormusun bu siyonistler yıllardır filistine müslümanlara eziyet ediyorlar bu kişiler onlara destek veriyolar bende onları dinsiz ilan eder onları bokot ederim eğer onlar dinini yaşıcalarsa dünya üzerindeki tüm mülümanlardan uzak dusular yoksa senin dediğin gibi siz sizebiz bize olmaz anlamışsındır inş.

 22. Kubilay said

  BAK DEĞERLİ ERKAN KARDEŞİM BENİM DEMEK İSTEDİĞİM ZULÜME BOYUN EĞMEK DEĞİL TABİKİDE..HERKESİN DİNİ İNANCINA DİNİ GÖRÜŞÜNE MEZHEPİNE SAYGI DUYMAK VE KİMSENİN “SANA GÖRE DOĞRU OLMASA BİLE” KILIK-KIYAFETİNE, DİNİ GÖRÜŞÜNE,MEZHEBİNE VE SAYGI DUYMASI VE KİMSENİN DİNİ GÖRÜŞÜNÜ YADA DİNİ DÜŞÜNCESİNİ ZEDELEYECEK HAREKETLERDEN KAÇINMASI GEREKİR.VE AYNI ŞEKİLDEDE İNSANLARIN BİRBİRLERİ ÜZERİNDE DİNİ, MEZHEPİ, YADA SİYASİ GÖRÜŞÜ BİR BASKI HALİNE GETİRMESİ GEREĞİ DÜŞÜNCESİNDEYİM..
  ÇÜNKÜ BU DÜNYADA HERKES MÜSLÜMAN OLACAK DİYE BİR ŞEY YOK. YANİ HERKES İSTEDİĞİ DİNE MENSUP OLABİLİR. BU ALLAH C.C.NÜN İNSAN ÜZERİNE GÖNDERDİĞİ İRADE-İ İMTİHANIN BİR GEREĞİDİR. VE ŞUNUDA DİYEYİM DİN MANEVİ BİR KAVRAMDIR. YANİ HERKES KENDİ DİNİNDEN SORUMLUDUR…. SENİN İŞLEDİĞİN HAYRIN SEVABI NASILKİ SADECE SANA BAŞKASINA DEĞİL İSE… SENİN İŞLEMİŞ OLDUGUN GUNAHLARDA SADECE SENİ BAGLAR BASKASINI DEĞİL… DEMEK İSTEDİĞİM “BIRAKIN ŞUU DİN İLE DEVLET İŞLERİNİ BİRBİRİNE KARIŞTIRMAYI” YOK SİYONİSTMİŞ YOK YAHUDİYMİŞ… YA BUNLAR MENFAATİ ŞEYLER…
  İSRAİL FİLİSTİNE SALDIRIYO DİYE TABİKİ O BOYKOT EDİLİR.. AMA BİR İŞADAMI YADA BİR TİCARİ GURUP SIRF MÜSLÜMAN DEĞİL DİYE BUNLARI BOYKOT ETMEK DİNEN BİLE UYGUN DEĞİLDİR.. ÇÜNKÜ HERKES İSTEDİĞİ İNANCA İSTEDİĞİ DİNE KENDİ HÜR İRADESİYLE BAĞLIDIR.. BAŞKASININ GÖRÜŞÜ YADA DÜŞÜNCESİ İLE DEĞİLL… BUNU KURANI KERİMDEDE ALLAH C.C. KAFİRUN SURESİNDE AÇIKCA BELİRTMİŞTİR..:

  Bismillahirrahmânirrahîm
  1. De ki: “Ey Kâfirler!”
  2. “Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk etmem.”
  3. “Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz.”
  4. “Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk edecek değilim.”
  5. “Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz.”
  6. “Sizin dininiz size, benim dinim de banadır.”

 23. Fatmanur said

  Allah cc Erbakan ve onun kurduğu teşkilatlardan razı olsun . Arkadaşlar bazıları onun İslam dini ve insanlık için yaptığı hizmetleri çekememesinden dolayı ki böyle asılsız haberleri çıkarıyorlar.Her gruptan her görüşten müslümanın birlik ve beraberlik içinde olması gereken şu son zamanlar da Allah rızası için müslümanlar kendi için de böyle asılsız haberlerden dolayı birbiriyle çekişip de israil ve abd gibi kötüleri sevindirmesin.Erbakanın bu ülke için yaptıklarını ve projelerini bazı düşünür ve solcu sağcı birçoğu onun aslında nekadar vatan sever bi insan olduğunu kafalarını duvarlara vura vura artık yavaş yavaş anlıyolar ama iş işten inşallah geçmez. Allah yine onun ve diğer fedakar insanlar hürmetine bu ülkeye yardım etsin.

 24. sait said

  Lütfen şu yalan haberi kaldırın artık bide altına düzeltme için tıklayın yazmışınız ama başka bir haber var orada …aşağıya edepsizce yazılar yazanlar önce kendi yahudi dostu iktidarlarına baksınlar…

  erbakanın kurduğu tv5 aydın doğana satıldı diye yalan dolalanla dolu haberi bir an evvel kaldırın bumu doğru habercilik? kaldırın yoksa sitenizin ne kadar doğru haberci olduğunu sanal alem ve milli görüş forum olarak yaymaya başlarız…bilğinize…

  (HABER DÜZELTİLDİ, TEKRAR DÜZELTİYORUZ: TV5’İN KARASAL YAYIN HAKKI DOĞAN GRUBU’NA SATILMIŞTIR…)

 25. furkan özçelik said

  ARKADAŞLAR: Şunu belirtmek isterim ki TV 5 kanalı satlmamıştır. Çünkü satılan şey karasal yayın hakkıdır. yani hem uydudan hem de karasal yayından yani belediye yayınından yayın yapan TV 5 belediye yayın hakkını satmıştır.Doğan grubunun kanalı satın alması diye bir olay yoktur.Lütfen taraflı yayın yapmayın.

