Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

DEMOKRAT PARTİ’DE COŞKULU BAYRAMLAŞMA

Posted by almanyahaber Kasım 18, 2010

Kurban Bayramının 2. günü geleneksel olarak yapılan siyasi partiler arası bayramlaşmada Demokrat Parti’yi bir kaç parti dışında tüm partiler ziyaret ederek bayramı kutladılar.

AKP, CHP, MHP, BBP, DSP, SAADET, EDP, İŞÇİ PARTİSİ ve Türkiye Partisi temsilcileri Demokrat Parti Genel Merkezine gelerek Demokrat Parti ile bayramlaştılar. CHP heyetini İsa Gök temsil ederken; MHP heyetine başkanlık eden Faruk Bal, Demokrat Parti’ye bayram ziyaretine gelenler arasındaydı.

HAS Parti geleceğini bilgilendirmiş olmasına rağmen organize olamaması nedeni ile bayram ziyareti için Demokrat Parti genel merkezini ziyaret etmedi.

Demokrat Parti karşılama heyetinin başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uyanık ve beraberinde Yüksek Haysiyet Divanı Başkanı Tayyar Hindistan, Kadın Kolları Genel Başkanı Av. Ayşegül Dalkır Kahveci, GİK üyeleri Erkut Şenbaş ve Adnan Tufan yer aldı.

Her Bayram da gelenekselleşen parti ve halk bayramlaşması Demokrat Parti Genel Merkezinde halkın yoğun katılımı ile gerçekleşti. Konferans salonuna alınan partililere hitaben bir konuşma yapan; Genel Başkan Vekili Salih Uzun konuşmasında: “Şehitleri rahmetle anarken; Rahmetli Adnan Menderes ve Özal bizimdir. Her zaman felsefemizin mimarı olmuş değerli liderlerimizi rahmetle anıyoruz” dedi.

Demokrat Partinin parlamento dışında olmasına rağmen herkesin dikkatle takip ettiği bir parti olduğunu ve Parlamento dışında son bayramı geçirdiklerini ifade ederken; “Demokrat Parti iktidara yürüyor. Tüm Türkiye’yi Demokrat ve güzel günlere inşallah yine Demokrat Parti taşıyacaktır” dedi.

Partide gerçekleşen halk bayramlaşmasında Genel Başkan Vekili Salih Uzun ve eşi Gamze Uzun, Genel Başkan Yardımcısı (Teşkilat Başkanı) Ahmet Uyanık, çok sayıda Genel İdare Kurulu üyesi, Kadın Kolları Genel Başkanı Av. Ayşegül Dalkır Kahveci, Kadın Kolları GİK üyesi Av. Sibel Kızılkaya İtkü Ankara il ve ilçe başkanları, teşkilatlar ve partililer coşkulu bir şekilde katılarak bayramlaştılar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: