Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

AUTOHAUS C. THOMSEN’DE ‘TÜRK GÜNÜ’ / VIDEO

Posted by almanyahaber Aralık 7, 2015

4Kuzey Almanya’nın en büyük otomobil satış servislerinden birisi olan Autohaus C. Thomsen, kadrosuna dahil ettiği Satış Müdürü Yücel Kılıçoğlu’nu kahvaltılı Türk Günü’nde, Türk müşterilerle buluşturdu.

ERDAL ALTUNTAŞ – SEDAT AÇIKBAŞ

HAMBURG- Kentin çeşitli semtlerinde 13 şubesiyle Seat ve Nissan başta olmak üzere, çeşitli markaların sıfır km ve ikinci el satışını yapan Kuzey Almanya’nın en büyük otomobil satıcılarından Autohaus C. Thomsen, eğitimini aynı firmada alan ve aradan geçen 6 yıldan fazla bir süre sonra adeta ‘yuvaya dönen’ Satış Müdürü Yücel Kılıçoğlu ile Türk müşterilerini kahvaltılı bilgilendirme etkinliğinde buluşturdu. Etkinlikte Autohaus C. Thomsen’in Genel Müdürü Herman-Josef Poth da hazır bulunarak davetlilerle yakından ilgilendi.

Firmanın tek Türk Satış Müdürü Yücel Kılıçoğlu’nun yıllar önce aynı firmada eğitim aldığını belirten ve 1988 yılından beri otomobil branşında çalışan Genel Müdür Poth, “Kılıçoğlu’nun tekrar firmamızda işbaşı yapmasına sevindim. Aradan geçen zaman içinde Kılıçoğlu tecrübe edindi, kendisiyle sürekli görüştük. Türk müşterilerimiz için en uygun kişiyle çalıştığımız için memnunum. Firmamızda Türk Günü’nü de hem Kılıçoğlu’nun tanıştırılması hem de Türk müşterilerimizin bilgilendirilmesi maksadıyla düzenledik.” dedi.

Autohaus C. Thomsen’in Osdorf şubesinde düzenlenen Türk Günü’nde beklediği ilgiden fazlasını gördüğünü belirterek memnuniyetini dile getiren Kılıçoğlu, bu ilgiye layık olmaya çalışacaklarını ifade etti. Nissan ve Seat ağırlıklı her marka otomobilin sıfır ve ikinci el satışı yaptıklarını belirten Kılıçoğlu: “Şubelerimizde şu anda 7 bin otomobil bulunuyor. Fiyatlarımızın uygunluğunun yanısıra otomobil alımında elimizden gelen her türlü kolaylığı sağlamaya çalışıyoruz. Firmamızın servis ve tamirhane bölümünde de Türkler çalışıyor. Vatandaşları, otomobil alımında imkanlarımızdan faydalanmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s