Haberin Doğru Adresi

Avrupa'da Yaşayan Türklerin Haber Sitesi

TÜRKİYE’DE 50 BİN KİŞİ BÖBREK NAKLİ BEKLİYOR

Posted by almanyahaber Şubat 17, 2009

diyalPamukkale Üniversitesi Organ Nakli ve Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çağatay Aydın, Türkiye’de yaklaşık 50 bin böbrek nakli bekleyen hasta olduğunu ifade ederek, bu hasta sayısının azaltılması için yılda yaklaşık 5 bin böbrek nakline ihtiyaç olduğunu söyledi.

Doç. Dr. Aydın, Türkiye’de yılda 800 böbrek nakli yapıldığını, bu sayının da çok az olduğunu belirterek, kadavradan böbrek nakli için ciddi çalışmalar yapılması gerektiğini bildirdi. Diyalize giren hasta sayısının çokluğuna işaret eden Aydın, “İran’da neredeyse diyalize giren hasta kalmadı. Orada özellikle canlıdan böbrek nakli çok gelişmiş durumda. Diyaliz maliyetlerinin yüksekliği nedeniyle böbrek nakillerini devlet bizzat destekliyor” diye konuştu.


Sorunun çözülmesi için kadavradan nakil konusunda ciddi çalışmalar yapılması gerektiğine işaret eden Aydın, beyin ölümü gerçekleşmiş kişilerin en çabuk şekilde teşhis edilmesi için trafik kazalarının yoğun olduğu şehirlerarası yollarda ve iş kazalarının yoğun olduğu bölgelerde sağlık istasyonları ile ambulansların sayılarının artırılması gerektiğini, buralardaki hastanelerin yoğun bakım ünitelerinin geliştirilmesinin şart olduğunu kaydetti.


Doç. Dr. Çağatay Aydın, zaman zaman bazı ‘bilgisiz’ vatandaşların hastaneye gelerek, “Bir böbreğimi satmak istiyorum, alır mısınız” diye teklifte bulunduklarını, kendilerinin bu kişilere uygun bir dille bunun mümkün olmadığını ifade ettiklerini kaydetti. Türkiye’de diyalize giren yaklaşık 50 bin hastanın devlete yıllık maliyetinin 1 milyar dolar olduğuna dikkat çeken Aydın, böbrek nakli yapılan hastaların maliyetinin daha az olduğunu söyledi.

 

3.137 Yanıt “TÜRKİYE’DE 50 BİN KİŞİ BÖBREK NAKLİ BEKLİYOR”

 1. abidin hakyemez said

  bakış açısına göre değişir,problemleri çözemiyorsan etik değil diyerek karşı çıkarsın olur biter.bir taraf can derdide bir taraf hayat hangi tarafın problemini çözebildiniz.kurumları özelleştirirken kime danıştınız.bırakın hayatımın idamesi için istediğim organımın özelleştirilmesine bari kendim karar verebileyim.bu konudaki yassal düzenlemeyi yaparak mafyayla baglantı riskimizi maddi ve manevi çıkarlarımızı savunmanız halinde…..

  • akin_07 said

   biz iki arkadaşız kiredi kartı yüzünden böbreklerimizi vermeye hazırız lütfen çiddi ihtiyaçı olanlar arasın

   • berkant said

    o rh (-) kan gurubum
    acil böbreğimin birini satmak istiyorum
    19 bin tl (masraflar size ait)
    05334566442

   • fuat said

    maddi ihtiyactan dolayı bobregimi satıyorum kan grubum AB+ İLGİLENLER ARASIN 05432728307

   • cenk said

    yaşım 24 kan gurubum0eraş pozitif bende böbreğimi bağışlıcam 0541 5725406 numaradan ulaşa bilirsiniz

   • mehmet özüIkü said

    A RH+ 27 YASINDAYIM ANKARADA 0TURUY0RUM ismim mehmet böbregimi karsıIıkIı 0Iarak bagısIamak istiy0rum 30000TI Ye 05417467488 msn mehmetozulku1@hotmail.com.tr

   • MAHIR said

    +994555788282 menim eleqa nomrem mahir bobrek satiram 1+ lazim olsa 2+ de var
    selam eğer aradığınız böbreği bulamadıysanız ben böbreğimi satıyorum gurubum 1+
    +994555788282

    MEN VERIRAM BOBRAK

   • efkan ayyıldız said

    ÇOK ACİL YUVAMI KURTARMAK İÇİN 50 BİN TL YARDIM KARŞILIĞI BÖBREĞİMİ BAĞIŞLAYACAĞIM KISA Bİ ZAMANIM VAR KAN GURUBUM AB + LÜTFEN İHTİYACI OLAN MESAJ ATSIN 5416179290 EFKAN AYYILDIZ

   • LEVENT said

    29 YAŞINDAYIM BENDE MADDİ SIKINTILARDAN DOLAYI ACİL BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM CİDDİ ALICILAR ÖNDEN MSJ ATARAK ULAŞABİLİRLER KAN GRUBUM ARH+ .. TEL : 0533 556 91 73

   • soner said

    28 YASINDAYIM MECBUREN COK ACİL BOBREK VEYA KARACİGER İLİGİMİ SATMAK ZORUNDAYIM ULASMAK İSTEYENLER soner_soner_@hotmail.com adresine mail atmaları veya 0536 383 83 01 numaraya mesaj cekmeleri yeterlidir çok acil acil şifalar dilerim
    kan gurubum a rh

   • soner said

    28 YASINDAYIM MECBUREN COK ACİL BOBREK VEYA KARACİGER İLİGİMİ SATMAK ZORUNDAYIM ULASMAK İSTEYENLER soner_soner_@hotmail.com adresine mail atmaları veya 0536 383 83 01 numaraya mesaj cekmeleri yeterlidir çok acil acil şifalar dilerim
    kan gurubum Ar(:+:)

   • soner said

    artık borçlarım sıkıdı beni çok ama çok acil ikdiyacı olana vermek isityorum 30 bin tly normalde borcubu karşılamıyor ama buna becburum allah rızası için ikdiyacı olan varsa ben verbeye hazırım kan gurubum ar(:+): bu numarad ulaşa bilirsiniz bana 0536 383 83 01

   • toprak said

    5367897533

   • ismail said

    acil ihtiyaçtan 0rh+ böbregimi satıyorum ilgilenenler arasınnnnnnnnnn 50.000tl

   • hakanhaka said

    Merhabalar cok ama cok acil ihtiyacim var bobregimin birini satmak istiyorum ihtiyacim olan miktar 25000 TL saglikliyim ve herhangi bir problemim yok. Bobreklerimde gayet iyi calisiyor. Kan gurubum B Rh (+) ilgilenenler ve gercekten alici olanlar bir an once ulasirsa memnun olurum.

   • kemal said

    çok acil böbreğimi maddi yrdım karşılığı veriyorum çok zordurumdayım maddi olarak b rh +pozitif kan gurubum 0535 325 56 18 lütfen yardım edin

   • buminhan said

    28 yaşındayım.Kan grubum AB Rh ( – ).Oldukça sağlıklı biriyim, hiçbir ciddi sağlık problemi yaşamadım.Bende buraya yazan herkes gibi borçlarımdan ve başka çarem olmadığı için böbreğimin tekini bağışlamak istiyorum.Cüzzi bir miktar karşılığında tabi.
    Satmak demeye dilim varmıyo,hiçbir zaman böyle bir çareye başvuracağım aklıma gelmezdi ama hayat işte çaresizlik insana herşeyi yaptırıyo.Bu şekilde en azından birilerine umut olmuş olurum diye düşündüm.Burda ücret karşılığı böbrek bağışlamak isteyenlere hakarete varan ağır yorumlar yapılmış.Bu şekilde düşünenler bize bi yol göstersin o zaman.Ne yapalım hırsızlık mı yapalım,adam mı öldürelim?Bizler bunları yapamayacak insanlar olduğumuz için bu yolu seçtik.Öyle olmasaydı zaten bu duruma düşmezdik.Bu ülke çalanların,halkı soyanların ülkesi.Biz hep dürüstlüğümüzden bu duruma düştük.Ben üniversite mezunu çok iyi derecede 2 yabancı dil bilen biriyim.Aylardır işsizim,borçlarım gırtlakta bankalar kapıya dayandı.Başka bi yolu olsa elbette bu yola başvurmazdım.Burda zor durumda olan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun.Hasta olanlarada Allah acil şifalar versin.
    buminhan@mail.ru adresine mail atıp numaranızı bırakırsanız size dönerim.
    Gönderilme tarihi 03.04.2012 at 15:14 | In reply to abidin hakyemez.

    28 yaşındayım.Kan grubum AB Rh ( – ).Oldukça sağlıklı biriyim, hiçbir ciddi sağlık problemi yaşamadım.Bende buraya yazan herkes gibi borçlarımdan ve başka çarem olmadığı için böbreğimin tekini bağışlamak istiyorum.Cüzzi bir miktar karşılığında tabi.buminhan@mail.ru mailto:tabi.buminhan@mail.ru adresine mail atıp numaranızı bırakırsanız size dönerim.
    Satmak demeye dilim varmıyo,hiçbir zaman böyle bir çareye başvuracağım aklıma gelmezdi ama hayat işte çaresizlik insana herşeyi yaptırıyo.Bu şekilde en azından birilerine umut olmuş olurum diye düşündüm.Burda ücret karşılığı böbrek bağışlamak isteyenlere hakarete varan ağır yorumlar yapılmış.Bu şekilde düşünenler bize bi yol göstersin o zaman.Ne yapalım hırsızlık mı yapalım,adam mı öldürelim?Bizler bunları yapamayacak insanlar olduğumuz için bu yolu seçtik.Öyle olmasaydı zaten bu duruma düşmezdik.Bu ülke çalanların,halkı soyanların ülkesi.Biz hep dürüstlüğümüzden bu duruma düştük.Ben üniversite mezunu çok iyi derecede 2 yabancı dil bilen biriyim.Aylardır işsizim,borçlarım gırtlakta bankalar kapıya dayandı.Başka bi yolu olsa elbette bu yola başvurmazdım.Burda zor durumda olan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun.Hasta olanlarada Allah acil şifalar versin….
    Gönderilme tarihi 03.04.2012 at 15:11 | In reply to akin_07.

    28 yaşındayım.Kan grubum AB Rh ( – ).Oldukça sağlıklı biriyim, hiçbir ciddi sağlık problemi yaşamadım.Bende buraya yazan herkes gibi borçlarımdan ve başka çarem olmadığı için böbreğimin tekini bağışlamak istiyorum.
    Cüzzi bir miktar karşılığında tabi.Satmak demeye dilim varmıyo,hiçbir zaman böyle bir çareye başvuracağım aklıma gelmezdi ama hayat işte çaresizlik insana herşeyi yaptırıyo.Bu şekilde en azından birilerine umut olmuş olurum diye düşündüm.Burda ücret karşılığı böbrek bağışlamak isteyenlere hakarete varan ağır yorumlar yapılmış.Bu şekilde düşünenler bize bi yol göstersin o zaman.Ne yapalım hırsızlık mı yapalım,adam mı öldürelim?Bizler bunları yapamayacak insanlar olduğumuz için bu yolu seçtik.Öyle olmasaydı zaten bu duruma düşmezdik.Bu ülke çalanların,halkı soyanların ülkesi.Biz hep dürüstlüğümüzden bu duruma düştük.Ben üniversite mezunu çok iyi derecede 2 yabancı dil bilen biriyim.Aylardır işsizim,borçlarım gırtlakta bankalar kapıya dayandı.Başka bi yolu olsa elbette bu yola başvurmazdım.Burda zor durumda olan arkadaşlar Allah yardımcınız olsun.Hasta olanlarada Allah acil şifalar versin….

