Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

ATALAY DEMİRCİ MANNHEIM’DA

Posted by almanyahaber Haziran 1, 2014

AtalayDemirciMannheimatalay demirci‘Kel Alaka’ Mannheim’a geliyor

Hüseyin Yüce
MANNHEIM- 20 Haziran’da “Kel Alaka” adlı gösteri ile Mannheim’da sahne alacak olan Atalay Demirci, sahne dünyasında küfürsüz mizahın son yıllardaki öncüleri arasında yer alıyor.

Gösteri Waldhofstr. 2, 68169 Mannheim adresindeki CAPITOL Mannheim’da gerçekleşecek. Türkiye’de pek çok kişi Atalay Demirci’yi, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” programı ile tanıdı. 3 binden fazla gösteri sunduğunu söyleyen Atalay Demirci’nin en büyük iddiası, küfürsüz ve bel altı espriler kullanmadan da stand-up yapılabileceğini ispatlamak.

Bunun için de Demirci, “küfürsüz mizah” sloganıyla insanları eğlendiriyor. Toplumun mizah anlayışının üst seviyede olduğunu belirten Demirci , “izleyici küfre gülüyor” demenin büyük bir haksızlık olduğunu söylüyor.

Türkiye’de hâkim olan “komedi, müstehcenlik olmadan yapılamaz” düşüncesini eleştiren Demirci, “Toplumun mizah anlayışı üst seviyede. ‘Sadece küfre gülüyorlar’ demek halka yapılan büyük bir haksızlıktır” diye konuştu. Türkiye’de hemen hemen her ilde izleyiciyle buluşan ünlü stand-upçı, “Bugüne kadar 17 ülkeye gittim ve insanları güldürmek için 1 milyon kilometreden fazla yol kat ettim” diye konuştu.

Hedef kaliteli ve seviyeli gösteriler

Atalay Demirci’yi Mannheim’da mizah severlerle buluşturacak olan Bestevents Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kaya ise, hedeflerinin kaliteli ve seviyeli gösteriler olduğunu dile getirdi. Şimdiye kadar yaptıkları konser ve organizasyonlarda tercih edilen sanatçı ve tercih edilen mekanlar konusunda çok hassas davrandıklarını belirten Kaya, “Müzik ve sahne dünyasından beğenilen sanatçılarla insanımızı, çok seçkin ve her kesimden insanın gönül rahatlığı ile gidebileceği mekanlarda buluşturuyoruz. Buna büyük ihtiyaç var” dedi. Programın biletleri, Ludwigsstr. 54/C adresindeki İstiklal Mobilya şubesinde satışa çıkarıldı. Daha geniş bilgiyi yine İstiklal Mobilya’nın 0621 54 05 14 34 numaralı telefonundan almak mümkün.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s