 26. ABDULLAH said

  gizem gül sen satılık insansın senin gibiler cok meydanda erbakan hoca cagımızın abdulhamitidir tıpkı sultan vahdettine uygulanan psikolojik savaş gibi tıpkı sayın adnan oktara uygulanan psikolojik savaş yöntemi gibi erbakanın üzerinde hakkı olmayana sözümüz yok lanet olsun sizin gibi insanlara erbakan hocanın neyi zorunuza gidiyor sizi kimler konsuturuyor fadime sahin kılıklı seni senle agız dalaşına girmek istemiyorum çünkü tükürümüğümüzle bogarız sizi YASASIN İSLAM TOPLUMU MİLLİGÖRÜŞ ZORUNA GİDENLER AYDIN DOGAN IN TARAFINA

 27. ergün alemdar said

  SATMAK İŞİNİ BU ÜLKEDE ESKİ SOLCULAR KADAR KİMSE İYİ BECEREMEZ
  ERMENİLERE BİZİ SATAN YALAKALARIN GEÇMİŞLERİNE BAKIN
  BU HABERİ YAYINLIYAN YALAKA DALKAVUKTA EMİNİM ESKİ SOLCU
  ŞİMDİKİ AB ABD SEVDALISI PARAYI BULMUŞ KAPİTALİST KOMİNİSTLERDEN BİRİDİR ÇOK ARARSINIZ ERBAKANI BEN HAYATIM BOYUNCA BİRKEZ OLSUN ERBAKANA OY BİLE ATMADIM AMA BU ÜLKENİN EN GÜZEL YÖNETİLDİĞİ DÖNEMDE ERBAKAN DÖNEMİDİR ATATÜRKE İHANET EDEN İNÖNÜ DÖNEMİDE BUNUN İÇİNDE BİRİLERİ DEDİDİYE KİMSE KANAL5 SATILDIĞINA İNANMASIN BELKİDE BUNU YAZAN DALKAVUK İSRAİL YALAMASIDIR
  ÇÜNKÜ KANAL5 İSRAİL ALAHTARI YAYIN YAPIYOR.HERKEZ AYDINDOĞANIN BİRDEN BUKADAR PARAYI NASIL BULDUĞUNU DÜŞÜNSÜN ERBAKANA BOK ATACAĞINA KENDİNE BİR BAKSIN.YAŞASIN TÜRKİYE YAŞASIN FİLİSTİN İNADINA FİLİSTİN İNADINA VATAN

 28. mikail said

  gizem inanıyorumki bu talihslz yazıyı başka bir münafıkın sözüne inandığından dolayıyazdığlna inanıyorum ama inanki bu yazmlş olduğun yazlndan dolayı sende sonradan öyreninze çok üzülmüşsündür ama sana bir tavsiyem var bunu sakın hiç unutma olurmu kardeşim oda şuki peygamber s.a.v efendimiz.size bir haber geldiyinde hemen inanmayın araştırın olmayaki münafık “yalancı” bibinden olupda mümin kardeşinizi üzüpde onun günahına girmeye kalkışırsınız.kadeşim gizem hanım cenabı allah c.c bizleri af eylesin inşaallah selamlar.

 29. emin said

  s.a
  Gizem gibi cahillerin yüzünden bu durumlardayız. Bu siteye haberi koyan kişide cahil yada kasıtlı koydu bilemem. Ama iyiler her zaman karalanır bunu çok iyi biliyor herkez. Şu an tv5 doğan grubunda olsa idi bu yayınları kesinlikle yaptırmaz. Doğan grubunun islam düşmanı olduğunu bilmeyen yok. Yani cahillerin haberine cahilce cevap vermeyelim.

 30. gazi kılıç said

  S.A.TÜM İNANANLARA ÇAĞRIMDIR.LÜTFEN İNANCINIZIN GEREĞİNİ YERİNE GETİRİN.HAKKIN SAFINDA OLUN.HAK DAVAYI YILLARDIR OMUZLAYAN ,İNANCINI SATMAYAN KULLARA KUL OLMAMAK İÇİN TÜRLÜ ZULÜMLERE GÖĞÜS GEREN İNSANA SATAŞMAK YERİNE SİZDE İNANCINIZIN YAŞAMASI İÇİN YARDIMEDİN.ELEŞTİRMEK KOLAYDIR.40 YILDIR MÜSLÜMANLAR EFENDİ OLSUN GÜDÜLMESİN HORLANMASIN DEMEK YÜREK İSTER,İMAN İSTER.ŞEREFİYLE YAŞAYIP MİLYONLARIN GÖNLÜNDE TAHT KURAN BİLGEYE SELAMOLSUN.AHİRETTEDE ONUN YANINDA OLMAYI RABBİM NASİBETSİN.

 31. BERFU said

  SATILAN ERBAKANIN TV 5 İ DEĞİL YALAN HABER BU. BİR TANE DAHA TV 5 VAR ERBAKANI KARALAMAK İÇİN YAPILAN HABER. (HADİ LENNN)

 32. muharrem said

  SuSkunLuğumuz asaletimizdendir Söylenecek her söze verecek cevabımız vardır lakin önce lafa bakarız lafmı diye sonra söyleyene bakarız adam mı diye Tarih MİLLİ GÖRÜŞÜ VE ERBAKAN hocamızı haklı çıkarmıstır şunu hiç bir zaman unutmayalım ülkemizin ve insanlığın kurtuluşu milli görüştedir ERBAKAN hocamız şimdiki sahte kahramanlar gibi enperyalizm ve süyonizmin çıkarlarına hizmet etseydi şimdi 81 vilayete heykeli dikilirdi tarihte başta peygamberler olmak üzere bütün büyük insanlara iftiralar atılmıştır onlar alaya alınmıştır hocamıza yapılanda budur ALLAH hepimize hidayet versin [SP yeniçağa ilçe başkanı]

 33. yakup sgz said

  ERBAKAN KANALI SATMAMIŞ SADECE YÜZDE 20 SİNİ SATMIŞ A.GÜL UTANSIN 1.TİRİLYON YÜZÜNDEN ESKİ LİDERLERİNE 12,TİRİLYON CEZA ÖDETTİLER UMARIM ALLAH HOCAYA YANLIŞ YAPANLARIN SONUNU UĞUR MUMCU GİBİ YAPAR ZATEN BİRTİRİLYONUDA ABDULKADİR AKSUDAN A.GÜL NEYAPMIŞSA YAPMIŞ

 34. halit said

  haber ynlış olabilir.ama bu olay bize gösteriyorki ya siyonizmin kapitalizmin uşağı olacaksın yada yok olacaksın

 35. MUSTAFA ACLAN said

  arkadaşlar bir deli kuyuya taş atıyor siz de çıkarayım diye uğraşıp duru yorsunuz vaktinizi ve enerjinizi milli görüş davasını anlatmaya harcayın allah aşkına allahın rahmeti üzerinize olsun zonguldaktan mustafa aclan

 36. muhtar el-nasır el-kummir said

  yalan yanlış haberlerle milletin önüne sunmayın önce bi araştırın.
  tv5 satıladı, satılmayacak.
  satılan tv5 in karasal yayın frekansı.. bundan dolayı tv5 antenden deil uydudan izlenecektir.

