Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

FETOŞ’UN UŞAĞINDAN SES TWEETİ

Posted by almanyahaber Mart 27, 2014

samanKendini iki b.k sanan Fetoş Götoşu’nun uşağı Saman gastesinin (gasteyi tuvalet kağıdı olarak kullanmayın, zehirlenirsiniz) iki numarası (bana kalırsa hepsi sıfır sıfır WC) M. Kamışıkırık, Başbakan’ın sesinin kısılmasıyla ilgili iğrenç bir tweet attı. İşte o haber:

Zaman Gazetesi’nin iki numarası Mehmet Kamış, Başbakan Erdoğan’ın sesinin kısılmasıyla ilgili şok bir paylaşım yaptı. Birçok kişiden bu paylaşıma tepki gelirken, Mehmet Kamış’ın cevapsız kalması dikkatlerden kaçmadı.

Yoğun temposuna karşılık dur durak bilmeden, aldığı tehditlere aldırış etmeden il il gezip halkı ile kucaklaşan Başbakan Erdoğan’ın kısık sesini dahi malzeme yapan Cemaat medyası, büyük tepki gördü. Günlerdir ses tellerinden problem yaşayan Başbakan Erdoğan son olarak gittiği Van mitinginde sesinin daha çok kısılmış olması, dinleyenlerini şaşırttı. Başbakan Erdoğan konuşmasına, “Öncelikle sesimden dolayı özür diliyorum. Van’ı ve Diyarbakır’ı iptal edemezdim” diye başladı. Başbakan Erdoğan’ın mitingin iptal edilmesi teklifine, “Hayır, bu kadar insan saatlerce beni bekledi, onlara bunu yapamam” dediği öğrenildi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sesinin kısılmasına rağmen Van’da kendisi için toplanan halka hitap etti. Sesinin kısıklığı aşırı derecede olan Başbakan Erdoğan, “Öncelikle sesimden dolayı özür diliyorum” diyerek konuşmasına başladı. “Van’ı ve Diyarbakır’ı iptal edemezdim” diyen Erdoğan kurmayları tarafından “iptal edelim” teklifine de “Hayır, bu kadar insan saatlerce beni bekledi, onlara bunu yapamam” cevabını verdi.

MEHMET KAMIŞ’TAN ŞOK TWEET
Zaman gazetesinin iki numaralı yöneticisi Mehmet Kamış, Başbakan Erdoğan’ın sesinin kısılması ile ilgili şok tweet attı. Yazdığı mesaj, büyük tepki görürken, bu kadar da yapılmaz şeklinde yorumlara sebebiyet verdi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s