Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

‘EV’LENMEK İSTEYEN, ELBE-HAUS’A

Posted by almanyahaber Haziran 23, 2015

elbe011995 yılından beri inşaat sektöründe göstediği faaliyetlerle müşterilerin taktirini kazanan Elbe-Haus şirketi, anahtar teslimi tek ailelik, dubleks ve sıraevler tipindeki evleri, müşterinin arzusuna göre ve en uygun fiyatla inşaa ediyor.

ERDAL ALTUNTAŞ – SEDAT AÇIKBAŞ / HAMBURG

Almanya’nın Bavyera ve Baden Württemberg eyaletleri hariç her bölgesinde anahtar teslimi tek ailelik, dubleks ve sıraevler tipinde evler inşaa eden Elbe-Haus şirketinin Hammerbrook semtindeki Kuzey Almanya merkezinde görüştüğümüz K. Almanya Bölge Müdürü Frank Ertzinger ve Türkçe Bölge Danışmanı Bayhan Deniz, müşterinin arzusuna göre inşaa ettikleri evleri en geç 6 ay içinde teslim ettiklerini belirttiler.

elbe03Güneş enerjisi panelleri, mutfak malzemeleri, musluk ve tesisatlar, pencere ve jaluziler dahil her alanda kullandıkları malzemelerin en tanınmış markalardan oluştuğuna dikkat çeken Frank Ertzinger, ‘enerji ve çevre dostu’ olarak tanımladıkları evlerde enerji depolaması bile yapılabildiğine işaret etti. Müşterinin hazır arsasına en geç 6 ay içinde istediği şekilde bir ev inşaa ettiklerini belirten, Ertzinger, bunun yanısıra standart ev de inşaa ettiklerini, talep halinde bazı bölümleri müşterinin arzusuna göre hareket ettiklerini söyledi.

elbe02Ertzinger: “Firmamız 1995’te inşaat sektörüne atıldı. 1997’de Elbe-Haus firmasını kurarak, müşteri arsası üzerine ev inşaa etmeye başladık. Almanya genel merkezimiz Mecklenburg- Vorpommern’de. 2000’li yıllardan itibaren K. Almanya ve diğer bölgelerde de ev inşaa etmeye başladık. 2002 yılından beri de ev kalite kontrolu yapan Dekra kurumuyla birlikte çalışıyoruz. Bölgemizde yılda 200 kadar ev inşa ediyoruz. Hedefimiz ‘ödenebilir konutlar’ inşaa etmek” diye konuştu.

GARANTİLİ FİYAT VE İNŞAAT
Elbe-Haus Türkçe Bölge Danışmanı Bayhan Deniz, hazır arsası olan müşterinin ev yaptırırken hiçbir tereddüde kapılmasına yer olmadığına dikkat çekerek, inşaatın sigortalandığını dolayısıyla istenilen esvafta evin belirtilen süre içinde müşteriye teslim edildiğini söyledi. Bayhan Deniz: “Biz normal satandart- katalog evler de inşaa ediyoruz. Bizim en önemli özelliğimiz, müşterinin hayalindeki evi inşaa etmek. Mimarlarımızla oturup müşterilerimizin arzu ettiği şekilde bir ev inşaası için ön çalışma yapıyoruz. Daha sonra aşama aşama müşterinin yönlendirmesiyle inşaatı sürdürüyoruz. Tüm bu ön çalışmalar için bir ücret talep etmiyoruz. İnşaat Dairesi’nden izin çıktığı andan itibaren 6 ay içinde evi teslim ediyoruz. Müşteriyle anlaşma imzalandıktan sonra biz firma olarak ev fyatının yüzde 5’ini sigortaya yatırıyoruz. Firmamız büyük, birşey olmaz ama iflas ettği taktirde de müşterinin masraflarını sigortanın ödeyeceği yeni bir firmayla anlaşma hakkı var. Dolayısıyla fiyat ve anahtar teslimi garantisi mevcut. Almanya’nın en önde gelen marka ve kurumlarıyla çalışıyoruz. Ayrıca Ruder mutfak alet ve malzemeleri firması Elbe-Haus müşterilerine 1000 euroluk indirim çeki sunuyor” dedi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s