   • rıza ekici hakan uzun said

    ümit abi ben hakan bende nakil oldum ara beni yardımcı olurum
    bende karaciğer ve ilik naklinde bulunmak istiyorum 30 bin istiyorum 28 yasindayım 0rh+ kan gurubum … ulasın

    (EDİTÖR: BAŞKASININ TELEFON NUMARASINI HANGİ MAKSATLA BURADA YAZDINIZ BİLMİYORUM AMA ŞİKAYET ÜZERİNE SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK)

   • halil said

    cok acil borcum var 10tl karşılında böreğimi vereblirim allah kimseyi zor durumda bırakmasın 2 cocuğuım yapacak başka bişeyim kalmadı a rh pzitif 26 yaşındayım sağlık sorunum yok cok şükü allaha

   • emr han said

    26 yaşındaym ihtıyacı olana bobregımı satmak ıstıyorm a rh+ kan grubum 0532 282 88 58

   • Bora said

    27 Yaşındayım kan grubum a pozitif nolur Allah rızası için yardım edin çok borcum var başka .çarem kalmadı

   • Yavuz said

    Merhaba ;

    29 yaşındayım İstanbulda ikamet ediyorum.
    Herhangi bir sağlık problemim olmayıp, alkol kullanmıyorum.Kan grubum AB rh (+)
    Böbreğimin birini ihtiyacı olan birine bağışlamak istiyorum .
    Lütfen aracılar aramasın.
    Fiyat :120.000 TL + masraflardır. Mail atarsanız iletişime geçerim.yvzyayla@yandex.com.tr

   • mahfuz said

    32 YASINDAYIM SİGARA ALKOL KULLANMIYORUM MADDİ ÇARESİZLİKDEN DOLAYI BÖBREĞİM SATILIKDIR A RH +KAN GRUBUM VAR İLGİLENENLER; TEL NUMARASI 5433674743 YOLLASINLAR ARARIM ANLAŞIRSAK GELİRİM NAKİL YAPTIRIRSINIZ 5433674743

   • halo said

    ciddi şekilde düşünenler ve bu işin prosedürlerini gereçketen bilenlere bende böbreğimi vermek istiyorum öyle yok şunu gönder bunu gönder değil ben çok ciddiyim hem siz sağlığınıza kavuşun hem de ben şu borçlarımdan kurtulayım allaha şükür sağlıklıyım ve böbreğimi bir tanesini bağışlıyorum düşünen arkadaşlar steelslife@hotmail.com adresinden bana ulaşsın çok ciddiyim bu tür konularda burdan yazışmak doğru değil mail adresimden uaşın dilediğiniz yerde buluşur detayları görüşürüz

   • Anonim said

    bende satayım cıtten borclarımdan dolay ı tel de 5415400783

   • Anonim said

    borçumdan dolayı arht pozitif böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler arasın 05428127941 erdal konya

   • adem said

    selam ben çorludan adem 0+rh kan grubum hiç bir sağlık sorunum yok borçlarımdan dolayı böbreğimi satmak istiyorum bu borcu ödeyemezsem kendimi öldüreceğim ezik duruma düşeceğim hem kendiniz için hem benim için arayın 0542 498 42 36

   • Anonim said

    bende böbregimi vermek istiyorum açilllll b eraş negatirf 05362247238
    ankara bekliyorum

   • emrah said

    emrah böbregimi vermek istiyorum açil 05362247238
    ankara

   • kemal said

    böbreğimi bağışlamak istiyorum izmirden kemal 0 rh (+) kan gurubu 0 507 727 78 18

   • Anonim said

    bende bu hayattan borçtan ve beklemekten sıkıldım yapılacak tek bir şey kaldı ya öldürmek kendimi yada elimdeki imkanları kullanmak 15 gündür istanbuldayım iş için görüşmeler yaptım. henüz sonuçlanmadı. ihtiyacı olanlar için bende böbreklerimden birinden vazgeçmek veya bağışlmak istiyorum ilgileneler için bobrek2013@yandex.com mail adresim A rh ( + ) kan grubum herhangi bir sağlık problemim yok

   • cemal demir said

    lütfen bn gercektn cidiyim ssk verği bagkur elaman larmn sgortası piyasaya sendlerim 250bn oldu ödeyemyorm cok borclndm kan grm a er pztf ihtiyacı olan kim olrsa yurd dısıda olsa masararflarmı karsılasn bana bagışta bulunn kim varsa böregimin bir tanesini bnde bagışlıcm 5534057898nmrm lütfn cok acil bana ihtiyacı olan hali vakti yrnde kim varsa acil arayn lütfn cidi olan arasn
    bn41yasnda gayet sağlıklı br esnafm kn grbm ae rpztf bn nmrm 5534057898 ssk bagkur vergi elmnlrmn ssk barası ve sendlrm var brkti 250bn oldu borcm bna km bagışta bulunursa bnde böregimin bir tanesini bagışlamak istiyom acil cidi olanlar arsn

   • gökhan said

    ankaradan gökhan böbreğimi acil satmakm istiyorum 05435920855

    Gönderilme tarihi 24.10.2012 at 12:06 | In reply to byaskin.

    05435920855

   • ÇOK ACİLLL said

    A Rh (-) arayanlar lütfen çok acil. rahatsız olan arkadaşlara acil şifalar dilerim. kimisi acılarından kimisi borçlarından uyuyamıyor. artık uyumak istiyorum. borçlarıma karşılık. böbreğimin tekini vermeye hazırım. mail adresim.
    karizma_bekiro@hotmail.com

   • ismail çakır said

    Annem rahatsız olduğu için tedavi masraflarına dayanacak gücüm kalmadı…Böbreğimi ve karaciğerimi satıyorum…26 yaşındayım herhangibir sağlık problemi yaşamadım ve olmadı…ACİLLL…İrtibat 0 533 920 35 05 İsmail

    Gönderilme tarihi 24.11.2012 at 18:07

    Acil nakit ihtiyacımdan dolayı böbreğimi ve karaciğerimi satıyorum.A rh ( + ) kana sahibim …iletişim: 05339203505

   • mehmet said

    ben kayseriden mehmet çoook acil böbregimi satıyorum gerçekten ilgilenenlerden beni aramalarını bekliyorum ABrh+ tel 05419321427 hiçbir saglık sorunum yoktur lütfen ciddi olanlar arasın şimdiden teşekkürler
    ben kayseriden mehmet çok acil satmam lazım ihtiyacı olanlardan cevap bekliyorum ABrh+ tel05419321427 hiçbir saglık sorunum yoktur fiyatta anlsaşırız

   • murat said

    a+ kan grubum böbreğimi satmak istiyorum

   • hurşit said

    hurşit
    bende böbreğimi satıyorum acıl Arh pozitif telefonum 0530 146 69 70 mesaj atın arayın

   • A.sami said

    Arkadasım ve ben yüklü miktar borcumuzdan ötürü böbreklerimizi satıyoruz. Alkol kullanmıyoruz. Sağlık sıkıntımız da yok. Arkadasım 24 yasında a Rh+ bende 20 yaşındayım 0 Rh+ im. Lütfen sadece gerçekten ihtiyacı olanlar arasın. Numaram 0 (553) 480 76 32

   • ANKARA BÖBREK said

    36 yaşındayım.ankaradayım.alkol kullanmıyorum a rh pozitfi kan grubum. yüklü kredi borçlarımdan dolayı böbregimi satmak zorundayım. 05325922409

   • murat said

    ÇOK ACİL BÖBREGİMİ SATMAK İSTİYORUM İHTİYAÇ SAHİBLERİNE DUYURULUR SAGLIK SORUNUM YOKTUR KAN GRUBUM 0 rh+ 507 831 83 00
    Gönderilme tarihi 16.02.2013 at 02:33

    ÇOK ACİL BÖBREGİMİ SATMAK İSTİYORUM 26 YAŞINDAYIM ALKOL KULLANMIYORUM İHTİYAÇ SAHİBLERİNE DUYURULUR SAGLIK SORUNUM YOKTUR KAN GRUBUM 0 rh+ 507 831 83 00

    Gönderilme tarihi 16.02.2013 at 02:59 | In reply to abidin hakyemez.

    işsizim bi gelecegim yok kızımın gelecegi için böbrek,ilik ,akciger,hatta kalbimi bile bagışlıyabilirim.26 yasındayım 0 rh+ tlf 507 831 83 00 ciddii kişiler arasın

    Gönderilme tarihi 16.02.2013 at 03:00

    işsizim bi gelecegim yok kızımın gelecegi için böbrek,ilik ,akciger,hatta kalbimi bile bagışlıyabilirim.26 yasındayım 0 rh+ tlf 507 831 83 00 ciddii kişiler arasın

   • Anonim said

    26 yaşında acil ihtiyaçtan dolayı böbreğimi satmak istiyorum 543 223 80 36 kan gurubum 0 (rh+) 90.00 ytl

   • murat said

    ismim murat 0 rh pazitif kan grubum.saglık sorunum yok 27 yaşındayım böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler lütfen arasın 0507 831 83 00

   • ekrem said

    acil satılık böbrek ilik maddi sıkıntılarım ulaşmak isteyenler 0534 522 41 22

   • murat said

    yasım 27 ihtiyactan dolayı bobregimi satıyorum kan grubum 0 rh pozitif 05078318300

   • can said

    mrh ben ıhtıyactan dolayı böbrek ve cıgerlerımden tekını vermek ıstıyorum kan 0rhpozitf 05312100202

   • ayhan said

    bankaya borcumdan dolayı bömremin 1 rini yada cierimin 1rini satmak istiyorum allah kimseyi düşürmesin bu durumla ab pozitif acil tel 05372925373 acil

   • omer said

    arh pzitif kan 31 yaşındayım hiçbir saglık sorunum yok böbregimi acil ihtiyaçtan satıyorum cidddi alıcılar arasın 0530 561 79 67

   • ilyas said

    20 yasindayim kiredi karti borcum birikti odeyemezsem mahfolurum acil bobregimi satmak istiyorum 05425889974

   • Kamil said

    bu kadar kişiden heralde bana sıra gelmez ama böbreğimin birini ben de satmak istiyorum. İlgilenenler arasın.05303863576

   • murat said

    slm isim murat 34 yaşındayım ankarada acil böbrek ihtiyacı olan varsqa 0553 5966496 a+RH barasın konuşalım

   • üzgünüm said

    Allah hepinizin yardımcısı olsun Rabbim içinde bulundugunuz çıkmazlardan kurtarır insallah

   • metin said

    0rh negatif böbreğimi satıyorum 05071349015
    05.04.2014 / 13:51 tarihinde gönderilmiş

    0 rh negatif Tekirdağ satılık böbrek gerçekten ihtiyacı olanlar arasın 05071349015

   • Anonim said

    adım okan acıl bobregımı satmak ıstıyorum 27 yasındayım kan grubum a rh + herhangı saglık sorunum yokk 546 621 01 25

   • ERSAN said

    ERSAN
    Eğerki benimde faydam olacak ise A rh (-)negatif kan gurubum ile tek böbreğimi sağlıklı bir birey olarak bağışta bulunmak istiyorum ,Şunuda belirtmek isterim gerekli olan tüm testler ile kanıt olarak gösterebilirim.
    ERSAN
    0545 846 19 83

   • Anonim said

    Ben acil hem de çok acil herşeyim biti Aten yalnız dım kimsesiz dim şimdi yuvamı da kaybedemem borcum var ona karşılık olmasa zaten olmazdı lütfen bilen arkadaşlar varsa yardımcı olun araayın beni 0 rh – negatif her kan gurubuna verebiliyorum lütfen arayın beni 05462455554 yasin

   • Anonim said

    0 Rh (+) Yaşım 26 hiç bir sağlık sıkıntım yoktur. Acil ihtiyaçdan dolayı böbreğimin birini satıyorum. Ciddi olanlar arasın Fiyat : 25 Bin TL. 0506 125 61 69

   • mustafa said

    A RH + KAN GURUBUM PESINAT ISTEMIYORUM BUDA ISIN CIDDIYETINI ACIKCA GOSTERMEKTE KARACIGER YADA BÖBREK ICIN (YURT DISIDA) DAHIL ARAYABILIRSINIZ COK ACIL 05448898006 FETHIYEDE OTURUYORUM

   • cenk said

    acil ihtiyaçtan böbreğimi satıyorum ARH+ kan grubu 0534 526 39 04.ihtiyacı olan arasın.

   • barış said

    böbreğimi acilen satıyorum brh(+) fiyat 90.000 tel5326740445

   • mustafa said

    ben k maraştan yazıyorum 34yaşındayım alkol sigara yok borçluyum oyüzdende böbregimi satmak istiyorum 05076969256

   • barış said

    BRH(+) YAŞ 33 BÜTÜN TAHLİLLER ELİMDE HAZIR İSTEYEN OLURSA GÖNDERECEM 5326740445

   • murt said

    0RH+ ARH+ BORÇLARIMDAN DOLAYI TEK BÖBREGİM COK ACİL SATILIK TEST SONUCLARIM ELİMDE TEMİZ ESKİ LİSANSLI SPORCUYUM ALKOL SİGARA SOZ KONUSU BİLE DEİL TÜRKİYENİN HER YERİNE GELİRİM BİR ARKADASIM DAHA VAR ONUN YAS 25 KAN GRUBU ARH+ 05079070001

    mrt 0RH+ ARH+ BORÇLARIMDAN DOLAYI TEK BÖBREGİM COK ACİL SATILIK TEST SONUCLARIM ELİMDE TEMİZ ESKİ LİSANSLI SPORCUYUM ALKOL SİGARA SOZ KONUSU BİLE DEİL TÜRKİYENİN HER YERİNE GELİRİM BİR ARKADASIM DAHA VAR ONUN YAS 25 KAN GRUBU ARH+ 0507 907 00 01

   • ayhan said

    bende böbreğimi satmak istiyorum arh+ kanım cep 05304563528

   • Aa said

    O Rh + aapalanci@gmail.com

    Bir böbreğimi verebilirim. İstanbul. Yaş 43

   • ruhi said

    Akin_07 said utanmıyomusun başkalarının numarasını oraya eklemeye bu benim numaram böbrek falan verdigim yok ben saten bedensel engelliyim burdan numaramı kaldırmassan hakkında davacı olacagım savcılıga gidecegim

  • kadir said

   kan grubum b rh (-) böbreklerimden birini satmak istiyorum .ciddi alıcılar arasın 0533391 49 51 yada site24@windowslive.com a mesaj atabilirsiniz.(100,000tl)

   • kenan said

    28 yaşım.
    0 rh(-) kangrubum
    20 bin tl böbreğimin birini satıyorum.
    ( arayınca 500-1000 tl gönder vericem diyenlerden değilim ciddi olanlar arasın)
    0533 456 64 42

   • ERCAN said

    26 YASINDAYIM SİGARA ALKOL KULLANMIYORUM MADDİ ÇARESİZLİKDEN DOLAYI BÖBREĞİM SATILIKDIR AB RH +KAN GRUBUM VAR İLGİLENENLER MAİL OLARAK TEL NUMARASI YOLLASINLAR ARARIM ANLAŞIRSAK GELİRİM NAKİL YAPTIRIRSINIZ. faturaline@windowslive.com26 YASINDAYIM SİGARA ALKOL KULLANMIYORUM MADDİ ÇARESİZLİKDEN DOLAYI BÖBREĞİM SATILIKDIR AB RH +KAN GRUBUM VAR İLGİLENENLER MAİL OLARAK TEL NUMARASI YOLLASINLAR ARARIM ANLAŞIRSAK GELİRİM NAKİL YAPTIRIRSINIZ

   • sevgi bayraktar said

    a rh + kan grubum hiç bir sağlık problemim yoktur ilgilenenler arasın ltfn böbreğimin tekini veriyorum 212 258 6111

   • devrim said

    ARKADAŞLAR ÇOCUĞUMUN SAĞLIĞI İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMAYA HAZIRIM LÜTFEN HASTA OLANLAR VEYA HASTA YAKINLARI LÜTFEN BANA ULAŞIN DEĞİL BÖBREĞİMİN TEKİNİ SATMAK KARA CİĞERİMİ BİLE VERİCEM HATTA İLİK NAKLİNE BİLE VARIM 0535 035 30 37 yorgun_demokrat_devrim@hotmail.com kan grubum A RH +

   • cemal demir said

    bn 41yaşna gayet sağlılklı bir erkeğim bnm 250bn tl borclrma bagış yabana bnde böbregimi bagışlamak istiyorm nmrm5340781995 lütfen cidi olanlar arasn yurt dsıda olsa giderim ne olyr aryn ihtiyacı olan

   • murat said

    ismim murat 0 rh pazitif kan grubum.saglık sorunum yok 27 yaşındayım böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler lütfen arasın 0507 831 83 00

   • Anonim said

    başarılı olabildiniz mi?

  • naim said

   kan gurubum b eraş pozitif para karşılığı böğremi vere bilirim 0536 446 62 49 0554 577 79 51

   • berkant said

    25 yaşındayım içki sigara yok. 0 rh(-) kan grubum böbreğimi acil satmak istiyorum.05334566442

   • murat said

    ismim murat 0 rh pazitif kan grubum.saglık sorunum yok 27 yaşındayım böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler lütfen arasın 0507 831 83 00

  • mehmet said

   A rh + satılık gayet sağlıklı çalışan böbrek. istanbuldayım yaşım 33 istediniz hastanede tahlil yaptırabilirim. arzu ederseniz telden yada mail yolu ile görüşebiliriz. allah herkesin yardımcısı olsun. acil şifalar. mail:satiliksatiliksatilik@hotmail.com tel:05395929334

   • zehra said

    anneme acil böbrek nakli gerek nasıl görüşebiliriz

   • zehra said

    05066841275

   • cengiz said

    ben vere bilirim yozgat ta ikamet ediyorum zehra hanım telefon numaram arar sanız yardimci olmaya calişirim 0541 817 76 79

   • berk yakup said

    bulmadıysanız görüşelimmi

   • süleyman said

    zehra hanım bulamadıysanız maıl gonderın goruselım akdenizli_83@mynet.com maıl adresım akdenızli_83@mynet.com

    maıl adresım akdenızli_83@mynet.com

   • ezgice said

    selam izmirde yaşıyorum borçlarım yüzünden böbreğimin tekini veya karaciğerimi 120 bin tl karşılığında verebilirim kan gurubu ( b rh pozitif ) …2 sene önce londrada yaşayan kuzenim böbrek nakline ihtiyacı olduğu için türkiyeden bir kaç arkadaşla anlaşmışlar anlaştıkları arkadaşlar sürekli para istemişler 200 gönder 300 gönder diye kuzenime en az 3 bin 4 bin lira parasını tokatlamışlar öyle bir insanlar varki hasta yatağında şifa bulmaya çalışan insanları bile tokatlıyorlar bu kadar da olmaz alıcılar çok dikkarli olmalı böyle oyunlara gelmesinler şifa bulucam diye …sadece akrabamın başına geldiği için açıklama yapmak zorunda hissettim çünkü böbrek hastalığı yaşayanların çektiği acıları çileleri bilirim kuzenimden dolayı …. kuzenim buldu ve nakil gerçekleştii şu an iyi durumda verici arkadaşta çok iyi durumda saygılar….5319219226

   • gazi ekşi said

    merhaba ben karsılıksız olarak annenize böbregimi bagışlamak istiyorum cünkü tüm anneler bir melektirr eger müsait olursnzı msn adresim gazifree@hotmail.com cevap yazarsanız dönerimm cok gecmiş olsunn

   • yılmaz said

    0(rh)+ acil lütfen yoksa eşim ve cocularımdan ayrılacagım bana yardımcı olabılırmısınız sadece_mawi_11_2005@hotmail.com maillerınızı beklıyorum yada 05548751746 msjda atabılırsınız ben gerı donerım sıze lutfen yardımcı olun bana

   • rasim said

    slm zehra hanımm ben rasim istanbuldan böbregimi staıyorum maddi durumum iyi degill kan grubumm arh+ pozitif acil lazım olann varsa arasnn ltfnn 05397151587 tşkler..

   • osman güler said

    slm arkadaşlar ben osman yaşım 19 böbreğimin birini satmak istiyorum ciddiiyim hemde çok cidiyim zehra hanım sizide yardımcı olabilirim bu herkes için geçerlidir ihtiyacı olan arasın acil para lazım babam ameliyat olacak çalıştığım işyerinin numarası arayın .0535 336 00 67 istanbul

   • şükran peltek said

    zehra hanım ben şükran böbregımı satıyorum acılen..kanım ab rh + 20 yasındayım hıcbır hastalıgım yok..bana sukran_peltek@hotmail.com dan ulasabılısınız..

   • devrim said

    zehra hanım anneniz için üzüldüm inanın kan grubum A RH + TLF numaram 0535 035 30 37 yorgun_demokrat_devrim@hotmail.com dilediğiniz yerden ulaşa bilirsinizGönderilme tarihi 05.05.2012 at 12:41 | In reply to fuat.

    ararsanız görüşebiliriz 0535 035 30 37 yorgun_demokrat_devrim@hotmail.com mailto:yorgun_demokrat_devrim@hotmail.com A RH +

   • ali said

    slm zehra hanım ( BRH+) kan gurubum yaş 41 arayın görüşelim tel: 0536 203 86 97

   • bayram ucler said

    merhaba zehra hanım nasılsınız mumkunse görusebılırmıyız böbrek icin mail adresım hasret_kaldim_42@mhotmail.com kan gurubum 0rh + bekliyorum

   • Anonim said

    slm böbrek arayanlar arasın 0542 406 10 12

   • Anonim said

    ben nihat

   • Anonim said

    bende böbregimi satıyorum ilgilenenler arasın ramazan demir antalya 05334273046

  • ÖMER said

   ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR VANDA OTURUYOM BÖBREYİMİ SATIYOM İLGİLENENLER ARASIN 054442020727

   • murat said

    ismim murat 0 rh pazitif kan grubum.saglık sorunum yok 27 yaşındayım böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler lütfen arasın 0507 831 83 00

  • mehmet said

   acil böbrek satiyorum 0rh pozitif mehmet 05373252284 05385595456

   • özkan said

    yaşınız kaç nerede hikamet ediyorsunuz ???

   • yasin said

    ben 21 yasindayım askerım böbregımı satmak ıstyrm tekını gereklı düsünenler varsa satıyorum 0+pozıtıf hertürlü yardımcı olunur hastane masraflarına karısmam sifa arayanlara yardımcı olurum fıyat konusunda da sevda_cicegi_brc@hotmail.com ekleyın faceden konusalım

   • murat said

    ismim murat 0 rh pazitif kan grubum.saglık sorunum yok 27 yaşındayım böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler lütfen arasın 0507 831 83 00

  • snowfox74 said

   böbregimi satmak istiyorum çok borcum var esnafım ben bırısı benı cok fena dolandırdı kapatamadım acıgı arabamı sattım olmadı evımı sattım olmadı kendımı öldürmek ıstedım yapamadım bır arkadasım yol gosterdı bende bobregımı satmak ıstıyorum

   01 06 1983 dogumlu (a +) kangrubum benımle ırttıbata gecınız ıhtıyacınız varsa pruvaa@hotmail.com mail bekliyorum

  • kadir yüksel said

   böbrekçi geldi hanııııım. teze canlı böbreklerim var kara kara cigerlerim var yok mu alan. kredi kartı borçlarım 30 bini geçti bundan dolayı satmak istiyorum beni öldürmediği müddetçe kime ne lazımsa verebilirim. telim: 5317917068

  • A Rh(-) Böbrek ARAYANLAR said

   Çok acil 50 bin Tl Borcumun Karşılığına böbreğimi bağışlamaya hazırım Yaş 26 Kan Grubum A Rh(-) cep : 0 542 844 66 10

   • süleyman yılmaz said

    acilen benimde böbreğimi vermem lazım yada kara ciğerden bir parca

    A rh (-) 05466919050 slmn_ylmz32@hotmail.com

   • Anonim said

    öbreb

    09.04.2014 / 13:54 tarihinde gönderilmiş | Ahmet cevap olarak.

    ben-böbreğımı-satıyorum-ihtı-yacı–olan-arasın-acıl-05457320629

  • adsız said

   böbreğimin birini satmak zorundayım karaciğerimdende verebilirim aynı zamanda ilikte verebilirim böreğimle karaciğerim her biri 50.000 tl ilik ise 150.000 tl dir dalga geçmek için aramayın ben gayet ciddiyi,m gayet sağlıklıyım 51 yaşındayım kızımı okutmak zorundayım 05345624108 den arayabilrsiniz pazarlık payı asla yoktur kan gurubum 0 rh + + olan tüm kana uyumludur bekarım hukuki sorun olmaz acil arayın

  • Ahmet said

   40 yaşındayım,acil böbreğimi satıyorum kan gurubum 0rh(+)telefonum ; 05077989362 ilgilenenler arasın lütfen.

   • toprak said

    çok acil feleaket bi durumdayım böbregimi mecbur satıyorum ciddi ilgilenenler lütfen arayın 05367897533

  • toprak said

   çok acil böbregimi satmak istiyorum 05367897533

   • toprak said

    b pozitif kan grubum 05367897533

   • murat said

    ismim murat 0 rh pazitif kan grubum.saglık sorunum yok 27 yaşındayım böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler lütfen arasın 0507 831 83 00

  • mehmet mehmet said

   slm ben 33 yaşındayım hiçbir sağlık sorunum yok. alkol kullanmıyorum. kan grubum a rh +. dokularımızın uyuştuğu ve gerçek ihtiyaç sahiplerine ilik, böbrek yada karaciğer nakli yapmak istiyorum. lütfen gerçek ihtiyaç sahipleri arasın yada mail atsın tel:539 592 9334 mail:satiliksatiliksatilik@hotmail.com

   • tayfur said

    slm böbrek sattıgınızı beyan etmişiniz ne kdar dogrudur dogru ise bize yardımcı olursanız sevinirimmm. msn tayfurr_30_@hotmail.com

   • oktay said

    NOOTTTT NOOTT NOT ARKADAŞLAR BEN TAYFUR BANA KİMSE MSJ ATMASIN HASTAMIZ AMELİYAT OLDU KISA SORUN ORTADAN KALKTI HERKESE KOLAY GELSİNN BU SİTENİNN YÖNETİCİSİNDEN BU İLANIMIN KALDIRMASINI RİCA EDİYORUM

    (GEÇMİŞ OLSUN.. YALNIZ MESAJI KALDIRABİLMEM İÇİN 17 BİN YORUMU GÖZDEN GEÇİRMEM GEREKİYOR. SİZ MESAJINIZIN BULUNDUĞU AYNI BÖLÜME ‘CEVAP yAZ’ KISMINA BÖYLE BİR MESAJ ATIN, SORUN HALLOLUR. TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN)

   • murat said

    ÇOK ACİL BÖBREGİMİ SATMAK İSTİYORUM 26 YAŞINDAYIM ALKOL KULLANMIYORUM İHTİYAÇ SAHİBLERİNE DUYURULUR SAGLIK SORUNUM YOKTUR KAN GRUBUM 0 rh+ 507 831 83 00

  • faruk said

   slm ben 31 yaşındayım hiç bir sağlık problemim yok içki sigara dahi bile kulanmadım kan gurubum a rh + pozitif böbreyimin birini satmak istiyorum lütfen rica ediyorum ihtiyacı olan arasın 05366158843 çok acil kredi borcum var yani şu an borç batağındayım bişekilde kurtulmak istiyorum fiyatı tlf konuşuruz bi şekilde anlaşırız faruk.mintas@hotmail.com adresine msj atın

   • Anonim said

    Slm ben gökhan 29 yaşında gayet sağlıklı yım kan grubum brht ciddi olanlar arasın acil satıyorum böbreğimi 05320592850

  • Joan said

   Hiç böyle birşey yapıcam aklıma gelmezdi ancak çaresizlik insana neler yaptırıyor bunuda öğrenmiş oluyor buradaki ilanları görünce kişi.Şuana kadar her hangi bir tetkik yaptırmadım ancak sağlıklıyımki bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar.35000 TL karşılığında ihtiyacı olan birine tek böbreğimi vermek istiyorum, Kan Grubum ab+ ilgilenenlerin mail yada tel yoluyla ulaşmaları yeterlidir. Tek Şartım DevLet hastanesinde Operasyon oLması ihtiyacım olan rakam bu olduğundan dolayı yazılmıştır bilginize.mail: JoanGti@msn.com TeL No:05382691036

  • byaskin said

   mrhba 20 yaşındayım çok borcum var işsizim çalışmıyorum alkol almıyorum acılen maddı deste ıhtıyacım var böbregımı satmak istiyorum mecbur kaldım ilgilenen kışıler email adresımden ulaşabılırler tel numaram 0534 415 69 01 kadir

   • Alattin Akkaya said

    26 yaşındayım borclarımdan dolayı böbreğimi satmak istiyorum kan a rh (t) irtibat 05349834914 manisa

   • Alattin Akkaya said

    şu numaradanda ulaşabilirsiniz5342350617

   • Anonim said

    04.03.2014 / 16:03 tarihinde gönderilmiş

    slm ben murat izmirden bende maddi sıkıntılar yüzünden böbregimi satmak istiyorum 28 yaşındayım kan grubum a hrt pozitif ilgilenler arasın 05342389644

    5342389644 burdanda ulaşabilirsiniz
    alattin

  • Elsad said

   ben bogreyimi satiyorum 2+ kan ben bakude yasiyorum ama nereden alan olursa fark etmez satiyorum boyreyimi acil lutfen hemde 15000dollara cok indirimli lutfen bana yaziniz the_baron@mail.ru

  • Ayşin said

   26 yaşında sağlıklı bir gencim. maddi problemlerimden dolayı acilen böbreğimi 35.000 tl’ye satmak istiyorum kan grubum 0 rh+ mail adresim telefon: 05547678817 . bu numaradan bana ulaşabilirsiniz..

  • yusuföğretmen said

   merhaba .. öncelikle allah herkese acil şifalar versin.. bu satırları yazarken inanın gözyaşlarımı tutamıyor insanlığımdan utanıyorum ancak 3 kızım eşim ve ailem için yapmak zorundayım böbrek yada karaciğer bağışı yapmak istiyorum ankaradayım. 420yaşında alkol yada sigara hiç kullanmamış sağlıklı biriyim lütfen mail atınız. lütfen ama lütfen çok acil.. bobrekankara06@hotmail.com

   • ümit said

    slm hocam kan gurubunuzu bıldırmemmıssınz

   • Anonim said

    ab rh+ kan grubuna sahibim Sağlıklı biriyim ve 29 yaşındayım.
    Çok ihtiyacım olduğu için böbreğimin birini vermek istiyorum. Hem
    ihtiyacı olan kişi kurtulsun hem de ben hayatıma devam edeyim. Çok
    zor durumdayım. Gerçekten almak isteyen kişiler once konu ıle ılgılı mesaj atın tel:05326429578

   • OKTAY said

    MERHABA BEN BÖBREGİMI SATMAK İSTİYORUM BU KONUDA LÜTFEN CİDDİYSENİZ BANA ULASIN KAN GURUBUM AB RH + ARAMADAN ONCE KONU ILE ILGILI MESAJ ATIN SONRA ARAYIN 05326429578

  • fuat said

   acil borclarımdan dolayı böbreğimin birini vermek istiyorum 0 rh+ kan gurubum 38 yaşındayım ankarada ikamet ediyorum gercekden ilan verdim acil borclarım var ilgilenenler varsa haberleşelim 50.000 TL COK ACİL İHTİYACIM VAR 0 530 252 74 34 ANKARA

   • ümit said

    slm benım acıl böbrek naklıne ıhtıyacım var cok zor durumdayım ama bırıncı derecede akraba olmayınca nasıl sızden alabılırım yasalmı bılgınız varmı cok caresızım sızın bılgılerınıze ıhtıyacım var
    Gönderilme tarihi 26.03.2012 at 16:46 | In reply to scar face.

    slm bende cok zor durumdayım böbrege ıhtıyacım var yasalmı akraba harıcı böbrek almam lutfen yardımcı olun bılgı verın

   • nesir nacar said

    ben böbreğimi werebilirim lutfen beni arayın msj atın hiç bi saglık sorunum yok 0538 400 09 82

   • emrah said

    bende böbregimi vericem 05362247238 açil b eraş negatif
    ankara

   • esra said

    ben verebilirim 0+ veya a+

   • kardelen said

    ümit bey böbrek bulmadıysanız eğer benim kan grubumda 0 rh+ kardelenkardelen91@gmail.com burdan ulaşabilirsiniz bana.

   • OKTAY said

    UMIT BEY BANA ULASIN SIZI AYDINLATAYIM BU KONUDA 05326429578

  • Alattin Akkaya said

   bende çok sıkıntıdayım ve bu yüzden böbreğimi veya iliğimi vermek istiyorum tl 5342350617 bazı arkadaşlar yorum yapmış bu yüzden bize yapacağınıza bizi bu hale getirenlere yapın yorumunuzu zaten bizim derdimiz yetiyo sizin yorumlarınıza gerek yok bence zaten satanların hepsi 20ila 30 yaşlarıda ömürlerinin baharında gerçekten ihtiyaçları olmasa satarmı

   • Alattin Akkaya said

    ben 26 yaşındayım üç çocuk babasıyım buna rağmen satıyorum kan grubum arh(t) gerçekten ihtiyacı olan arasın lütfen 5342350617

   • leyla arslan said

    lütfen yardım edin ismim leyla evet satıyorum böbreğimi; çok borcum var lütfen biri elini uzatsın bana yaşım genç ama bir yığın problem allahtan parayla çözüle bilecek sıkıntılar artık huzurlu bir gün geçirmek istiyorum belki böbreğimin birini kaybedicem ama başımı yastığa huzurla koymak istiyorum icra haciz avukat düşünmeden borçlarım olmadan herkese teşekkürler allah yardımcımız olsun bana bu msn adresinden ulaşa bilirsiniz la28@windowslive.com

  • ferit said

   a rh + kan grubum sağlık sorunu olmayan sağlıklı birisiyim maddi destek karşılığında böbreğimi bağışlayabilirim 0 539 657 00 58

  • feyzullah said

   16 yaşindayım maddi durumum çok kötü arayan konuşuruz 05383739290 lütfen bekliyorum

  • umutsuz said

   BENDE BÖBREGİMİN BİRİNİ BAGIŞLIYACAM KANIM B.RH POZİTİF YAŞIM 30 HERHANGİ BİR SAGLIK SORUNUM YOK NEREYE OLURSA GELİRİM TLFN 0538 877 26 55 YADA gencay.u.1982@hotmail.com mesaj atın ben ararım böbregimin birini ihtiyaç sahibi hastaya verecem lütfen ihtiyaç sahibi hasta veya hasta yakını arar sa sevinirim allah acil şifalar versin tüm hastalarımıza

  • umutsuz said

   BENDE BÖBREGİMİN BİRİNİ BAGIŞLIYACAM KANIM B.RH POZİTİF YAŞIM 30 HERHANGİ BİR SAGLIK SORUNUM YOK NEREYE OLURSA GELİRİM TLFN 0538 877 26 55 YADA gencay.u.1982@hotmail.com mesaj atın ben ararım böbregimin birini ihtiyaç sahibi hastaya verecem lütfen ihtiyaç sahibi hasta veya hasta yakını arar sa sevinirim allah acil şifalar versin tüm hastalarımıza ihtiyaç sahibi hastaya verecem 0538 877 26 55 yada gencay.u.1982@hotmail.com

  • Engin said

   Brh+ kan grubum maddi sıkıntılarım olduğundan dolayı para karşılığı böbreğimi vermek istiyorum. İlgilenenler lütfen ego1642@windowslive.com adresine mesaj atsın. Lütfen sizden ricam acil ve ciddi olanlar not bıraksın

   • umutlu said

    BENDE BÖBREGİMİN BİRİNİ BAGIŞLIYACAM KANIM B.RH POZİTİF YAŞIM 30 HERHANGİ BİR SAGLIK SORUNUM YOK NEREYE OLURSA GELİRİM TLFN 0538 877 26 55 YADA gencay.u.1982@hotmail.com mesaj atın ben ararım böbregimin birini ihtiyaç sahibi hastaya verecem lütfen ihtiyaç sahibi hasta veya hasta yakını arar sa sevinirim allah acil şifalar versin tüm hastalarımıza ihtiyaç sahibi hastaya verecem 0538 877 26 55 yada gencay.u.1982@hotmail.com

   • selin soyer said

    Engin bey hala geçerli mi mesajınız?
    lütven cevap verin.

   • selocan said

    Annem için acil B Rh pozitif böbreğe ihtiyacımız var. Şehir önemli değil. İlgilenenler lütfen cevap yazsın .Teşekkürler

   • nesir nacar said

    beyfendi ben böbregimi werebilirim lutfen bana ulaşın kan gruplarıda tutyo ben nesir 0538 400 09 82

   • taraftar33 said

    BENDE VEREBİLİRİM HEMDE HEMEN arayın konusalım 5373726478

   • Anonim said

    kan grubum a rh pozitif bende verebilirim adım meral mdmdasdemir00@gmail.com çok ciddiyim ve acillllll

   • serkan said

    selocan ben satıyorum kan grubuda uyuşuyor necipteknik@hotmail.com.tr cok ciddiyim ilgilenirseniz hemen işlemlere başlarız
    Gönderilme tarihi 10.06.2013 at 09:01

    acilolarak böbregimi satmaktayım hiç bir sorun cıkarmam çok acil olduğu işin ciddi kişiler bana mailime tekliflerini yollasınlar necipteknik@hotmail.com.trmailto:necipteknik@hotmail.com.tr
    Gönderilme tarihi 10.06.2013 at 08:14 | In reply to Adnan.

    necipteknik@hotmail.com.trmailto:necipteknik@hotmail.com.tr mailinizi bekliyorum anlaşırsak hemen işlemlere başlarıs
    Gönderilme tarihi 10.06.2013 at 08:10 | In reply to hüseyin.

    necipteknik@hotmail.com.trmailto:necipteknik@hotmail.com.tr sizden mail bekliyorum son derece ciddiyim ihtiyacınız varsa mail atın
    Gönderilme tarihi 10.06.2013 at 08:07 | In reply to kadir.

    necipteknik@hotmail.com.trmailto:necipteknik@hotmail.com.tr işallah ihtiyacınızı karşılamışsınızdır . halen sürüyorsa bana mail adresinden ulaşın
    Gönderilme tarihi 10.06.2013 at 08:03 | In reply to sozdar.

    ab rh + kan grubum acil satmaktayım iletişime geçerseniz hic vakit kaybetmeden işlemlere başlarız allah kolaylık versin… necipteknik@hotmail.com.trmailto:necipteknik@hotmail.com.tr

   • CEREN said

    brh+ böbrek 129 yaş 5063894729 300bin tl

  • murat said

   tarih 25.05.2012 50 bin karşılığı 0rh + kan grubum böbreğimi satıyorum bu paraya acil ihtiyacımm var hastalar lütfen arasın.5533299646

   • Slayer said

    merhabalar… 27 yaşındayım.. bir arkadaşa kefil oldum kredi çekti. sonra krediyi ödemedi.. kimim kimsem olmadığı içinde yardım isteyecek biri yok çevremde.. Allah rızası için biri yardımcı olsun.. böbreğimin tekini satmak istiyorum. kan grubum B Rh(+).. 37,000 TL…

  • eşref tandoğan said

   acil avrupalı amerikalı böbrek satın almak isteyenler arasın kan gurubum a rh pozitif cep no.05377016011.eşref.100.000 dolar karşılığında böbreğimin birini satıyorum sigara kulanmıyorum sonderece sağlıklıyım.