  Habere son nokta….

  (habercininyeriymiş ..saçma sapan haber yapsak bizde cia’ de oluduk)
  (SENİN MOSSAD OLDUĞUN BELLİ – TGRT YAHUDİLERE SATILDI İFTİRASINA BENZEMİYOR DEĞİL Mİ – DOĞAN BELGESİYLE TV5’İN KARASAL YAYIN HAKKINI SATIN ALDI, SOR RTÜK’E SANA DOĞRUSUN SÖYLESİN ZAHİT)
  😀 :d

 37. cankat yüksel said

  it ürür kervan yürür

 38. seyyit halil tunç said

  arkadaşlar ilk yorumu yapan sadırgan cahil biz cahil olmayalım haberi yapan bir haber yabarken haberi tv5 yetkilileri iyile görüşüp olay hakından bilgi öğrene bilirdi tv5 satılmadı tv5 in sadace karasal yayın hakı satıldı yanı evlerdeki antenle seyiretme hakı satıldı bunun yerine kablolu yayına ve lig tv de yayıne başlayacak karasal yayın 2010 veya 2012 yılından bitecek erbakan gibi türkiyeye ağır sanayii hamlesi başlatan şu an hangi ille gitseniz erbakan hocanın bir fabrikasıyla veya bir organiza sanayii ile karşılaşırsınız bü güzel ülke için çalışalım birbirimizle uğraşmıyalım selamlar

  (EDİTÖR: TEŞEKKÜRLER SEYİT HALİL TUNÇ, BİZ DE BU HABERİ AYNEN SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ DÜZELTMİŞTİK)

 39. hasbelkader said

  gizem kaç kuruşluk mahluksun sen. sölede verelim.boyundan büyük lafla etme.erbakan hocayla uğraşanların halini gördük.mevla ne buyuruyor

  dostlarımdan herhangibirine düşmanlık edene harb ilan ederim.

  Bu millet hiçbir zaman anlamadı.yeri geldi saf değiştirdiler.28 şubattaki 18 maddeye neden imza attı dediler.geçen gün tv beşde belgeleriyle açıklandı.erbakan hocam 18 maddeye imza atmadı.sadece 4 maddelik bir belge var imza atılan.millet bu davayı parti davası gördü hep.çok şükür biz öle görmedik hiçbirzaman.hak hiçbir zaman değişmedi.

  Yazıklar olsun ak partiye ve onun peşinden gidenlere.Bunun hesabını kimse veremez.ak parti 28 şubatın bir ürünüdür. siyonistlerin kurdurduğu bir parti.yazıklar olsun ALLAH c.c ün düçmanlarının peşinden gidenlere ve onları desteklyenlere. Heriey aslına rücu edecek. illaki rabbinize döndürüleceksiniz.yapılanların hesabını mevla illaki sorar.

  ALLAH c.c bu millete hidayet etsin… (SANA DA SANA DA.. CENNETİ GARANTİLEMİŞ GİBİ KONUŞUYORSUN)

 40. N. Can said

  Tayyip Erdoğan; Star’ı ve Petrol Ofisini bedavaya Aydın Doğana’a sattığında niye birileri çıkıp “Ey Tayyip sen kaç paralık adamsın demediler? Tayyip Erdoğan; Aydın Doğan’ı önce kendisi besledi büyüttü, şimde de kalkmış rekor vergi cezaları kesiyor. “Bre Tayyip Erdoğan; Star’ı ve PO’yu satarken aklın nerdeydi” demezler mi adama?

  Bu arada TV 5; Tayyip’in kanalı olarak nitelenen Kanal 7 gibi, fakir fukaraya vermek için toplanan paradan, dul yetimin hakkından finanse edilmediği için, böyle krizler yaşaması da çok normal..

  “N.Kurtulmuş” hepimizin yüzünü güldürdü, hayırlı olsun..

 41. yusuf said

  bazı küstah arkadaşlar kendi idolojileri gereği vatana hizmet etmiş insanlara bazı sıfatlar yakıştırıyor bu sizlerin densizliğidir

 42. kadir said

  bana bak gizemmmsın nesın seen kımın hakkında konuştuhunu biliyormusun ERBAKAN HOCAM gibi bir insan varmı senın tanıdıhın hea sana allah akıl fikir versın bak sana bişe diyımmı senı bi görsem varya bu yazdıklarından sonra sana yapacaklarımı ben bile düşüenmıorum o yazıyı gördum elım ayahım boşaldı sen kımsınde öle bişe yazıon heaaa

 43. cengiz said

  Saçma sapan maksatlı bir haber ve yalan, evet evet yalan bir haber…Düzeltme için link bile verilmiş baksanıza:)

  (TV5’İN KARASAL YAYIN HAKKININ DOĞAN’A SATILDIĞINI SAĞIR SULTAN BİLE DUYDU, TV5 YÖNETİMİ VE DOĞAN’IN KENDİSİ DE AÇIKLADI.. SİZ HANGİ DÜNYADA YAŞIYORSUNUZ.)

