Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

SALDIRILAR VE ŞİFRELER – KEMAL FURKAN

Posted by almanyahaber Ocak 10, 2015

yaziSaldırılar ve şifreler
Kemal Furkan kfsokmen@haberx.com

Boko Haram katliamı, Paris ve Sultan Ahmet saldırısı şifreleri hala çözülemeyen 3 terör olayı. Bu 3 saldırının ikisinin faili güya müslüman teşkilat/örgüt ve kişiler, Sultan Ahmet saldırısının merkezinde ise güya bir Rus var. Güya yazıyorum çünkü şifreler çözüldükçe görülecek ki, büyük resim çok farklı. Sultan Ahmet saldırısı 2 ayaklı bir saldırı ve bir taşla iki kuş vurmak istediler.

Birinci taş saldırının bir Rus tarafından yapılmasıdır. Yani Putin-Erdoğan hattına direk yapılan saldırıdır. Lakin birinci taş hedefini bulamadı. Birinci taşın arkasında Ukrayna’yı karıştıran Alman pasaportlu Kliçko’yu besleyen ve destekleyen Almanya, daha doğrusu BND var.

İkinci taşı ise paralelin son kalıntıları attı. Saldırıyı yapan kişinin kimliğinin yanlış verilmesi ve yanlış kişinin suçlanması bir istihbarat zaafı olarak neşredildi.

Daha sonra Nazlı Ilıcak ve benzerlerinin “iyi polisleri görevden alırsan böyle saldırılar olur” gibi göndermeleri oldu.

Yani bir polise iyi diyebilmemiz için öncelikli olarak Pensilvanya’ya bağlı olmalısı ve istihbaratın güvenilir olması için Okyanus Ötesine bidat etmesi gerekiyormuş.

Ne hikmetse, saldırıyı yapan kimdir? Bu bir terörist saldırıdır, kınıyoruz. Milletimize geçmiş olsun diyeceklerine bir kaşık takıp oynamadıkları kaldı. Hedeflerinde terörist saldırıyı yapanlar değil Erdoğan vardı. Yani Erdoğan’ın düşmesi için terör desteklenebilirdi.

Velhasıl gayet aşağılık ve çukur bir duruma düştüler.

Gelelim Fransa ve Boko Haram katliamına…

Aslında genel bir bakışla bu 3 olayıda çözebiliriz. Sadece tarihi iyi okumamız ve mütaala etmemiz gerekiyor.

İslamiyet çok uzun zaman önce hedefe kondu. Arşivleri karıştırdığımızda Richard Nixon ilk göze çarpan isim oluyor. Nixon “bazıları SSCB’nin Ortadoğu’da tehlike oluşturduğunu zannediyor, bazıları da asıl tehlikenin Filistinlilerden geleceğini söylüyor. Ben diyorum ki, asıl tehlike, Kuzey Afrika’dan Endonezya’ya kadar bütün İslam dünyasını birleştiren devleti kurmak ve halklarını eski dönemlere götürmek isteyen Müslümanlardır” diyerek ilk ateşi yakıyordu.

90 lı yıllara geldiğimizde artık daha yüksek sesle İslam düşmalığı yapılıyordu.

8 Haziran 1990 günü Fundementalist Menace (Temel Tehdit) adında bir yazı Sunday Times’da yayınlandı. Yazı, Batı için Varşova Paktının artık bir tehdit olmadığını, buna karşılık İslam’ın tehlike olduğu ele alınıyordu. Yazının sonunda “Batı, nasıl komünizmi durdurmayı öğrendiyse islam dalgasını kırmayıda öğrenmek zorunda” diyerek son buluyordu.

İsmini bugünlerde sık andığımız Brzezinski de “İslam, düşmanlarımızda teşvik edilmeli dostlarımızda bastırılmalıdır” diyerek İslam düşmanlığını gösteriyordu.

90lı yıllarda bu sefer National Journal gazetesi yazarı Rochelle Stanfield islamın, dünyanın bir çok bölgesinde sıçrama yaptığını belirterek, ABD’nin bundan endişle duyduğunu açıklıyordu. Yunanistan Savunma Bakanı Yanis Varviçyotis, Portekiz, İtalya ve Fransa’ya islam’a karşı Akdeniz Paktı kurmayı teklif etmesi de yine bu döneme rastlıyordu.

Peki bu uyarılara karşın o meşhur üst akıl ne yapıyordu.

P2 Locası diye bildiğimiz ve Gladyo olarak devam eden yapıyı devreye sokuyor ve Mossad üzerinden İslami Terör olarak isimlendirilecek birçok saldırı yapıyordu. İşin başında Henry Kissinger vardı.

İslamiyet düşmanlığı öyle bir hale gelmişti ki, Mossad Türkiye’de Yahudi aleyhtarı sloganlar atan gösterileri izliyordu. Rahatsızlıkları artıyordu ve Washington’da Klinghofer Vakfında Türkiye hakkında bir konferans düzenlediler. Konferansta, Türkiye’deki İslami akımların yok edilmesi gerektiğinin aciliyeti üzerinde durdular. Konferansta ABD Kontr-Terörizm Dairesini yöneten Paul Bremer, CIA Ortadoğu Uzmanı ve ABD Savunma Bakanı Peter Probst da vardı.

İşte arşiv İslamiyet düşmanlığını böyle kayıt altına alıyordu. Düşmanlık köklü ve planlıydı.

Bu yüzden dehlizlerde Ilımlı İslam projesi geliştirilirken diğer taraftan İslamın aslını kötü gösterecek herşey yapılıyordu. Mossad Münih Olimpiyatlarında, Lübnan’da, Ürdün’de sayısız operasyona imza atıyordu.

Sonunda plana bağlı kaldılar. Boko Haram’ı, IŞİD’i, El-Kaide’yi kurdular.

Paris’te saldırı olduktan 10 dk sonra İslamiyetin, müslümanın hedef gösterilmesi işte bundandır. Boko Haram’ın katliamının müslümanlara ihale edilmesinin sebebi bundandır. Türkiye’yi, terörü besleyen devlet olarak göstermeye çalışmalarının sebebi bundandır. Erdoğan’a hakaret ve küfür edeni bağırlarına basmalarının sebebi bundandır.

Müslüman bir milletten, milletin uyanmış olmasından, Erdoğan gibi bir lider ile Osmanlı mirasına sahip çıkılmasından, İsrail’e fırça atılmasından Okyanus Ötesi, Tel-Aviv, Londra ve Washington rahatsız ve ellerinden geleni ardlarına koymayacaklar. Herşeye hazırlıklı olun.

Hürmetler.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s