  • Batuhan Demir said

   Merhaba adanada yaşıyorum 30 yaşındayım acil para ihtiyacım için böbreğimi satmak istiyorum. Hukuki sorumluluk ve şartları bilmiyorum. Ciddi alıcılar varsa mail adresime ulaşırlarsa görüşürüz. 150 bin lira talep ediyorum. Kan grubum 0 RH Pozitif. Mail adresim a_f_b__d@hotmail.com

   • ömer said

    b rh+ böbreğimin birini veya karaciğerimi ciddi ihtiyacı olan bir hastaya 25 000 tl karşılığında vermek istiyorum sağlık sorunum yoktur. sleep10@mynet.com adresinden irtibat kurabilirsiniz.

  • mustafa said

   Haziran 27, 2012 08:05
   slm ben mustafa yaşım 30 sigara ve alkol hiç kullanmadım kan grbum arh+ BÖBREĞİMİ İSTEYENE BAĞIŞLAYABİLİRİM NUMARAM 0541 259 63 60

  • mustafa said

   mustafa demiş
   Haziran 28, 2012 06:48
   Haziran 27, 2012 08:05
   slm ben mustafa yaşım 30 sigara ve alkol hiç kullanmadım kan grbum arh+ BÖBREĞİMİ İSTEYENE BAĞIŞLAYABİLİRİM NUMARAM 0541 259 63 60

  • mehmet said

   0 rh negatif kan grubum yaşım 46 çok acil böbreğimi satıyorum ilgilenenler 0507 793 76 47 den arasın …Mehmet

  • Anonim said

   Maddi sıkıntılarımdan dolayı böbreğimi acil satıyorum. 29 yaşındayım B Rh pozitif herhangi bir sağlık sorunum yok. Lütfen ciddi alıcılar arasın…Tel. No :0545 554 25 25

  • Anonim said

   maddi sıkıntıdan dolayı bömregimi verecegim kan grubum 0 rh+ ilgilenenler arasın 05347222801 sakarya

  • mehmet said

   27 yaşındayım. 18.000 tl karşılığı böbreğimi satacağım. durumum acil. 0507 485 32 25

  • seyvan taraş said

   23 yaşındaym 60 tl karşılıgında böbreğimi satacagım kan grubum a(-)negatif acil cook zor durumdayım 0530 497 21 17

  • hüsamettin özdemir said

   38 yaşındayım borçlarım yüzünden böbreğimin tekini vericem numaram 05364246920 / 05446458624

  • cemal demir said

   aynen katılıyorm bnde 41 yasnda esnafm borcm oldu 250bn nasl ödecm br taraf can derdnde bn bnm gibi isi bozulan ne yabsn cıkar yol yok krdi kulanmm krdi kartlarmı ödeymdm elamanlarmn ssk parası vergi bagku sendlrm işlrm bozulunca birikti cıkamyorm icinden evde ailm cocuklarm bir sey diyemiyorm nbym karsı tarta acil böbek aryosa 2mzde memnun olrsak helal olsn böyle günden güne faiz lr brkyo icra glyo moral sıfır isine yogunlaşamıyon alah yardmcmz olsn bn bana kim 250bn bagşta bulunursa hemn böregimin bir tanesini bagışlıcmkan grbm a er pztf nmrm 5534057898 acil ne olr bana ulasn sn saglgna bnde rahatlym cok ciym cidi olan arsn hemn görüe bilirim

  • Anonim said

   ankardaym yaş 24 0RH(+) böbreğimi satıyorum ciddi ilgilenen kişiler arasın lütfen…jackal_gulsen@hotmail.com

  • Anonim said

   kan gurubum 0 Rh+ ilgilenenler 534 052 35 11

  • hikmet said

   28 yaşındayım bursada oturuyorum hiç bir sağlık sorunum yoktur çok şükür.. cüzzi bir miktar karşılığında böbreğimin tekini bağışlamak istiyorum lütfen ciddi olanlar ulaşsınlar.kan grubum Ab Rh(-). 0541 408 28 86 aarrtiii@hotmail.com

  • Anonim said

   ben 24 yasındayım cok kotu sıkıntıdan dolayı bobregımı verecegım hıc bır hastalık sıkıntım yoktur Arh(+) kan grubum almak ısteyen lutfen arasın 0544 647 88 85

  • Anonim said

   satılık böbrek kangurubu arajpozitif saglıklıyım fiyat 250bin tl.tel 05452484497.konya

  • hakan said

   arh+ ciddi düşünenler arasın 0542 779 33 19 150.000tl

  • mehmet58 said

   ben mehmet sivasta yaşıyorum kimyagerim eylül 1982 doğumluyum ve gayet sağlıklıyım kan grubum arh+ böbreğimi ve karaciğerimi ihtiyacı olan birine uygun bi ücret karşılığı bağışlamak istiyorum mehmetisik5882@windowslive.com bu mailden ve 05346305572 nolu telden ciddi ihtiyaç sahipleri arasınlar allah herkesin yar ve yardımcısı olsun…

  • Anonim said

   ben hüseyin bende satmak istiyorum gereken arkadaşlar arasın 05433164141

   • tamer said

    ben tamer bende satacam ciddi alıcılar arasın yosa yuvam yıkılacak 05412437476 5424798667

   • şerif çiçek said

    21 yasındayım kradı borcum oldugu icin satmak ıstıyorum 0rh(pozıtıf) kn grubum tl:05389322192 acıl en yakın zaman da arar sanız sevınırım

  • erdinç said

   izmirden erdinç yaş 30 böbreğimi satmak istiyorum yaş 30 alkol yok kısa mesajla böbrek yazın ben size dönerim 05064211194 B RH +

  • ali said

   slm ben bursadan ali ıhtıyac sahıbı hastaya böbregımı bagıslıcam 34 yasındayım o.rh negatıf kan gurubum 5354112645 bana ulasın

  • murat said

   a+ kan grubum böbreğimi satmak istiyorum.
   05314935591

  • suat said

   İZMİRDE YASAYAN BİR BEYİM BÖBREĞİMİ ÜCRET KARSILIĞINDA SATIYORUM YETERİNCE SAGLIKLIYIM DERRHAL BÖBREGİMİ VERMEK İSTİYORUM KAN GRUBU: A RH POZİTİF TİR. ULAŞMAK İSTEYENLER ACİL ARASINLAR TABİİ CİDDİ OLANLAR ARASIN
   0535 257 75 75

  • kaan said

   maddi sıkıntılarımdan dolayı 0rh(+) kangrubum böbreğimi bağışlamak istiyorum istanbulda ikamet ediyorum türkiyenin her yerine gelirim 39 yaşındayım 0544 286 33 50

  • hayat a bakış... said

   41 yaşında sigara kullanmaya sağlıklı o rh pozitif kan grubu böbrek ve ilik verebilirim..
   100.000 usd

  • can başkara said

   malesef bende furyaya katıldım , mümkünse böbreklerimden 1 tanesini vermek istiyorum , detaylı bilgi için can.baskara@hotmail.com adresiden görüşebiliriz…saygılar…

  • Anonim said

   0rh+bağışlamak istiyorum,kurtoglutarik@gmail.com

  • kadir said

   ben 24 yaşında gerçekten ailemi kurtarmak için böbreklerimden birini bağışlamak istiyorum 24 yaşındayım herhangi bi sağlık problemim yok arhpozitif 05364488693 lütfen bekliyoum :((((

  • ali esen said

   maddi sıkıntılar yüzünden dolayyı acil olarak böbreğimin 1 tanesini vermek istiyorum 25 yasımdayım sağlık problemım yok ciddi kişiler ararsa sevinirim 0541 915 59 78
   Gönderilme tarihi 17.09.2013 at 22:12

   yas 25 ARH+ KAN GRUBUM SAGLIK SORUNUM YOK SPOR YAPMAKTAYIM ACİL OLARAK BÖBREGİMİ SATMAK ZRUNDAYIM aliesen020@gmail.commailto:aliesen020@gmail.com 0541 915 59 78 ciddi kişiler ararsa svinirim

  • veysel said

   b grubu bobrek arayanlar mail den ulasin veysel24@hotmail.fr

  • namesua said

   32 yaşında bayanım ihtiyacı olan ulaşabilir b rh + namesua@hotmail.com

   • veysel24veysel said

    merhaba hanim efendi sizinle ayni kan gurubuna sahibiz ve ayni durumdayiz birbirimize yardimci olursak memnun olurum saygilar

    Date: Wed, 4 Dec 2013 20:26:54 +0000
    To: veysel24@hotmail.fr

  • abdullah said

   25 yasındayım bobregmı satmak ıstıyorum no 0538 892 18 65 acill

  • volkan said

   25 yaşındayım böbreğimi ve karaciğer iliğimi satmak zorundayım maddi nedenlerimden dolayı ilgilenenler b rh(+) 05425087000

  • yılmaz said

   0rh+ böbreğimi vercem ciddi alıcılara tel 05436536973

  • Anonim said

   BRH + BÖBREK 29 YAŞ BAYANIM İLGİLENENLER 300BİN sevbay_84@hotmail.com

  • Anonim said

   madi sıkıntılarımdan dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum herhangi bi sağlık sorunum yok yasım 30 kan gurubu ab rh+ 544 631 65 64 işimin yogunlugundan tel bazen kapalı oluyor her durumda geri dönüş yaparım arayan kişilere lütfen saçma sapan tekliflerde bulunmayın fiya olarak 140000 tl dir niyeti olan kişilerle rakamı tekrar konusabiliriz

  • fatih said

   Slm ben ankaradan fatih 25 yasindayim kan grubum 0(rh+) acilen borclarimdan dolayi bobregimi satmak zorundayim allah rizasi icin ciddi olanlar arsin 0533 279 13 57

  • murat said

   34 yaşındayım para pul istemez maksat hayat kurtarmak a+rh 0553 596 64 96

  • erdem said

   33 yaşındayım böbreğimin birini vermek istiyorum aracılar boşuna aramasın ilk msj atın lütfen 0544 505 3081

  • Murat Sahin said

   30 yasindayim cok acil ihtiyacdan dolayi böbregimi satmak zorundayim dürüst olmak istiyorum cok saglikliyim kan grubum arh pozitif numaram 05435012709

  • murat said

   adım murat 34 yaşındayım ankarada ikamet ediyorum A + RH kan grubum böbrek başında bulunmak istiyorum kesinlikle para karşılıgında degildir 0553 596 64 96 ulaşa bilirsiniz doku testleri uyum saglarsa vermeye hazırım..

   23.03.2014 / 09:33 tarihinde gönderilmiş | murat cevap olarak.

   adım murat 34 yaşındayım ankarada ikamet ediyorum A + RH kan grubum böbrek başında bulunmak istiyorum kesinlikle para karşılıgında degildir 0553 596 64 96 ulaşa bilirsiniz doku testleri uyum saglarsa vermeye hazırım..