 44. beril said

  fb

 45. Akif said

  Tabi ERBAKAN gibi hoca olmaz çünkü erbakan hoca deilki sahte hoca 😀 Kendi kanalını bile yönetemeyen adam türkiyeye mi yönetecek çok komik ve zavallısınız.. Ayrıca Erbakancılar size diyorum sizde erbakanın yolundan ilerleyip yalan yanlış konuşmayın Tv5 kanalının satışı ile ilgili haber yalan değildir parada anlaşalılamıştır.
  (EDİTÖR: SİZİN DEDİĞİNİZ DE YANLIŞ; TV5’İN KARASAL YAYIN HAKKI SATILMIŞTIR)

 46. Fatih said

  Turkiye de tum dunya da oldugu gibi karasal yayin kalkacak. tarih olarak 2012 soyleniyor.

  tv5 karasal yayin hakkini dogana satsaydi cok buyuk bir kar edecekti.

  rakma da 12 milyon degil 26 milyon dolar ! aslinda dogana iyi bir kazik olacakti. tayyibin isi geciktirmesi daha sonra krizin patlak vermesi, vergi cezalari derken, dogan su anda fakirlestigi için odeyememe durumuna geldi ve simdilik beklemede

 47. HASAN said

  SAYIN EDİTÖR: HABERİ DÜZELTTİK DÜZELTTİK DİYORSUNUZ, AMA HER AÇANIN ANA SAYFASINDA YİNE YANLIŞ HABER YER ALIYOR, ŞU YANLIŞLIĞA BİR ÇÖZÜM OLARAK BAŞKA BİR YERE DOĞRUSUNU YAZMAK DEĞİLDE; BİR KERE DE ŞU SAÇMA SAPAN HABERİ KALDIRIP SADECE DOĞRUSUNUN KALMASINI SAĞLAYIN. BU BECERİKSİZLİĞİN LÜZÛMU YOK…KALDIRAMIYOR VEYA BAŞKA BİRİNDEN KORKUYORSANIZ SİTENİZİ KAPATIN GİTSİN…….
  SAOLASIN KARDEŞİM ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN
  EDİTÖR EFENDİ: BEN SAOLASIN KARDEŞİM ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN DİYE N.CAN’IN YAZISINA YANIT OLARAK YAZMIŞTIM

  (EDİTÖRÜN NOTU: SAĞOL KARDEŞİM, HİÇ OLMAZSA KÜFÜR ETMEMİŞSİN VEYA BİZİ DİNSİZLİKLE SUÇLAMAMIŞSIN. BU DEVİRDE BÖYLE MG’ÇÜ KALDI MI?????…)

 48. nur said

  arkadaşlar ben tv5 çalışanıydım tamam madem bu kadar karışıklık olmuş gerçeği anlatayım sizlere evet tv5 satıldı ama nasıl… karasal yayını satıldı ancakki başbakandan izin çıkmayınca doğan gurubu verdiği kaporayla ortada kalakaldı.tv5 çok zor durumdadır maddi açıdan personelin maaşlarını senede 2 kez verebiliyor bence burdan böyle yorumlar yapacağımıza kendimizin olarak görüyorsak bu kanalı irtibata geçip destek vermek zorundayız yahudiler nasıl birbirlerini tutuyorsa bizde birbirimize sahip çıkmalıyız die düşünüyorum ayrıca tv5 sn. Prof.Dr Necmettin Erbakan a ait değildir. sadece milli görüş camiasını ve tüm islam alemine fikir olarak destekvermektedir saygılar…

 49. Anonim said

  TV5’in satıldığı falan yok.
  Taraflı medyaya inanıp, araştırmadan bu tür haberler yayınlamayın. TV5 eskisi gibi yani, değişen bişey yok.

 50. hamid said

  allahım iftiralarla amel edenleri helak et
  bilinki bizim davamız siyonist yahudi masonlara karşı en büyük mücadeleyi vermiştir

 51. mücahit erbakan said

  s.a arkadaşlar tüm kardeşlerin sözlerine AMİN diyoruz Allah erbakan hocayı başımızdan eksik etmesin.Erbakan hocanın kıymetini gerçekten bu millet anlamıyor.kıbrısı hoca feth etti kaymagını ecevit yedi.Ama adam ihlaslı oldugundan mukafatını ahirette görecek inşallah…selam ve dua ile

 52. necati said

  Erbakan iyi bi insan olabilir,fakat iyi bi siyasetçi değil! olamaz da zaten 28 şubat sürecinde ERBAKAN sağolsun hiç direnmedi darbecilere karşı..

 53. necati said

  Bu Ülkede laik-antilaik çatışmasının odağı ve tarafı oldu ERBAKAN!!ve büyük bi hezimetle geri çekildi yerine oturdu..oysaki kendisine inanlar ondan kararlı yürekli bi duruş bekliyordu ama nafile MÜCAHİT ERBAKAN tanklar sokağa çıkınca eve gizlendi!!şimdi de ülke yavaş yavaş normale dönünce yuvadan tekrar meydanlara çıktı yiğitlik naralaraıyla halkı kandırmaya çalışıyor ama yemezler ERBAKAN yemezler..!!!

