Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

HAMBURG’DA BOKS ŞÖLENİ

Posted by almanyahaber Nisan 20, 2016

boks ceylanErol Ceylan’ın düzenlediği ve hasılatın BOXOUT’a bağışlanacağı profesyonel boks müsabakalarında 4 Türk boksör de ringe çıkacak. Profesyonel boks dalında yetenekleri ortaya çıkaran, onlara fırsat tanıyan ve çoğunu boks sporunda yukarılara taşıyan EC Boxing sahibi Erol Ceylan, 24 Nisan Pazar günü Heidenkampsweg 48 adresindeki spor salonunda yapılacak müsabakalardan elde edilecek hasılatın kamu yararına bağışlanacağını açıkladı.

Düzenlediği basın toplantısında, ringe çıkacak Türk ve diğer milletlere mensup boksörlerin seyircilere heyecanlı ve çekişmeli maçlar vaadettiğini belirten Erol Ceylan, saat 12:00’da başlayacak maçların finalinin yarı ağır sıklette, 9 maçta 9 galibiyeti bulunan İsveçli Sven Fornling ile sert kaya olarak tanınan Leo Tchoula arasında yapılacağını söyledi. Türkiye’den gelen Fatih Keleş EC Boxing adına ringe çıkacak. 7 maçta 7 galibiyet alan İbrahim Gümüş, 6 maçta 6 galibiyet Kenan Yalçın ve Ege Kurt da ringe çıkacak diğer Türk sporcular olacak.

Ceylan, yaptığı faaliyetlerle yıllarca spor camiasına hizmetlerini övdüğü ve örnek olarak gösterdiği Christian Görisch’e teşekkür ederek, kendilerinin de sosyal uyum, şiddet karşıtlığı, eğitim ve mültecilere yardım hizmetleri veren BOXOUT projesine küçük bir katkıda bulunmak için elde edilecek hasılatı bağışlamaya karar verdiklerini söyledi. Adeta boks şöleni şeklinde geçmesi beklenen müsabakalara girişte gençlere ve emeklilere indirim yapılacak.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s