  • ali bursadan said

   slm bursadan 0rh bobrehımı bagıslamak ıstıyorum cekınmeden arayabılırsınız 0535 200 43 89

  • sd said

   0 rh+ 29 yasındayım bobregımın bırını verecegım ıhtıyacı olan arasın son carem oldugu ıcın bunu yapıom..
   muharrem0964@hotmail.com

  • Anonim said

   İsmim önmli değil çalışmış olduğum kurum itibariyle bunu söyleyemiyorum yapmış olduğum hatalar yüzünden ciddi anlamda maddi zorluklar çekiyorum ve bu yüzden yuvam dağılmak zorunda bunun için 50 bin tl karşılığında Böbreğimi satmak istiyorum Hatay’da ikamet ediyorum kan gurubum B Rh+ telefon numaram 0 507 450 80 09

  • Anonim said

   adım okan acıl bobregımı satmak ıstıyorum 27 yasındayım kan grubum a rh + herhangı saglık sorunum yokk 546 621 01 25

  • ahmet said

   SATILIK BÖBREĞİM VAR..ÇOK SAĞLIKLI BİR İNSANIM BÖBREĞİMİN BİRİNİ SATMAK İSTİYORUM FİYATI 250000 TL…TEL-05069744772

  • Anonim said

   ciddi olanlar arasın kan grubum A eraş negatiftir.300.000tl karşılığında böbreğimi bağışlıyorum. 33 yaşındayım herhangi bir hastalığım yok nedeni ise ailem için 05355453025 fiyat konusunda ciddiyim az pazarlık olabilir lütfen ciddi olanlar arasın

  • Anonim said

   acilen böbregimi satmak istiyorum 0rh+kan grubum 29 yaşındayım 5073857840

   18.06.2014 / 20:22 tarihinde gönderilmiş

   böbregimi satmak istiyorum orh+ 5073857840

  • serkan said

   böbreğimi satıyorum ARH+ yaşım 39

  • nevruz said

   BÖBREK YADA KARACİĞERimi ACİL SATIyORUM 05394680963 A er haş negatif

  • tuna said

   merhaba böbrek arayanlar mail atabilirler yaşım 22 kan grubum Arh+ tunakaya1@hotmail.com

  • bayramglc said

   acil paraya ihtiyacım var A RH + KAN GURUBUM….SATILIKTIR…0534 553 74 65

  • Anonim said

   ıhtıyactan dolayı bobregımı satıyorum abrh pozıtıf hıcbır saglık sorunum yok alkol yok sıgara nadır ankarada ıkametgah edıyorum 05077715673 oncelıkle msj atın can

  • selcuk said

   selam kırıkkaleden selcuk ıflas ettım ıslerım cok kotuye gıttıgı ıcın bobregımı satıyorum ılgılenen arkadaslar numaram 0534 226 67 00

  • Anonim said

   05442697894 ARH negatif herhangi bir sağlık problemim yok ciddi olanlar arasın

  • ERSAN USLU said

   Hayatın anlamında yaşama duygusunu yitirmek ve bu yaşama duygusunu sahiplenmek isteyen tüm hastalara acil şifalar diliyorum ben ERSAN 30 yaşındayım bugüne kadar beklememe rağmen arayan olmamış olsada tek söyleyeceğim A RH NEGATİF kan gurubuma uyum sağlayan hastalar için tek böbreğimi bağışlamak istiyorum,ikamet yerim İSTANBUL İlgilenenlerin irtibatlarını beklemekteyim.
   ERSAN USLU
   05339224667

   09.02.2015 / 09:07 tarihinde gönderilmiş

   Burdan şifa bekleyen tüm kardeşlerime yüce Rabbimden şifa diliyorum.Ben Ersan 32 yaşındayım herhangi bir sağlık problemim çok şükür olmadı.A rh – negatif kan grubuma uyum sağlayan böbrek rahatsızlığı çekenlere rabbimden tekrar şifa diliyor ve tek böbreğimi bağışlamak istiyorum,
   ERSAN USLU
   05339224667

   09.02.2015 / 09:10 tarihinde gönderilmiş

   Burdan şifa bekleyen tüm kardeşlerime yüce Rabbimden şifa diliyorum.Ben Ersan 32 yaşındayım herhangi bir sağlık problemim çok şükür olmadı.A rh – negatif kan grubuma uyum sağlayan böbrek rahatsızlığı çekenlere rabbimden tekrar şifa diliyor ve tek böbreğimi bağışlamak istiyorum,
   ERSAN USLU
   İSTANBUL
   05339224667

  • mustafa said

   a rh + kan gurubum onden pesın odeme ıstemıyorum buda olyın cıddıyetını yeterınce acıklıyodur sanırım karacıger yada böbrek ıhtıyacı olanlar yurt dısından da arayabılırsınız COK ACIL 0544 889 8006 GIZLILIK ESASTIR FETHIYEDE OTURUYORUM

  • leyla yılmaz said

   çok acil paraya ihtiyacım var. brh + 50 bin lira karşılığı böbreğimi verebilirim. ilgilenler 5423608245 nolu telden ulaşabilrler

  • Anonim said

   b+ kan grubum açil arayın 05336401598

  • Mehmet said

   BÖBREGİMİ SATIYORUM 18 YAŞINDAYIM SİGARA VAR AMA ÖYLE TEKTÜK SAG VEYA SOL FARKETMEZ 60 BİN TL AMA İNDİRİM OLUR.

  • Anonim said

   O rh+ pozetif acil böbreğimin birini satmak istiyorum 100 bin tl , 05534614030 whatsapp dan msz atabilirsiniz….

  • barış said

   B RH (+) yaş 33 bütün tetkikler hazır (ultrason,tam kan,hormon,biokimya v.s) isteyen veye ilgilenen varsa yollayabilirim ön değerlendirme açısından. fiyat çok uçuk söylemiyorum ihtiyacım olan 60.000 iletişim 5326740445

  • Meriyam said

   Merhaba! Verebilirim, böbreğimi, ya da karaciğerin parçasını. Lütfen, aracılar rahatsız etmeyin. lütfen çiddi ihtiyaçı olanlar arasın. Hasta olanlarada Allah acil şifalar versin. E_mail: m_mariya44@bigmir.net

  • barış said

   brh(+) acil satılık fiyatta anlaşılır. bütün tetkiklerim hazır yollayabilirim 5326740445

  • Can said

   Gönüllü verici olarak Anlaşabileceğim bir aile ile görüşmek istiyorum.
   Sultan07ajans@gmail.com

  • Anonim said

   0530 411 27 71 istanbul , 43, 0 rh + . bir böbreğimi ihtiyaç sahibine anlaşırsak vermek isterim.

  • ismail said

   ihtiyactan bobregimi satmak istiyorum.orh+ kan grubum numaram 0543 763 76 94 msj bırakın donerim tel kapalı oluyo genelde

 2. Oguzhan said

  bÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM 100 MİLYARA SATIYORU İHTİYACI OLAN ARASIN 0541 914 45 44

 3. muzaffer said

  merhaba adım muzaffer 24 yasındayım hiç bir sağlık problemım yok ihtiyacım olduğu için böbreğimi satıyorum uygun bir fiyata vererceğim arayın görüşelim izmirde oturuyorum tel 0554 625 41 45

  • zehra said

   merhaba ne kadar istiyorsunuz mail adersime yazin ben sizi arıcam izmirde oturmanız şansıma daha iyi görüşelim.

   • mete said

    a rh pztf sağlıklı bir bireyim alkol kullanmayan spor yapan ciddi biriyim. 0555 600 25 51 ararsanız konusabiliriz

   • cenk said

    mrb balıkesır merkez ben ararmısınz 05063279248

   • ferruh said

    05532333796 kan grubum aynı ciddiyseniz arayın ben hazırım zehra hanım cok acil aşagda ilanım var

   • MEHMET said

    ZEHRA HANIM ARAMANIZI BEKLİYORU NUMARAM 0551 420 17 93

   • sedat said

    zehra hanım inşallah annen kurtulur benimde numaram 05455627801 Rabbim şifa versin

   • Sayit Gümüş said

    ben istanbuldan sayit bende maddi sıkıntım çok oldugu için böbregimin birisini satıyorum acil o rh +pozitif bana acil gerçekten çok ciddi anlamda ihtiyacı olan kişiler arasın lütfen numaram 05344092290 arayan kişilerle fiyatı yüzyüze konuşuruz

   • hüseyin said

    zehra hanım öncelikle geçmiş olsun sorununuz devam ediyorsa mail atın tecer40@hotmail.com

   • ahmet said

    zerha hanım geçmiş olsun bende yardımcı olabilirim e mail yanlizkovboyahmet@msn.com

   • erdal said

    slm zehra hanım ben izmirde yaşıyorum ismim erdal 15000 tl karşılığında tek böbreğimi size verebilirim çok ciddiyim çok sıkıntıdayım 0554 693 03 09 dan ararsanız hemen istediğiniz zaman nakli gerçekleştirebiliriz

   • selim çiçek said

    zehra’hanım isterseniz size bnen yardımcı olabilirim benim bu ayın:25.10.2011’tarihi salı günü bana haciz için gelecekler benim sizden tek isteğim 90’milyar sağlık puroblemim yok kan gurubum: ( ARH+ ) BEN ŞUAN İST’DEYİM İSTEYEİN HEMEN GELE BİLİRİM hem sizin anneniz sağlık bulsun hemde benim evim barkım yıkılmasın ailem’den arılmak istemem anne babam yaşlı insanlar onlar bir öğrendikleri taktirde ölür giderler zavalllılar benim cep:0534.577.77.49 adım:selim çiçek yaş:28 sizlerden haber bekliyorum lütfen 😦

   • denız said

    zehra buldunuzmu eger bulamadıysanız bende verebılırım msn adresıne not bırakmanız yeterlı olur dnzlrnkz@hotmail.com gecmıs olsun ve tsk ederım

   • ahmet said

    zehra hanım bende verebilirim isterseniz
    huzunlugurbet0606@hotmail.com adresine telefonunuzu msj olarak atabilirsiniz 28 yaşındayım gayet sağlıklıyım bende düğün yapacağım için satıyorum ailemden kimsenin duymasını istemiyorum çok utanç verici bi durum allah kimseyi düşürmesin sizede acil şifalar diliyorum

   • serkan said

    zehra hanım merhaba bulamadıysanız ben yardımcı olabılırım sıze maıl adresım by_dj.35@hotmail.com kan grubum 0 negatıf

   • hakan said

    slm zehra hanım egerki lazım olan böbreği bulmadıysanız bende 1 böbreğimi vermek istiyorum uyum sağlarsa veririm bana olasın adrsim hakan_avci_1@hotmail.com 21 yaşındayım çok ciddiyim ihtiyacım var bekliyorum

   • davut said

    slm zehra hanım credi cartları ve credi borçlarım yüzünden böbreğimi satıyorum 25 000 arht kan grubum 0535035 9647

   • emre said

    slm istanbuldayım acıl böbregimi satmak istyrm 20 yaşındayım
    slm istanbul da oturuyorum acil böbregimi satmak istiyorum 531 279 16 29

   • emre said

    zehra hanım ben emre yaş 29 ben yardımcı olurum yüksek fiyat da istemem çok ihtiyacım var çünki bana hemen ulaşırsanız hem beni hemde annenizi kurtarırsınız 05318212984

   • şaban said

    yasım 20 30 bine verırım sıgara alkol yoktur saglıklıyım kan grubum b grubudur

   • burcu said

    zehra hanım merhaba,

    ben 31 yaşında bayanım ,kan grubum B rh(-),sağlık problemim yok,maddi sıkıntımdan dolayı böbreğimi satıyorum,muğlada yaşıyorum,bbrcdan@live.com mail adresim,eğer ilgilenirseniz görüşelim.

   • ümitbende said

    zehra hanım ben 34 yaşındayım
    telefonuz varmı.ben ümit.size nasıl ulaşabilirim.bende zor durumdayım.tel.05376120261

   • caresiz said

    zehra hanım ben izmire gelirım 30mılyar istıyorum cok borcum var gercekten ihtıyacım var varsa ihtıyacı olan hemen bırını satarım numaram05395733621

   • lale said

    05055203675 B RH – ARAYIN GÖRÜŞELİM 50.000 ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN
    Gönderilme tarihi 05.03.2012 at 16:58 | In reply to turker.

    05055203675 B RH – ARAYIN GÖRÜŞELİM 50.000

    Gönderilme tarihi 05.03.2012 at 17:02 | In reply to Görkem.

    05055203675 B RH – ARAYIN GÖRÜŞELİM 50.000

    Gönderilme tarihi 05.03.2012 at 06:54

    İzmir Lale (B RH NEGATİVE) CİDDİ OLANLARDAN HABER BEKLİYORUM 05055203675

    Gönderilme tarihi 05.03.2012 at 06:52 | In reply to lale.

    izmir Lale (B RH NEGATİVE)CİDDİ OLANLARDAN HABER BEKLİYORUM 05055203675

    (LALE 12 SAATTE TAM 5 TANE MESAJ ATARAK SİTEMİZİ TACİZ EDİYORSUN! SANA BİRİNCİ İHTAR!)