 54. — TV5 HAKKINDA HALKIMIZIN TÜM SORULARINA AÇIKLIK GETİRİYORUM —
  — TV5 Yayını Neden Kesik?
  Bildiğiniz gibi TURKSAT 2A uydusu Fransız ortaklığındaydı. Onun yerine TURKSAT 3A uydusu geçti. Tüm Türk kanalları da yeni uyduyla birlikte TurkSat 3A uydusuna geçiş yapmaya başladı. Fazla bir detaya gerek duymuyorum. TV5’in yayınının kesik olma sebebi bu geçiş süreciyle ilgili bir durum. Biz de bu fırsatta, yayına başlayacağımız güne kadar şu anda tüm dekorlarımızı, ekran görsellerimizi ve program içeriklerimizi yeniliyoruz. Bekleyin bizi…
  — TV5 Ulusal Lisanlı Bir Kanal —
  — Sürekli örnek vermeye bayıldığınız kardeşlerimiz DOST TV ve HİLAL TV, sadece uydu üzerinden lokal yayın yapan ve (ulusal lisanslı yayın hakları olmadığı için) ödedikleri reklam payları vb. tüm masrafları TV5’in yanında minimum düzeyde olan kanallardır. İzleyicilerimizin çözemediği fark buradadır…
  Kısaca TV5’in, uydu kirası – RTUK reklam payı ve daha birçok ödemesi gereken miktar, DOST TV ve HİLAL TV benzeri kanalın yükümlülüklerinden çok daha fazla miktardadır. RTUK internet sitesine girerseniz, ULUSAL LİSANSLI KANALLAR LİSTESİNDE, TV5 dahil sadece 15 kadar kanalın adı geçmektedir. Bu ne demek oluyor? Demek ki; ”Yayın içerikleri ne olursa olsun, kapasite ve yükümlülük bakımından TV5’in karşılaştırılması gereken eşdeğer diyebileceğimiz kanallar bu listedeki büyük kanallardır.” Sizlerin sürekli adını telaffuz ettiğiniz diğerleri ise, içerik olarak TV5’e yakın, fakat yükümlülükler bakımından farklı kategori kanallarıdır.
  — Parti-Miting vb. YAYINLAR —
  Yukarıda açıkladığım gibi, TV5 ulusal lisanslı bir kanaldır ve lokal kanallar gibi her istediğini her an yayınlama özgürlüğüne sahip değildir. Yayın akışımız içinde belli oranlarda Türk Halk Müziği – Belgesel ve RTUK kuralı gereği çeşitli formatlar olmak zorundadır. Seçim zamanı, her partiye eşit söz hakkı verilmediği gerekçesiyle yüksek miktarda para cezası da verildi bize ama sizler bunlardan habersiz eleştirip duruyorsunuz…
  — TV5’e Yahudi Kiracı mı Geldi?
  — TV5 Binasında 6 adet stüdyo bulunmaktadır. Bunlardan 2 tanesi oldukça büyük ve diğer 4 tanesi de ulusal yayın yapan kanala uygun ölçülerdedir. TV5, Sefaköy’deki stüdyolarından yayına başladığı son 3-4 yıldan beri sadece 2 stüdyoyu dekore ederek kullanmıştır. Bu 2 stüdyo şimdilik fazlasıyla yeterli gelmiştir. Herkesi imrendiren, diğer 4 adet boş stüdyomuz ilk günden beri bir çok kanal ve prodüksiyon şirketi tarafından kiralanmak istenmiş fakat anlaşma olmamıştır. Geçtiğimiz ay içindeki görüşmeler sonucunda Yapımcı Birol Güven (MIT) Made In Turkey YAPIM ŞİRKETİ ile anlaşma sağlanmış ve TV5’in inşaat halinde henüz kullanılmayan 2 stüdyosu dizi çekimleri için kiraya verilmiştir. İddia edildiği gibi bir Yahudi ya da FOX kanalına değil, bağımsız bir yapım şirketi MIT (Made In Turkey) Birol Güven’e kiralanmıştır…
  — TV5 Neden Her İstediğimizi Yayınlamıyor…
  ‘’Neden İlahi vb. klipler – müzikler yayınlanmıyor? X Hoca, Y Hoca neden program sunmuyor?’’ Şeklinde çok eleştiriler alıyoruz. Fakat, yayınladığımız İLAHİ klipleri için bile belli bir telif hakkı ücreti ödememiz gerekiyor ve bu bana çok ilginç geliyor. İlahi klibini daha önceden yayınladığımız bazı kişilerle de bu yüzden davamız sürüyor. (Camianın solistleri dediğiniz bazı kişiler, ilahi kliplerini bize parayla satmak derdindeler)… Bir de, ‘’Para istemem, yayınlayın yeter’’ diyen eser sahipleri vardı. Onların da bazıları, eserlerinin resmiyet kazanıp telif hakkına tabii olmasını sağlamak için TV5’i kullanmak istediler. (Bir eser, herhangi bir yerde yayınlanınca resmiyet kazanıyor ve eser sahibi telif hakkı ücreti talep edilebiliyor)…
  X Hoca, Y Hoca diye adlandırdığım bazı kişiler de ekrana 1500 – 2 bin YTL almadan çıkmıyorlar… Sizlere, ‘’HİZMET YAPMAK İSTİYORUZ AMA TV5 BİZİ EKRANA ÇIKARTMIYOR’’ diyenlerin büyük bölümü PARA ALMADAN HİZMET YAPMIYORLAR.
  TV5, RTUK kurallarına tamamıyla uymak zorundadır. Reklam süreleri – reklamın yayınlanacağı saatler – reklamın içeriği – programların içerikleri, ekrandaki CANLI – TEKRAR gibi ibarelerin yer alması vb. herşey RTUK takibi ve kontrolüyle yapılmaktadır. Para cezası da oldukça yüksektir. En basit örneği; Gündüz yayınladığımız bir programın tekrarı, gece yayınlanırken eğer ekranda TEKRAR ibaresi yoksa ya da olsa bile ”19.07.2009 TARİHLİ YAYININ TEKRARIDIR” şeklinde yazmamışsak RTUK ceza veriyor… Bu basit örnekte olduğu gibi, sadece tarih yazılmadı diye uyarı ya da ceza verilebiliyor…

  Bu konu böylece uzar gider… Yani bilgisayar başında oturup yorumlar yazacak kadar BASİT bir iş değildir tv yayını… Eğer biz bir şey yapıyorsak, emin olun bir bildiğimiz vardır… Teşekkürler…

  ZAFER (TV5 Medya Danışmanı)

  • ebu selame said

   tv5 danismani sayin zafer bey kisa izahatinde belirttikleri, yasanan agir sorunlarin sadece cok kücük bir bölümüdür anlasilan ,buradan yola cikarsak anliyoruz ve kabul ediyoruz ki tv 5 in basina gelen yine tipki ashab-i uhdudun ve bu yolda yürüyen diger kahramanlarin basina gelenden farksiz, bu günde bu arkadaslarin bu dogru yolda yürüdüklerinden kuskum yok.(her fani gibi hatalarin olmasi mümkün,aslolan hedefin ve yolun dogru olmasidir ve bu da hatalarin affina baslica sebebdir insaallah.) dolayisiyla yine egilip bükülmeden direnerek tabiiki ISLAM serefi ile serefyar olacagiz ALLAH`in izni ile.kimse bu günlerin gecici oldugunu unutmasin,dostlar ümitle ve sevincle calissin, düsmanlar ise korku ve endise ile yeksan olmayi beklesin.
   sair,

   yorulmak ne demek calis azimle,
   isimiz yok doktrinle izimle,
   müslüman Kur-an`a teslim olandir,
   Seytan onlardansa ALLAH BIZIMLE.

