Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

‘BANKAMIZ’ 10 YAŞINDA

Posted by almanyahaber Nisan 13, 2016

image1Deutsche Bank ‘Bankamız’ 10 yaşında – Akıncı: “Sizler Almanya’nın vazgeçilmezisiniz”

image2“Sizinle aynı dili konuşan bankaya hoş geldiniz” sloganıyla, -bu yıl içinde 10 yılını kutlayacak olan- Almanya’daki seçkin şubelerinde “Bankamız” adı altında iki dilli danışmanlık hizmetini sunan Deutsche Bank, Hamburg Merkez binasında bölgenin önde gelen Türk kurum ve dernek yöneticileriyle biraraya geldi.

image3Toplantıda Bankamız hakkında bilgi veren Deutsche Bank Bankamız Genel Müdürü Ergün Akıncı, “Zamanında anne-babalarımızın büyük bölümü buraya vasıfsız işçi olarak gelmişti. Onlar çocuklarına daha iyi bir gelecek sunmak için en ağır işlerde, en ağır şartlarda çalıştı ve sayelerinde Almanya’daki konumumuz çok değişti. Türkler, Almanya’nın her alanında önemli bir yer edinmiş durumda. Sizler artık Almanya’nın vazgeçilmesisiniz” dedi.

image4image5image680 SEÇKİN DAVETLİ
Başta Türkiye Cumhuriyeti Hamburg Başkonsolosu Mehmet Fatih Ak, Hamburg Ticaret Ataşesi Tülay Uyanık ve Schanzenbäckerei zinciri sahibi Gürol Gür ile yaklaşık 80 civarında seçkin bir davetli topluluğu Deutsche Bank’ın bilgilendirme toplantısına katıldı. Açılış konuşmasını yapan Deutsche Bank Hamburg Bölge Sorumlusu Henning Jakob, Deutsche Bank olarak Türk kökenli müşterileri çok önemsedilkerini belirterek, bunun bir göstergesinin Türklere özel iki dilli ‘Bankamız’ hizmeti olduğunu vurguladı. Jacob, “Bölgemiz olan Hamburg ve Kiel’de toplam 7, Almanya çapında ise 60’dan fazla Deutsche Bank şubesinde 80’den fazla Türk kökenli elemanla bu hizmet veriliyor. Şubelerimiz ve elemanlarımız Türk toplumuyla içiçe. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Umarım bu birliği bu tür toplantılarla daha da ileri noktalara taşırız” diye konuştu.

image7BANKAMIZ BÜYÜYOR
Frankfurt’tan davete gelen Deutsche Bank Bankamız Genel Müdürü Ergün Akıncı davetlilere Bankamız hakkında bilgi verirken, Deutsche Bank olarak gördükleri destekten dolayı Türk toplumuna da teşekkür etti.

image8Akıncı, “Desteğiniz olmasaydı bu başarı mümkün olmayacaktı. Deutsche Bank olarak Türklere kucak açtık ve sizler de bizi bağrına bastınız. Bankamız hizmetini veren şube sayısı da sayenizde artmaya devam ediyor. Deutsche Bank olarak, Türklere sadece müşteri gözüyle bakmıyoruz, onlarla hep birlikteyiz. Örneğin birlikte projelere imza atıyor, etkinlikler düzenliyor, etkinliklere katkı sağlıyoruz. Türkiye – Almanya arasında okul gezilerini destekliyor, kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapıyoruz” diye konuştu.

image9BANKAMIZ AVANTAJLARI SAYMAKLA BİTMEZ
Bankamız hizmetinin sunduğu avantajlarının saymakla bitmeyeceğini vurgulayan Akıncı sözlerini şöyle tamamladı: “Bankamız hizmeti sadece iki dilli uzman danışmanlarımızla sınırlı değil, Deutsche Bank Bankamız hesabını açanlar Türkiye’ye yılda 5 ücretsiz havale imkanı ile birlikte ücretsiz Nazar Boncuğu motifli banka kartına sahip olabiliyor. Müşteri tavsiye programı çerçevesinde ise sevdigi takımın (Türkiye Milli Takımı, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor) orijinal formasına sahip olabiliyor. Bununla birlikte tüm bankamatiklerimiz Türkçe de hizmet veriyor. Ek olarak Türkçe hizmet alabilecekleri bir internet sitesi (www.Bankamız.de) ve çağrı merkezi de (069/910-10090) mevcut. Ancak, Deutsche Bank müşterisi olmanın en büyük avantajlarından biri ise banka kartınızla Türkiye’deki tüm Türkiye Ekonomi Bankası’nın (TEB) 1.700’den fazla paramatiklerinde ücretsiz nakit para çekebilmeniz.”

image10

image11

image12

GÜROL GÜR “BAŞARININ SIRRI İNANMAK VE ÇOK ÇALIŞMAK
Daha sonra konuşan Schanzenbäckerei pastaneler zinciri sahibi Gürol Gür başarı hikayesini anlatırken, başarının sırrının hedefinin olması olduğunu belirterek, bu hedefe inanmak ve hedefe ulaşmak için çok çalışmak gerektığini söyledi. Konuşmaların ardından ise konuşmacılar davetlilerin sorularını yanıtladı ve davet, açık büfe eşliğinde yapılan sohbetlerle noktalandı.

image13

image14

image15

image16

image17

image18

za1

………..—————–…………..

İşte Deutsche Bank’ın Hamburg ve Kiel’dek, Bankamız şubeleri:
Hamburg – Adolphplatz
Adolphplatz 7
Tel.: 040/3701-1

Hamburg – Altona
Paul-Nevermann-Platz 5
040/3701-2800

Hamburg – Billstedt
Möllner Landstr. 11a
Tel.: 040/736020-0

Hamburg – Hohenfeld
Lübeckerstr. 131
Tel.: 040/3701-2367

Hamburg – Seeburg
Spitalerstr. 16
Tel.: 040/309516-0

Hamburg – Wilhelmsburg
Veringerstr. 30
Tel.: 040/752793-0

Kiel- Şubesi:
Rathausplatz 1
0431/905.0
==========
İrtibat adresi

Deutsche Bank
Alaverdi Turhan
Bankamiz Basın Sorumlusu
Tel: 069 / 910-34156
Mobil: 0173/ 3483549

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s