   • ali said

    slm arh kan gurubum tek böbregimi satıyorum ciddi olanlar arasın 05394123142

    Gönderilme tarihi 20.05.2012 at 10:46 | In reply to Görkem.

    slm ben arh+ kan gurubum tek böbregimi veririm yaşım 32 tel 05394123142

   • akıf said

    slm zehra ben ankaradan akıf acıl böbreyımı satıyrum ıhtıyacınız varsa 0553 272 08 17

   • bursa said

    bursada saglıklı gecım bobrek ıhtıyacı olan cıddı kısıler ban aulassın asırı borcum dan dolayı bagıslıcam acıl cıdı kısıler ulassın bana 0535 020 09 88 adım fikret

   • fatih mehmet said

    selam zehra hanım eğer ilgilenecek olursanız benim kan grubum A rh (+) a pozitif böbreklerimden birini uygun ve cüzi bir fiyata vermek istiyorum sizin içinde uygun ise aramanızı yada mesaj atmanızı bekliyorum…

   • mehmet said

    Mrb zehra hnm ben Mehmet.29 yaşındayım BRh+ kan grubum..BÖBREĞİMİ ve KARACİĞER imi satıyorum

  • tahsin said

   mrabalar zehra hanım böbreğe ihtiyaç varmış ben hazırım futbolcuyum alkol sigara yok ve kararlıyım numaram 05417260049

   • feraye said

    bende böbreğimi satmak istiyorum acil ihtiyaçtan dolayı arayın görüşelim.05362565817

  • Ömer said

   Tekirdağda oturuyorum acil ihtiyactan dolayı böbregimi satiyorum Kan Grubum A Rh – geekli testler elimde 05414120149 Tel Numaram K

  • Anonim said

   merh zehra hanım bende böbreğimi satmak istiyorum izmir gaziemirde ikamekat ediyorum num 05469259260

 4. Dj_ArDaX said

  Selamunaleyküm öncelikle böbrek hastası olan tüm hastalarımıza allahtan şifa diliyorum inşallah iyi olurlar en kısa zamanda…
  neyse…ben 1,80 boyunda,72 kiloda,27 yaşında esmer tenli bu zamana kadar hiç siqara ve alkol kullanmamış A RH (+)kan qrubundan bi qencim 🙂 ailem ve yüce adalet tarafından bundan yaklaşık 16 qün önce evlatlıktan red edilmiş bulunuyorum ve zorda kaldıqım içinde böbreklerimden birini satışa çıkartmaya karar verdim elimden qelen yardımı yapacaqıma emin olabilirsiniz ve mesajımı dikkate alırsanız sevinirim ve maddi açıdan durumum olmadıqı içinde cep telefonumu sattım bi tanede arabam var ama onuda satmayı istemiyorum çünkü qenelde aracımda yatıyorum…şimdiden allah yardımcınız olsun,allaha emanet olun kendinize çok dikkatli bakın lütfen bu arada telefon kullanmıyorum demiştim ama bana msn adresimden ulaşabilirsiniz isterseniz…..
  sheat_down@hotmail.com SERVET AKKOYUN

  • selma said

   iyi gunler bende kuzenim icin cok acil a rh + pozitif kan gurubundan bobrek ariyorum lutfen yardimci fiyat konusunda bilgi verirseniz sevinirim sizden cvp bekliyorum

   aleykum selam benimde kuzenim icin acil bobre nakli lazim ve kan grubunuz uyuyor eyer gercekten dogru soyluyorsaniz allah rizasi hemen cvp yazin iletisime gecelim en kisa zamanda lutfen sizden haber bekliyorum bana bi no yazarsaniz sevinim ulasmam icin benim msn adresi hayalim_sin@live.fr

   • hüseyin said

    selam eyer cıdıysenız bana ulaşın 05545842400 cok cıdı sıkıntıdayım

   • derviş said

    ciddi iseniz beni arayınız 0545 773 57 50…0541 319 29 08
    satabildin mi böbreğini.yapmayın arkadaşım yaaaaa

   • galip said

    selam eğer aradığınız böbreği bulamadıysanız ben böbreğimi satıyorum 60000 tl karşılığ kan gurubum arh+ msn adr gezer_34_1@hotmail.com ciddiyeniz bekliorum

   • mert said

    acil böbregimi veririm uygun fiyata msn adresimi kaydetin mail atın alper10_alper@hotmail.com

   • bilal said

    acilse olur

   • nuri said

    ben verecem 05342000776 ben gönülüyüm bekliyorum

   • süleyman said

    Selma hanım sanırım vereceğim bilgiler işinizi görür 29 yaşındayım alkol kullanmıyorum sağlık sektöründe çalışıyorum gayet sağlıklı bir bireyim kan grubum A (+) maddi durumumum kötü durumda olmasından dolayı böbreğimi satmak istiyorum sizin içinde uygunsa görüşelim acil 05019108395

   • ramazan said

    slm ben ramazan eyer istersenis ben böbrelerimi veririm ben citidiyorum msn bela_sevgilim_21@hotmail.com tlfn 05393377363

   • isa said

    ben bursadan isa yaş 35 bulamadıysanız görüşelim 05544838729

   • tamer said

    çok acil böbreğimin tekini vereceğim ciddi kişiler ihtiyaç sahipleri arasın arh+ sağlık sorunum yok 50bin lira vereceğim

   • serkan said

    50 milyara vereceğim…

   • ferruh said

    05532333796 kan grubumz aynı ben kararlıyım görüşmek istersenz arayın adım ferruh

   • Gamze Celik said

    05418699543 17 yaşımdayım kan grubu uyuyor ciddiyseniz arayın cok sıkışık durumdayım

   • snowfox74 said

    kan uyuyor verebılırım 5324929322 adem

   • irfan arsalan said

    slm öncelikle böbrek hastalarının hepsine acil şifalar diliyorum. eğer bu konuda ciddi kişiler varsa bende böbreğimi satıyorum. kan grubum 0 Rh- dir. alkol kulanmıyorum ,hiç bir sağlık sorunum yok, 10000 tl istiyorum. ciddi olanlar arasın.05419511697

   • erdal said

    slm selma hanım izmirde yaşıyorum kan gurubum a rh + 15000 tl ye çok acil ihtiyacım var ve hemen böbreğimin tekini verebilirim telefonum 0554 693 03 09 isrediğiniz saat arayın

   • hakan said

    slm selma hanım bende böbreğimi vermek istiyorum eğerki uyusursa veririm çok ciddiyim ihtiyactan dolayı bana ulasın hakan_avci_1@hotmail.com cevabınızı acil bekliyorum selma

   • mesut avcı said

    eğer böbrek bulmadıysan ız karizma71_06@hotmail.com msn adresımden ulasın banaaa böbreğimi satıyorum kırıkkaledeyım ama ıstedıgınız yere gelırım tabı anlaşırsakk

   • rasim said

    slm ben rasim istanbuldan acill böbregimi satıyorumm maddii durumum iyi degill cok zordaymm kan grubum arh+ pozitif ilgilenenn arasınn ltfn 05397151587

   • murat said

    slm selma hanım bulamadınızsa bana olaşın yardımcı olayım bende böbregimi vermek istiyorum 0542 521 30 22 ararsanız uygun fiyatta yardımcı olurum acıl ama

   • abdullah said

    kan gurubumuz uyuyor bulamadıysanız beni arayın telefon numaram 0546 479 87 76 sigaram ve alkol yok 37 yaşındayım

   • serkan said

    selam ben edirneden serkan ben böbrehimi bahışlamakistiyorum size bedavadan arasanız 0536 286 4699 saygılarımla herşey çocuklar için

   • halit harputlu said

    ben halit 32 yaşındayım benım okadar acıl sıkıntımyok eyerkı çok acılse butun masraflaarı karşılayacaksanız beni arayın allahın verdıyı canı paylaşırım 05428097111 beklıyorum arkadaşlar kan gurubum ab ereaş pozıtıf gerekenler arasın dalga konusu deyıl bunlar allahrızası için yardım etmek ıstıyorum sadece hastalarımıza acıl şifalar dıleklerıle göruşmek uzere

    Sitemize abartısız günde ortalama yaklaşık 100 böbrek bağışı, böbrek arama mesajı gönderiliyor. Bunların yarısına yakını mükerrer; yani bir mesajı birden fazla gönderenler. Bu mesajları gönderenlere olumlu veya olumsuz hiçbir şekilde karşılık vermeden aşağıdaki yazıyı okumalarını tavsiye ediyorum.

    Sual: Dinimize göre, ölen birinin organlarının, başka birine nakli için, yakınlarının izin vermesi gerekiyor mu? İnsan sağlığında, (Ben ölünce organlarımı bağışladım) diyebilir mi?

    CEVAP
    Dinimizde, insanın hiçbir organı mal değildir. Alınıp satılmaz, bağışlanmaz. Ne kendisinin, ne de yakınlarının satmaya, bağışlamaya yetkisi yoktur. Bir kişi ölünce, doktor lüzum görürse, ölüden hastaya nakil yapılabilir; dinen, kimseden izin almak gerekmez.

    Kanuni bir mecburiyet varsa, hayattayken, (Ben ölünce organlarımın alınıp ihtiyacı olan bir hastaya verilmesine izin veriyorum) diye bir kâğıt yazıp bırakabilir. Öyle bir kâğıt bırakmasa da, ihtiyaç olunca ölüden organ alınabilir.

    Sitemizde, organ nakli hakkında bu linkte yeterli bilgi vardır.

    DİNİMİZİSLAM.COM SİTESİNİ ZİYARET ETMEK İÇİN.. TIKLAYINIZ

   • bursa said

    selam bursadsan fıkret saglıklı gencım 50 bın tl karsılıgı nda bobrek bagıslıcsm a gurubu rh pozıtıf bursadayım telım 0535 020 09 88 allah rızası ıcın cıddı kısı yokmu

    Sitemize abartısız günde ortalama yaklaşık 100 böbrek bağışı, böbrek arama mesajı gönderiliyor. Bunların yarısına yakını mükerrer; yani bir mesajı birden fazla gönderenler. Bu mesajları gönderenlere olumlu veya olumsuz hiçbir şekilde karşılık vermeden aşağıdaki yazıyı okumalarını tavsiye ediyorum.

    Sual: Dinimize göre, ölen birinin organlarının, başka birine nakli için, yakınlarının izin vermesi gerekiyor mu? İnsan sağlığında, (Ben ölünce organlarımı bağışladım) diyebilir mi?

    CEVAP
    Dinimizde, insanın hiçbir organı mal değildir. Alınıp satılmaz, bağışlanmaz. Ne kendisinin, ne de yakınlarının satmaya, bağışlamaya yetkisi yoktur. Bir kişi ölünce, doktor lüzum görürse, ölüden hastaya nakil yapılabilir; dinen, kimseden izin almak gerekmez.

    Kanuni bir mecburiyet varsa, hayattayken, (Ben ölünce organlarımın alınıp ihtiyacı olan bir hastaya verilmesine izin veriyorum) diye bir kâğıt yazıp bırakabilir. Öyle bir kâğıt bırakmasa da, ihtiyaç olunca ölüden organ alınabilir.

    Sitemizde, organ nakli hakkında bu linkte yeterli bilgi vardır.

    DİNİMİZİSLAM.COM SİTESİNİ ZİYARET ETMEK İÇİN.. TIKLAYINIZ

   • fikret şenol önal said

    merhaba kan gurubum a(+)rh idtanbulda kalıyorum numaram 0538 574 28 92 ücret 75 milyar artı masraflar

    Sitemize abartısız günde ortalama yaklaşık 100 böbrek bağışı, böbrek arama mesajı gönderiliyor. Bunların yarısına yakını mükerrer; yani bir mesajı birden fazla gönderenler. Bu mesajları gönderenlere olumlu veya olumsuz hiçbir şekilde karşılık vermeden aşağıdaki yazıyı okumalarını tavsiye ediyorum.

    Sual: Dinimize göre, ölen birinin organlarının, başka birine nakli için, yakınlarının izin vermesi gerekiyor mu? İnsan sağlığında, (Ben ölünce organlarımı bağışladım) diyebilir mi?

    CEVAP
    Dinimizde, insanın hiçbir organı mal değildir. Alınıp satılmaz, bağışlanmaz. Ne kendisinin, ne de yakınlarının satmaya, bağışlamaya yetkisi yoktur. Bir kişi ölünce, doktor lüzum görürse, ölüden hastaya nakil yapılabilir; dinen, kimseden izin almak gerekmez.

    Kanuni bir mecburiyet varsa, hayattayken, (Ben ölünce organlarımın alınıp ihtiyacı olan bir hastaya verilmesine izin veriyorum) diye bir kâğıt yazıp bırakabilir. Öyle bir kâğıt bırakmasa da, ihtiyaç olunca ölüden organ alınabilir.

    Sitemizde, organ nakli hakkında bu linkte yeterli bilgi vardır.

    DİNİMİZİSLAM.COM SİTESİNİ ZİYARET ETMEK İÇİN.. TIKLAYINIZ

   • nesir nacar said

    eger ciddiyseniz ben böbreğimin birini werebilirm malatyada oturuyorum lutfen bana ulaşın 0538 400 09 82

   • ali said

    SLM BEN BURSADAN ALİ 34 YASINDAYIM IHTIYAC SAHIBI BIR HASTAYA BOBREGIMI BAGISLAMAK ISTIYORUM ORh- NEGATIF 5354112645

   • erdem keskin said

    merhb selma hanım böbregimi kan grubum a artı pozitif siz nekadar ücretverebilirsiniz 05414345794 arayın görüşelim fiyatı ben size sizde bana yardımcı olun

   • Anonim said

    EGER BULMADIYSANIZ VE CİDDİYSENİZ KAN GRUBUM A RH+ BÖBREĞİMİN BİRİNİ VEREBİLİRİM mdmdasdemir00@gmail.com

  • mert boran said

   böbreyim 100bin tl suan sıkıntıdayım hemen ararsanız sevinirım05384270571

   • bittim said

    b rh + böbreğimin birin vericem.26 yaşında bayanım sağlıklıyım.lanet olsun maddiyataöyle bir girdaptayımki utanıyorum yazarken.ailem için satıyorum.05063894729

   • ali said

    SLM BEN BURSADAN ALİ 34 YASINDAYIM IHTIYAC SAGIBI BIR HASTAYA BOBREGIMI BAGISLICAM ORH-5354112645

  • ahmet said

   selam zehra hanım benim kan gururbum 0rh pozitif bulamadıysanız görüşelim banka borçları boğazıma kadar geldi. ciddiyseniz paradox2_6@hotmail.com zehra hanım ilk öncelikle annenize acil şifalar dilerim bulamadıysanız ben verebilirim yanlız maddiyatım çok bozuk birbirimize yardımcı olalım

  • ali said

   slm ben bursadan ali ıhtıyac sahıbı hastaya böbregımı bagıslıcam 34 yasındayım o.rh negatıf kan gurubum 5354112645 bana ulasın

 5. nevzat said

  çok acil paraya ihtiyacım var uygun fıyata böbregimi satmak istiyorum 0535 377 00 52

  • berkant said

   o rh (-) kan gurubum
   acil böbreğimin birini satmak istiyorum
   19 bin tl (masraflar size ait)

   (BERKANT BU KAÇINCI MESAJ, YETER..)