   demis yillar önce.
   selam hüdaya tabi olanlara.

   ebu selame

 55. ebu selame said

  cumhuriyetin ilk yillarindaki cesitli ayaklanmalarin ardindan yakalanan kahramanimiz daragacina getirilir o esnada yine subaylardan bir yakini gelir, “efendim ne bu hal sen bu hallere düsecek adammiydin” diyerek güler ve dalga gecer.esasen bu subayin da bir hain bir sahtekar oldugunu bilen bu yakini (dayisi oldugu söylenir) döner “bu hal yigitlerin basina gelen haldir,sen bilemezsin diyerek (yegeni oldugu söylenen bu sahsin) yüzüne tükürür.
  olayi bu acidan degerlendirecek olursak bu her yigidin basina gelebilecek haldir,(o yigitler azalmiz olsa da) kaldi o kadar cok örnekler varki merak edenler arastirsinlar.
  dolayisiyla sayin ERBAKAN hocamiza söylenecek kem sözler sadece söyleyenin sirkatini ortaya koymaktan baska bir ise yaramaz.eger bir topluluk kendisine verilen nimetlerin sükrünü eda edemezse o nimeti veren o nimetleri geri alir belki de yine asirlarca o topluluk sürünmeye devam eder, bizler sayet dünya ve ahiretimizi ma-mur etmek istiyorsak yüce RABBIMIZIN tüm emirlerini bilhassa sosyal icerikli emirlerini harfiyyen uygulamaliyiz ki daha büyük nimetlerle mükafatlandirilalim.
  bu gün ömrünü bu yolda tüketmis bir büyügümüze kalkip rencide edici söz söylemek kelimenin an basit anlamiyla ayiptir,kadir kiymet bilmemektir.
  kaldi ki ismi gecen sahis sayet istemis olsaydi bu günkü konumundan cok farkli bir yerde olurdu,bazi ahislarla mukayese dahi etmek istemiyorum, ve sadece degerli okuyucular ve tüm herkese sunu soruyorum.”ERBAKAN`a tüm bati amerika, avrupa,israil adini bilemedigimiz daha bircok PEYGAMBER ve ALLAH düsmanlari karsi, bunlari anladik bunlar islam düsmani olduklarindan dolayi ERBAKAN hocamiza da düsman, ancak müslüman oldugunu söyleyen icimizdeki insanlarin düsmanliginin nedenini bir türlü anlayamiyorum, bilen anlayan varsa bir izah ederse sevinirim.tasidigimiz esaret halkasindan bizi kurtaracak tek sistem varsa o da ERBAKAN hocamizin ortaya koydugu model dir, beni bir kafir severse imanimdan süphe ederim diye camilerde vaaz verip salya sümük aglayansahis bu gün tüm islam düsmanlari tarafindan sevilmektedir ve bundan da hic rahatsiz olmamaktadir,buyurun mukayese yapin, kimler kimlerle birlikteler görün.Yüce Kur-an- imizin sesine kulak verelim,”YAHUDI VE HIRISTIYANLARI DOST EDINMEYINIZ” bakara suresi.
  simdi “eger bir ülkede secim yapilir ve o secimde kazandirilanlara en cok o ülkenin düsmanlari sevinirse,(basta avrupa,amerika ve israil) tipki afganistan,irak ve diger cografyalarda oldugu gibi o ülkenin secimi kazananlarinin oturup kendi hallerini düsünmeleri gerek, zira Yüce PEYGAMBERIMIZE seytanin cocugu diyen ve bunlari kitaplarinda okutan, bir güruh bu saydiklarimi yapmaktadir, bioz o güruha küfür milleti diyoruz, tabiiki kalkip bu milletten islam dostlugu bekleyemeyiz ama kendi konumumuzu bilmemiz gerek.yukarda saydigim secilenlerin durumunun yaninda ya secenlerin durumu ne olur, iste onlarin durumu da yüce ERBAKAN hocamizin buyurdugu gibi “bunlarin metodu ac birakacaksin,issiz birakacaksin,borclandiracaksin ve sömüreceksin”, seklinde tezahür etmektedir.
  bana kimse kalkip bunlarin dogru olmadigini söylemesin,secimin üzerinden daha bir yil gec ti ki bunlar görülmeye basladi.efendim dünya krizi imis,isler iyi gidince dünyada isler iyi gidiyor demiyor kimse, biz yaptik biz basardik diyorlar, simdi neden dünya krizi deniyor, dünya degil amerikanin pesine takdiklarinin icine düsürüldügü bir cukur bu.bu cukurdan cikmanin tek caresi yüce ISLAMIN sesine kulak vermek ve o yolda calismak baska bir yolu yok bunun.aksi ise abesle istigal ve varilacak yer dünyada oldugu gibi ahirette de bir baska cukur, ALLAH cümle MÜ-MINLERI korusun.amin

 56. tekin said

  sözümü fazla uzatmak istemiyorum ben tv5 kanalının yakın dostlarındanım yukarıdaki haberleri dikkate almayın birde haberci olacaksınız biz bitmişiz boş resmin altını dolduruyorlar
  bu haberi yazanlar lütfen okulunu tekrar okusun eğitim şart buzun üstündesiniz dikkatli olun!!!

