Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

DP’NİN SEÇİM STRATEJİSİ EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

Posted by almanyahaber Aralık 31, 2010

DP Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın – Gençlik – Sağlık Sorumlusu Dr. Nuran Talu’nun projelendirerek başlatılan ‘Seçim Stratejileri – 2011’ eğitimleri devam ediyor. Ankara için seçilen pilot eğitim noktası Demokrat Parti Yenimahalle ilçe Başkanlığı oldu.

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Nuran Talu Başkanlığında, DP Kadın Kolları Genel Başkanı Av. Ayşegül Dalkır Kahveci, KK Genel Başkan Vekili Av. Sibel Kızılkaya İtkü ve KK Başkanlık Divanı üyeleri, Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Kadın ve Gençlikten sorumlu Başkan yardımcılarının katılımı ile DP Ankara İl Başkanı Ahmet Fişenk, Yenimahalle İlçe Başkanı ve il – ilçe teşkilatına mensup 200’e yakın kişinin katıldığı eğitim seminerinde; seçimlerde seçmene gerçeklerin nasıl anlatılması gerektiği ve seçim güvenliği konularında eğitim verildi..

Toplantıda Seçime Hazırlık Çalışmaları ve İkna Yöntemleri konularında eğitimler verildi. Sunum sonrası katılımcılar tarafından sorular yöneltildi.

Toplantı sonunda katılımcılar, yapılan eğitim seminerinden çok faydalandıklarını ve seçim çalışmaları açısından aydınlatıcı olduğunu belirttiler.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s