Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

KÖZ HARPUT’TAN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Posted by almanyahaber Temmuz 20, 2015

harput01Sedat Açıkbaş – HAMBURG / Cihan Gürbüz ve Sedat Gürbüz’ün ortakları olduğu Köz Harput Restoran Harburg Rathaus’da muhteşem bir törenle açıldı.

harput04Açılış töreni öncesi katılanlara köz kebap ve diğer yemek çeşitleriyle adeta ziyafet verildi. Davetliler personelin hizmeti ve usta işi yemeklerin lezzeti karşısında hayranlıklarını teşekkür ederek dile getirdiler.

harput05Dört dörtlük açılış organizasyonunu sanatçı Kasım Baydilli yaparken, kordela kesimi öncesi Hamburg Urfalılar Derneği eski Başkanı Mehmet Emin Süzen kısa bir konuşma yaparak dua etti. Sanatçılar; Kasım Baydilli, Urfalı Fevzi, Tarsuslu Ahmet ve Ayhan Yörük birbirinden güzel parçalarla davetlilere neşeli dakikalar yaşattılar.

harput06Açılışa politikacı Bayram İnan, işadamları; Avrupa Urfalılar Derneği Başkanı Ali Coşkun, Ömer Kelekçi, Ahmet Arslan, Orhan Yazman ve birçok tanınmış isim katıldı.

harput03Köz Harput’un ortaklarından Sedat Gürbüz, yakın akrabası Cihan Gürbüz’le genç yaşta bu işe girdiklerini, usta aşçılarla tecrübeli ve güler yüzlü personelle köz kebap çeşitlerinin yanısıra sulu yemekler sunduklarını belirtti.

harput02Restoranın resmi sahibi Cihan Gürbüz’ün annesi Sabiha Gürbüz de kalite ve çeşitleriyle bu alanda hizmet vereceklerini ifade ederek herkesi Köz Harput’un lezzetlerini tatmaya davet etti.

harput07

EZİK GAZETECİ MÜSVEDDESİ

Bu arada, psikolojik sorunları olduğu bilinen, davet edilmediği halde açılışa katılan gazeteci geçinen bir kişinin açılış töreninin önüne geçme çabaları kimseden yüz bulmadı. Gazeteci geçinen kişi, saatlerce tek başına bir masada oturarak, tuhaf hareketler yaparak ve kendi kendine konuşarak dikkat çekmeye çalıştı.

Bahsi geçen psikolojik sorunlu gazeteci müsveddesi, beklediği ilgiyi göremeyince, bir haber sitesinde yaptığı açılış haberinde, komik eleştirilerde bulunarak, açılışın organizesini yapan Kasım Baydilli’ye saldırdı.. Açılışta hiçbir kusur bulamayan gazeteci müsveddesi, sanatçıların söyledikleri türkülere taktı.. Bu da, “Psikolojik sorunlu şahsın, Köz Harput’tan reklam alamadığı ve diğer gazetecilere gösterilen ilginin kendisine gösterilmediği için, ‘ezüklük’ psikolojisi içinde hareket ettiği” şeklinde yorumlandı.. ‘Ezük’ gazeteci müsveddesi daha sonra kuyruğunu bacakları arasına sıkıştırarak açılıştan ayrıldı..

NOT: SİTEMİZ, KÖZ HARPUT’TAN REKLAM ALMAMIŞTIR..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s