 57. AHMET said

  EĞER KI DINDAR GECINENLER TV5 TEKI HABERLERİ VE PROĞRAMLARI İZLEMEĞE CESARET EDIPTE TV5 SEYRETSELELERDİ KANAL KAPANMAZDI AMA ONLAR GERCEKLERDEN KACMAK İCİN BİZİ TV5İ İZLEMEYEREK KAPANMASINA SEBEB OLDULAR STV VEKANAL7 GAZETEMİZİ OKUMAKTAN HATTA GOSETRMEKTEN KORKUYOR GERCEKLER ACIA CIKACAK DİE BU DURUM DA BAYRAM ETSIN HAINLER AMA HAKIKAT MUTLAK SURETTE BELLİ OLACAAKTIR
  BIRAKAC KAFA KARISTIRICI SORU
  1 NEDEN TV5 BORC BATAINDAIKEN STV KANAL 7 PARA ICINBDE YUZUYO
  2 ACABA BU ISTE DISARIDAN BIR PARMAK VARMI
  3 NEDEN SAADET PARTISINE DAIR BIR HABER DINDAR KANELLARDA YER ALMAZ

 58. ümit said

  Bu ülke ben çocukken senin kıymetini bilememiş.Eğer bu ülkenin başında geri kafalı tayyip kadar dursaydın, 1 Numaralı ülke olur, ab’ye bizi alın diye avrupaya gidilmez, avrupa türkiyeyi ab’ye alalım diye size yalvarırdı.Duy tayyip duy, üniversite mezunuyuz ama işsisiz duy sesimizi!

 59. SUMEYYE said

  selamun aleykum musluman kardeslerım mubarek erbakan hocamızın bılere ogrettıklerınden bızlere bu mıllete verdıklerınde faydalanamayan acız ve dusunce fukarası ınsanlar yuzunden erbakan gıv-bı hocalarımızında mılletce degerını bılemıyor ve bıldıremıyoruz ınsanlar dusuncelerı kadar yasrlar dogru ve her cıdan dusunmek bızlerın yapması gerekendır ınsan esrefı mahlukattır bıze yakısanı yapalım ve ınsan olmayı ınsanca yasamayı yaradılıs sebebımızı unutmadan barıs ıcınde yasayalım ben erbakan hocanın egıtım gordu hocanın memleketınde oturuyorum o cahıller gelıpte buralarda dınlesınler hoca efendıyı esselamu alykum ve rahmetullahı aley allaha emanet olun dınkardeslerım

 60. ÇAĞLAYAN MEYDANINDAKİ SULTAN FATİHİN TORUNU said

  DEDELERİMİNDE DEDİĞİ GİBİ BREEEEEEEEEEEEEEE fINDIK AZINDAN ÇIKANI KULAĞIN DUYSUN ÖNCE Bİ ABDEST AL ONDAN SORA Bİ BESMELE ÇEK SORA KELİME-İ ŞEHADET GETİR MÜSLÜMAN OL İSLAMI ÖĞREN İSLAMI ÖĞRENDİKTEN SORA ERBAKININ KİM OLDUĞUNU ÖĞRENECEKSİN ONDAN SORADA TÖĞBE ET KUL HAKKINA GİRDİN ALLAH EFFETSİN

  (ölme eşeğim ölme, yaz gelsin, çimenler yeşillensin sen de YE ve açlıktan ölmekten kurtulll…)

 61. kaab said

  tv5 doğana moğana satılmadı ama aslı astarı olmayan haberler yapanlar varya işte asıl satılnalar onlar.

  (YA KARDEŞİM SİZ NEREDE YAŞIYORSUNUZ ACABA??)

 62. Necmettin YIlmaz said

  S.A Haberin düzeltilmesini rica ediyorum…TV5 satılmamıştırHem Aydın Doğan önce kendi vergi borçlarını ödesin.O kadar borç varken hangi parayla alcak söylermisiniz..???

  (A.S.. YA BU HABER KAÇ SENE ÖNCE OLDU. SONRA HABERİ DÜZELTTİK. TV 5 SATILMAMIŞTIR, KARASAL YAYIN HAKLARI SATILMIŞTIR DİYE. HEM BU BİR TİCARET OLAYIDIR, GÖSTERİLEN TEPKİYE BEN BİR ANLAM VEREMİYORUM. ZATEN DOĞAN GRUBU ŞİMDİ İSTESE DE ALMAZ, ELİNDEKİLERİ ÇIKARMAYA BAKIYOR ZATEN)

 63. ömer tepe said

  s.a gizem hanım o ahlaksız ağzına saygı değer hocamızın ağzına alma asıl senin gibi satılmışlar yüzünden ülkemiz bu hale geldi hocamız yılardır bu uklekın milli değerleri için çırpınıb duruyor senın gibi bi dengesiz çıkıp o kelımelerı kullanamaz.git tayyip başkanının yalanlarına ınan satılmış gizem

 64. şevki tunçer said

  ya erbakan cıydım akp ye gectim arkadaşilar sizce sp nin yenilik e yeni yüzlere numan kurtulmuş un yaptığı gibi olmaya ihtiyacı yokmu tamam erbakan iyi birisi ama artık yaşlandı fikirleri alınması gerek ama artık parti den elini cekmesi gerektiği kanaatinde yim ama doğru ama yanlış tartışmaya acık artık numan kurtulmuşla bu parti yükselişe gecti sayın erbakan ın numan kurtulmuşun işine karışmaması lazım yurum ları beklerim.yalnız şu erbakan ın kayıp milyon u ne yaptığınıda bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim…xd

  • ibrahim said

   tuncer kardeşim önçelikle allahın selamı üzerine olsun bi hatılatma yapayım ebakamçılık diye bi kavram yok bizeler milli görüşçüyüz sonra şununu söyleyim kardeşime milli görüş milletimizin inancı ve tarihidir sen istersen bi sp teşkilatına git ve daha detaylı bilgi almanı tavsiye ederim akp dediğin ise mukaise bile yapamıyorum altın ile teneke arasındaki fark ne ise o senin samimiyetinden hiç bi şüpem yok sen bi gitte suyu kaynağından iç derim. kayıp tirilyon davası da biraz araştır göreceksin ne olduğunu.allaha emanet

 65. Zehra said

  Gizem ve onun gibileri artık kına yakabilirler hocamızı kaybettık kanal neymiş bır daha öyle bır ınsan daha gelırmi ki mekanın cennet olsun hocam

