Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

EV YEMEKLERİ, CAFE TURAN’DA YENİR

Posted by almanyahaber Temmuz 4, 2013

cafe turan1Hamburg’un Billstedt semtinde Schiffbeker Weg 11 adresinde yeni açılan Cafe Turan’da ‘ev yemekleri’ sevenleri ‘bildiğimiz lezzetler, özlediğimiz yemekler’ bekliyor. Her türlü ev yemekleri, tatlı çeşitleri, sarma, dolma, içli köfte günleri, hergün ayrı ana menü, şeker hastaları için her gün özel yemek ve tatlı çeşitleri; söz kesmek için özel tepsi hazırlanması, Kemal Turan ve eşi Nesrin Turan tarafından yapılıyor.

Kemal Turan, yemekleri eşinin hazırladığını ve kendisinin diğer işleri yürüttüğünü belirterek: “Yemeklerin hazırlanması tamamen hijyenik ortamda yapılmakta ve özel soğutucularımızda uzun süre taze kalmaktadır. Ev yemekleri özleyenler için yeni lezzetler arayanlar için yeni bir deneyim” diye konuştu.

cafe turan2Cefe Turan’ın yükünü omuzlayan Nesrin Turan ise: “Sabah kahvaltısından, içli köfteye kadar birçok çeşidimizin yanısıra, şeker hastaları ve rejim yapanlar için özel tatlı ve yiyecekler de sunuyoruz. Yemeklerimizde hiçbir yabancı katkı olmadığı gibi, müşterilerimizin sağlığına ve damak zevkine önem veriyoruz” şeklinde konuştu. Bu arada, SPD Hamburg Mitte Teşkilatı üyesi Yılmaz Aydın da, mekanı ziyaret ederek Turan ailesine ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s