Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

GALATASARAY HAMBURG’DA, YENİ BAŞKAN ZİYA TOPRAK

Posted by almanyahaber Mart 6, 2015

gs kongreHamburg GS’de Ziya Toprak dönemi – SEDAT AÇIKBAŞ – HAMBURG

gs kongre2Galatasaray Derneği, olağan genel kurulunu yaparak yeni başkanını seçti. Derneğin seçimlerine bir gazetecinin(!) eski başkanlardan Abdullah Akar’a hakaret etmesi ve salondan atılması damga vurdu. Seçimlerde basına ayrılan yerden sürekli konuşmacılara müdahalede bulunarak tahrik eden bahsi geçen, kendisini ‘gazeteci’ zanneden kişi salondan dışarı atıldı. 

ziya toprak ve kamuran pelekHamburg Türk Toplumu (TGH) binasında yapılan seçimlerde Ziya Toprak, 2001 yılında kurulan Hamburg Galatasaray Derneği’nin sekizinci başkanı olurken, eski başkan Kamuran Pelek birinci Başkan Yardımcısı seçildi. Dr. Yücel Sarıtaş ve Aydın Aktürk de diğer başkan yardımcıları oldu.

mehmet atakabdullah akarercan uzunpinarDivan Başkanı Süleyman Kayhan ile Ali Kurtuldu ve Önder Zeybek’in idare ettiği seçimlere 39 üye katıldı. Çok sayıda davetlinin de takip ettiği seçimlere konuk olarak Yeşiller Partisi Eyalet Milletvekili ve TGH Başkanı Nebahat Güçlü, Hamburg Galatasaray Derneği kurucu Başkanı Behçet Algan, Beşiktaşlılar Birliği Başkanı Lütfü Kortag, Sivasspor Taraftar Derneği Başkanı Ruhi Özer, Dr. Süleyman Keser, Inter Hamburg Başkanı Mehmet Geyik yazar Esma Arslan, avukat Gül Aydın, Şenol Kaplan, Şenol Çetin, Hüseyin Varol, Gülüm Gülsün de katıldı. Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Çömlek de derneğe hayırlı olsun mesajı gönderdi.

gs kongre3Genelde olgun bir ortamda geçen seçimler sonucu; Esma Arslan, Gözde Varol, Sedat Akgündüz, Mehmet Atak, Gürcan Özbudakçı, Esat Erverdi, Mustafa Kahraman, Cahit Balat, Volkan Varol, Metin Tektekin, Nihat Kırmızı yönetim kuruluna; Avukat Gül Aydın, Celal Pamukoğlu, Ercan Uzunpınar denetleme kuruluna; Gürol Gür, Abdullah Akar ve Mehmet Günyar disiplin kuruluna seçildiler. Seçimler bitip, konuşmalar yapıldıktan sonra bir gazetecinin(!) eski başkanlardan Abdullah Akar’a hakaret etmesi üzerine ortam aniden gerildi. Bahsi geçen gazetecinin(!) dışarı atılmasıyla ortam tekrar sakinleşti. Bahsi geçen kişi salondan atılırken, topukları da kalçalarını dövüyordu.

kofteci dayida kofte keyfiGalatasaraylılar daha sonra hep birlikte Altona’da aynı gün açılan ‘Köfteci Dayı’ya giderek köfte-piyaz yediler.

kofte keyfi

kofteci dayida

Reklamlar

2 Yanıt to “GALATASARAY HAMBURG’DA, YENİ BAŞKAN ZİYA TOPRAK”

  1. Zafer Özpolat said

    ZAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaart

    (EDİTÖR: ZART’I GÖSTERDİLER AMA SANA! NAAABERR!. SENİN DE CESARETİN VARSA YORUMUMU YAYINLA..)

  2. Sabri Vurur İndirir said

    Patkası yemeyenler kendilerine gönderilen yorumları yayınlayamazzzz!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s