 66. mustafa kolcu said

  s.a arkadaşlar erbakan hocaya laf atmak insanlık değil o haberi çıkaran bu devleti ayaklar altına atanlardır kafanıza göre laf üretmeyin gizem gül önce sen kendine bak hocam en azından senin gibi olanlar içinde çalıştı en düşük memur maaşı 1500 yüzde ellisini çık 750 açlıktan ağzın burnun kokar zaten kokuyorda git ağzını yıka pislendi yazıklar olsun sanada senin gibi konuşan larada aydın doğanınızada gümüşhaneliyim oda gümüşhaneli ama kendi gibi mason yapmış sizi sşizin gibi çok bilmiş aptallar allah yolunda canını veren bi insanı kötülemek onun peşinden milyonlar gitti gizem düşünüyorum da sen ve senin gibi lerin peşinde kaç kişi gidecek

 67. muhanmed fatih özbek said

  sizi gidi işbirlikçiler.bana bak lannnn gizem sen erbekanın kim olduğunu biliyormusun.o büyük insan hiç bir zaman hainlik yapmadı kimseye,vatanını satmadı menfati için.iki yüzlü olmadı.vefasızlık yapmadı.millete efendilik değil,hizmet yaptı.ağzından bir kötü söz kullanmadı.ananıda al git demedi.Tv5 sizi niye bu kadar rahatsız ediyor.erdoğan bütün kanalları satın almış milleti ayakta uyutuyor.tabi gerçekleri yüzünüze vurablen tek kanal olduğu için değil mi?ırak ı vurabilmesi için amerikaya incirlik üstünü açan tayyip erdoğan mülüman kanı aktan erdoğan tecavüzlere göz açan erdoğan bunu gibi daha sayısı belli olmayan icraatları var.siyonistlere,sizin hepinizi allaha havale deiyorum.allah sizi bildiği gibi yapsın!…..

 68. kul said

  erbakan öldü ve herkes kendini bir boşlukda hissetmeye başlamışdır (o şerefli şevki yılmaz bile:) bir zamanlar onun arkasına saklınıp bugün arkasından hancerleyen adam cünkü memleketin en el eminiydi… bügün herkes şaşkın ve bu yeni bir dünya lideri cıkana kadra delalet dönemidir…

 69. sevdim said

  sanmayalim ki erbakan öldü bir erbakan gider bin erbakan gelir ALLAH cümle müslüman alemini güzel günlere kavustursun

 70. merve said

  haber hakkında yorum yapmayacağım sadece yorumlara yorumum var ERBAKA nın şak şakçığılını yapanları görüyorum Allah irade versin bu insanlara

 71. MÜCAHİT said

  gizem hanımcık ne bilirsin bu işleride olup olmaz konuşuyon SEN HOCAMIZIN NEOLDUĞUNUDA BİLİYON mu da konuşuyon olup olmaz konuşup da arkandan milyon larca küfür yeme

 72. mercan said

  inşallah bu doğan gurubu ve diğer edepsiz , ahlaksızca allahtan korkusu kalmamış herşeyi para olup yayın yapan insanların, bütün imkanlarını elinden alsın yüce rabbim. bu insanlara acımadıkları gibi allahta onlara acımasın eğer ıslah olmaları mümkün değilse….. bu insanların aklına hiçmi ölüm gelmiyor.yetmedi mi bu kadar insanın günahına girip şeytanla işbirliği yaptıkları. bu kanalların haberlerinden tut ,dizler ve reklamların izlenecek tarafı yok. müslümanım diyen insanlar dizilerde rahatçana allahın isim ve ayatleriyle dalga geçiyoralar. insanlarda bu şarlatanları izleyip gülüyor. bunlara izin veren, yayınlayan, bu kanallarda çıkıp bu kötülükleri yapanları ıslah eylesin rabbim , ıslah olmaları mümkün değilse helak etsin hepsini tez vakitte……….

 73. abdulkadir said

  acizane gizeme soyleyeceyim iki kelime var sizin gibiler isril kadar hocami taniyamazlar allah sizingibilere akil versin

 74. abdulkadir said

  gizem bu yorumu okumani tasiye ederim uzun yillar once gazetenin birinde okuyucu mektubu okudum unuversiteyi amarikada oluyan ogrencimiz yaziyor unuversitenin bahcesinde hocayla konusurken bir israil yahudisinin yanlarina geldiyini gorunce bizimki ordan ayrilip gidiyor sonraki gun bizim ogrenciyi israilli talebe okula girerken onunu kesiyor ve direk sordugu soru ney oluyor biliyormusun gizem tabiki senin gibiler bilemez ben soyleyim sen erbakani taniyormusun bizimki cevap veriyor taniyorum ama sevmem diyor aynen soyle diyor o erbakan varya bizim arzimevudu kurmamizi engelliyor ve oyunumuzu bozdu ve devleti kurmamizi emgwlledi gizemin dikkatine

 75. necmettin said

  erbakan hocayi tanimaniz icin sadece zek sey söyleyecem… hala elimde olan alan yahudi gazetesi bild in bi manseteini sizlere yazayim erbakanin resmi ve BU ADAM DÜNYAYI CILDIRTIYOR

 76. Müntekim said

  Erbakan’ın yaptıklarının tek tek tahrip edilmesi işgal edildiğimizdendir.
  Kanal’ın satılması fazla önemli değidir, zira kanala gelene kadar yüzlerce fabrika kar etmiyor bahanesi ile kapatıldı veya satıldı. Devlet desteği ile çalışan belki 20 sene sonra tam bağımsızlığımızı sağlayacak motor fabrikaları satıldı. Kaynakların 100 yıllık işletme hakları satıldı, ormanlar satıldı, yollar satıldı. Akp içindeki Amerika ajanları ülkemizi adeta işgal etti. Kanalımız da bu proje kapsamında satılmak zorunda bırakıldı.
  Milletimiz uyanmaya başladı, fakat bu geç bir uyanma oldu. Bu düşünerek değil, seyrederek bir uyanış.
  Tek kurtuluş Milli Görüş’tedir. Milli görüş aynen ambargo döneminde gördüğümüz şekilde sömürü sistemini ortadan kaldıracaktır.

 77. ayse kabaoglu said

  selim akduman neden yayindan alindi bilmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s