Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

AKA-ARSLAN’DAN 2014’E VEDA YEMEĞİ

Posted by almanyahaber Aralık 17, 2014

 

aka01Hamburg’da yaklaşık 18 yıldır yaşlılarla hastalara bakım hizmeti sunan Aka-Arslan Pflegedienst – Hasta ve Bakım Servisi, çalışanları için 2014’e veda yemeği Verdi.

24 saat hizmet sunan bakım servisi sahibesi Esma Arslan, her yıl geleneksel olarak düzenlenen veda yemeği ile ilgili olarak, “Oldukca yoğun ve yorucu bir yıl geçirdik. Bütün çalışanlarım böylesi bir akşamda bir araya gelip nezih bir ortamda yiyip, içip, eğlenmeyi hak ettiler. Onlara gösterdikleri özveri ve çalışkanlıktan dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesileyle yine böylesi bir ortamda hep beraber bir aile gibi birlikte olmanın sevincini yaşıyorum” dedi.

aka02Her yılın sonuna doğru biraraya gelen firma elemanları, yılın yorgunluğunu ve yeni yılın hazırlığını hep beraber yiyip içerek, şarkılar söyleyip, fıkralar anlatarak neseli bir ortamda geçirirken, yeni yıl vesilesiyle birbirlerine karşılıklı hediyeler vermeyi de unutmadılar.

Esma Arslan, 2015 yılında hastalara ve yaşlılara karşı daha duyarlı olmanın yanısıra demans ile ilgili çalışmalara ağırlık vereceklerini vurgulayarak, değişen yasalar ve yönetmeliklerle ilgili olarak da genel bilgilendirmelerde bulundu.

aka03Bakım servisinin tamamıyla bir tim çalışması olduğunu belirten Esma Arslan, kisa bir süre önce de Aşure günü vesilesiyle hastalara ve yakınlarına aşure dağıttıklarını, yeni yılda da benzer sosyal etkinliklerinin olacağını belirtti.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s