Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

FİKİR ÖZGÜRLÜĞÜ VE TERÖR

Posted by almanyahaber Ocak 10, 2015

Sedat Acikbas foto netSEDAT AÇIKBAŞ – Fikir özgürlüğünden başlayacağım: Batı ve üç tanrılı dini kabul eden Hıristiyan dünyası tam bir bok çukurunun içinde yüzüyor. Katliam bunlarda, terör bunlarda, sömürgecilik bunlarda, sapıklık, kendi öz çocuğuna tecavüz, kardeş kardeşe cinsel ilişki bunlarda. Bütün pislikler bunlarda. İnsanlık mı? Ne insanlığı, bunların kendileri bile insan değil. Kiliselerde çocuklara tecavüz eden papazlardan geçilmiyor. Bana sorarsanız bunlar boktan da beter birşeylerin içinde yüzüyor. Hatta bok yiyor bunlar. Bunlar benim fikrim. Fikir özgürlüğü olduğuna göre bana kimsenin tepki göstermeye hakkı yok! Basta!..

Batı yediği boklarla dünyayı birkaç kez turlar artanıyla da uzayda yol yapar.. Müslümanlar herhangi bir dine hakaret etmez, edemez.. Bu yüzden, sevgili Peygamber Efendimiz Muhammed aleyhisselama hakaret edenlere aynı şekilde karşılık veremez. Ben nasıl iman ettiğim İsa aleyhisselama, Musa aleyhisselama hakaret edebilirim? Bu mümkün değil.

Fikir özgürlüğüyse, aynı şekilde ama imanıma, dinime zarar vermeden bunu yapabilirim. Sapık batı, bunu anlayamayacak kadar gerici!.. Hakaret etmek, başka insanların inançlarıyla alay etmek, onları aşağılamak fikir özgürlüğüyse, bunların âlâsını ben de yaparım!. Mesela, batılı bir başbakanın karısı kocası yollardayken, kendini korumalarına düzdürür. İngiltere veliahtının karısı kendini bir Mısırlı’ya düzdürür, ondan hamile kalınca da kraliçenin adamları tarafından düzmece bir trafik kazasında öldürtülür. Bir başka devlet başkanı sarayında Monica’ya saksafon üflettirir.. Almanya’da iki kardeşin sapık ilişkisinden 3 çocuk doğar. Avusturya’da bir baba (!), 24 yıl boyunca öz kızına tecavüz eder ve 6 çocuk doğurtturur. Bunlar sadece şu anda bir çırpıda aklıma gelen, günlerce, aylarca, yıllarca medyada yer alan olaylar.. Ayrıca ırkçılık, sahtekarlık, çifte standart bunlarda. İbadethaneleri kundaklamak, Müslüman ve Yahudi mezarlarını tahrip etmek bunlarda. Bunlar insanları ve çocukları diri diri yakmakta pek mahirdirler. 6 milyon Yahudi’yi bunlar yakmadı mı?. Tuhaflığa bakın ki, bu acıları en yakından hisseden Yahudiler de bugün Filistinlileri bombalıyor, plajda oynayan çocukları öldürüyor. Danimarka’da bir ateş yakıyor ve alevleri tüm dünyayı sarıyor. Bunlar da katil..

Teröre gelirsek; Hangi sebep olursa olsun insan öldürmenin haklı bir tarafı yoktur. İnsanlar birbirlerini (keşke hiç olmasaydı) ancak savaşlarda öldürebilir. Savaşları da devletler birbirlerine karşı açabilir. Usame binin yarısı Beşyüz, veya İsrail taşeronu İŞİŞ lideri kimseye savaş açamaz!. Kimse kendini halife ilân edemez. Savaş açarak, terör eylemleri yaparak Müslümanları hedef haline getiremez! Ha, bunların argümanları bazılarına makul gelebilir ama yine de terörü haklı gösteremez.

Son sözlerim kendini fikir özgürlüğü arkasına gizleyerek Müslümanlara saldıran gerçek İslam düşmanlarına: bunlar öyle korkak ve sahtekarlar ki, açıkça “biz İslama düşmanız” bile diyemiyorlar. Bakın yaptıkları açıklamalara: (Alman gazeteleri) “Parisle dayanışma için karikatürleri tekrar yayınlayacağız”.. “Fikir özgürlüğünden taviz vermeyeceğiz”.. Vermeyin de; ama başkalarına hakaret etmenin fikir özgürlüğü olmadığını da kabul edin!

Ben kime ne anlatıyorum ki!.. Bok dolu kaptan bal damlayacak değil ya!. Bok dolu kaptan yedikleri bok sızacak elbette.. Ama şunu itiraf etmeliyim: Bu alçaklar Müslümanları tahrik etmesini çok iyi beceriyorlar ve kendi toplumlarını da tam bir Pavlov’un köpeği gibi eğitiyorlar..

NOT: Kullandığım sözlerden dolayı aklı selim okuyuculardan özür dilerim..

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s