 6. gözde said

  böbregimi satmak istiyorum 31 yaşındayım dulum iki çocuk bakıyorum işim yok zor durumdayım çocuklarıma bakmam gerek zor durumdayım kimsem yok destek verecek ciddi olan arasın 05388717055

  • Görkem said

   slm anneme acil böbrek lazim siz böbreginizi satiyormusunuz ama fiyat yazmamisiniz ne kadar istiyorsaniz onu ögrene bilirmiyiz size mns adresimi vermek istiyorum mechul-serseri@live.de lütfen en kisa zamanda bize haber verirseniz sevinirim saygilarimla Görkem Aslan

   • murat sezgin said

    slm görkem bey öncelikle allahtan acil şifalar diliyorum ben böbreyimi borçlarım yüzünden bir bucuk ay sonra haciz gelecek ve yuvam dagılacak okula giden bir çocugum var ve mecbur kaldıgım için acilen satmalıyım yoksa hayatım maffolucak 35 milyar istiyorum 33 milyar borcum var cidiyseniz arayın arasanızda aramasanızda annenize acil şifalar diliyorum allah yardımcınız olsun TEL NO 0505 499 72 52

   • okay said

    görkem bey böbreğimi bağışlayabilirim 05419220228 ok.melissa@hotmail.com

   • emre said

    mrb görkem öncelikle geçmiş olsun Allah annene acil şifa versin ben afyondayım 28 yaşındayım hiç bir rahatsızlığım yok sigara ve alkol kullanmıyorum A Rh ( + ) kan grubum acil satacağım böbreğimi fiyat 10000 – 15000 arası anlaşabiliriz bana haber verirsen sevinirim 0545 559 95 97
    bende böbreğimi satacağım 10 000 tl ye evet yanlızca on bin tl A Rh ( + ) kan grubum hiç bir rahatsızlığım yok sigara alkol kullanmıyorum 28 yaşındayım ismim emre afyondayım 0545 559 95 97 emre_duzdas@hotmail.com

   • kamil said

    slm ben böbreyimi satcam almak isteyen ler arasın telde konuşalım 0531 310 21 77 veya03122851855 arayın 19 yaşındayım fiyatı telde konuşuruz

   • ferhat said

    slm bobregımı satmak ıstyrm A RH POZITIF 05383740140

   • doğan said

    gecmiş olsun ben verebilirim fiyatta anlaşırsak 507 743 42 62
    5077434262bütün testlerden gectim pasaport var bu nu maradan arayabilirsin
    selam banadfa yardımcı olurmusun 507 743 42 62 bekliyorum

   • ferruh said

    asktutsakoldu@windowslive.com a-rh + adım ferruh 38 yasndaym

   • celalettin said

    selam gorkem annenıze allahtan acıl sıfalar dılerım gercekten annenızın bobrege ıhtıyacı varsa benı arayın sıze karsılıksız yardım edecegım 05325116771
    zehra hanım selamlar gercekten bobrek almak ıstıyenlerdensenız benı arayın sızden fazla para da talep etmıyecegım ıhtıyacım oldugu kadar 05325116771 gercekten alıcıysanız arayın msn de
    janadilemin@windowslive.com

   • kemal said

    slm ben izmirden kemal 33yasındayım brh pozıtıf bobregımı verbılırım cıddı olanlar 05360260511 izmirdeyım

   • ömer said

    böbregimi satacam kısa ve öz konuşacam ciddi kişiler msn adresimi alsın siver__con_78_deso@hotmail.com

   • osman gler said

    slm ben osman güler görkem bey ben size gerçekten yardımcı olurum ve çok ciddiyim inankide sizie yardımcı olmak için elimden gelini yapacam -işyerimin numarası -0212 883 34 24 – 0535 336 00 67

   • kaan said

    slm gorkem bey gecmıs olsun oncelıkle kan grubum b rh (+) eyer uyuyorsa arayın goruselım 05435883415 cok sıkıntıda oldgum ıcın satıyorum dusuk fıyatta anlasabılırız.

   • ali said

    SLM BEN BURSADAN ALİ34 YASINDAYIM IHTIYAC SAHIBI BIR HASTAYA BOBREGIMI BAGISLICAGIM ORH- 05354112645BANA ULASIRSANIZ SEVINIRIM

 7. adibe said

  cok cok acil iki adet arh pozitif satlık böbrek sadece ihtiyac sahiplerinin aramasını bekliyorum allah herkezin yar yar yardımcısı olsun

  • kenan said

   28 yaşında sağlıklı biriyim.kan gurubum a rh pozitif.tlf 05378858748 böbreğimi satmak istiyorum.

   • gökhan acar said

    merhaba adım gökhan acar bende bobregımı satmak ıstıyorum kan grubum 0+rh pozıtıf aramanızı beklıyorum 0542 237 28 79

 8. adibe said

  cok cok acil iki adet arh pozitif satlık böbrek sadece ihtiyac sahiplerinin aramasını bekliyorum allah herkezin yar yar yardımcısı olsun
  0533 483 56 95 asi-65-65@hotmail.com

 9. mehmet said

  ayagımın tümör olması nedeniyle maddi durumda ii deil böbregimi satarak tedavi olmak istiyorum ilgilenenlerin memoli4205@hotmail.com a mail atsınlar

 10. ibrahim aksu said

  acil ihdiyaçdan böbremi satmak istiyorum ilgilenenler bu adresden ulaşa bilirsiniz:tel 05387238324 msn:cardifcapt@hotmail.com acil bekliyorum.

 11. şahin said

  böbreyimi satmak istiyorum nasıl ve nerde olur bilmiyorum bana ulaşırsanız çok sevinirim çok zor durumdayım allah rızası için bana yardımcı olun kan grbm brh+ tel no 05312509862

 12. behçet çalış said

  maddi sıkıntılar yüzünden böbbregimi acil satmak istiyorum tel no
  05316010965

 13. murat said

  acil ihtiyactan satılık böbrek a+rh 05366501528 mcoskun_1@hotmail.com

  • murat coşkun said

   sayın editör 27 ocak 2010 tarihinde verilmiş ilanın kaldırılmasını talep ederim

   (EDİTÖR: SEN AYNI YERE CEVAP YAZ, BU MESAJ GEÇERSİZDİR DİYE..)

 14. cumali said

  MADDİ SIKINTI YUZUNDEN BOBREGIMI IHTIYAC SAHIBINE SATMAK İSTİYORUM.KAN GURUBUM 0 RH [-].HİÇ SİGARA VE ALKOL KULLANMADIM.40 YASINDAYIM.HIC BIR SAGLIK PROBLEMIMOLMADI ACIL.CIDDI OLANLAR ARASIN..05378231635

 15. yusuf said

  bende böbreyimi satıyurum hemde çok oygun 20 000 tl arayın halederiz 0537 322 70 61 0reç pozitif böbrek kıredi kartı geçerli 12 aytaksit 24 aya kadar lütfen acil mersin

 16. turan said

  ciddi bobrek ihtiyacı olan biri msnden bana ulaşsın.uygun fiyata anlaşırım.kan gurubum (A-)A negatif.(sonumut_live@hotmail.com.)

  ciddi bobrek ihtiyacı olan biri msnden bana ulaşsın.uygun fiyata anlaşırım.(sonumut_live@otmail.com)

 17. gökan said

  ankaradayım 24 yasındayım gayet saglıklıyım 40bin türk lira karsılıgında böbregımın tekını satmaya karar verdım cıddı olanlar arasın borclarımdan dolayı satmak ıstıyorum
  cep numaram 05312691253

 18. veysel said

  acil böbregimi satmak istiyorum 28 yaşindayim mnsden görüşelim kan gurubum a rh negatif- 45000ytl
  angelo197972@hotmail.com

 19. şahin said

  çok acil böbreyimi satıyorum çok zor durumdayım brh + telno 05312509862

 20. erkan said

  lsm herkese acıl sıfalar dılerım ben borclarımdan dolayı böbregımın bırını satmak zorundayım bana yardımcı olacaklara hayat vermeye hazırım numaram 0537.828.62.60 fıyat 50 ıle 70 arası lutfen borclarım cakkk bana yardımcı olacaklarda telefon beklıyorummm acıldırrrr

 21. magsur said

  selam ben maddi durumu iyi olan birinin kemik iligi hastası olan birinin bana ufak bir maddi yardım yapması karşılıgında kemik iligi yada akciyer yada karaciyer nakli yapacam çocuklarım için yapıyorum ilgilenin email yoluyla bana ulaşırsa sevinirim

 22. magsur said

  selam akciyer karaciyer yada kemikiligi nakli yapmak istiyorum yanlız bana maddi yardım yapmak koşuluyla durumum iyi olsa para beklemedende yapardım ama hayat şartları çok zor şimdiden herkese saglıklı bir hayat dilerim
  birde bana benim email yolumla ulaşılırsa sevinirim
  bana 25 milyar verilse bende nakil yaparım

  • mesut said

   kardeşim kusura bakma ben internetten fazla anlamam o yuzden senin mesajını okudum bende bir mesaj bırakmak istedim ama yapamadım ben ALLAH rızası için ilik nakli bekleyen birine bir karşilık beklemeden ilik vermek istiyyorum benim yerime bura ya yazarsan çok sevaba girer sin ALLAH a emanet ol 05362053738 adım mesut umarım beni anladın
   kardeşim ALLAH seninde sorun ları nı gider sin

   (EDİTÖR: MESAJINIZI http://www.dkms.de/choose.html ADRESİNE GÖNDERDİM, UMARIM İLGİLENİRLER. SİZ DE BU SAYFAYA GİRİP DİREKT TEMASA GEÇEBİLİRSİNİZ, ALLAH HRKESİN YARDIMCISI OLSUN)

   • garip said

    mesut berhaba mesajını okudum bana 05356260874 no dan ulaşabilirsin adım Emrah ilik nakli için bana 05356260874 nolu telden ulaşabilirsiniz ben ilik nakli yaptırmak istiyorum yanlız bana az maddi yardım yapma koşuluyla

 23. ömer KÖROĞLU said

  bakış açısına göre değişir,problemleri çözemiyorsan etik değil diyerek karşı çıkarsın olur biter.bir taraf can derdide bir taraf hayat hangi tarafın problemini çözebildiniz.kurumları özelleştirirken kime danıştınız.bırakın hayatımın idamesi için istediğim organımın özelleştirilmesine bari kendim karar verebileyim.bu konudaki yassal düzenlemeyi yaparak mafyayla baglantı riskimizi maddi ve manevi çıkarlarımızı savunmanız halinde…..Mehabalar ben 1,83cm boyunDA 90 kg ağırlığında kan gurubum 0rh+ hayatımda içki ve sigara kullanmadım böbreğimin birini çok acilen vermek istiyorum ilgilenenler beni arasın irtibat telefonu 0506 470 44 97 not:Nakil işlemi hastane ortamında uzman doktorlar ve hijyenik ortamlarda olmalı.Kanuni yönünü kafanıza takmayın 4. dereceden akrabanız olarak tanıştırırız.En kısa zamanda cevap bekliyorum….

 24. cuneyt said

  cok acıl bobregımı satmak ıstıyorum 0 rh pızıtıf almak ısteyen acıl cok acıl arasın 05343028567 20 bın tlye vercem cok acıl arayın lutfen

 25. fatma said

  ögrencıyım hıc bı sorunum yok böbreğimi satmak istiyorum acil paraya ihtiyacım var.kredı kartım kanun takıbıne gırmıs:(5549794801

  10 bın tl ye vercem 0 rh+

 26. orhan said

  maddi sıkışıklık nedeniyle çok acil tarafından böbreğimin birini satcam 34 yaşında saglıklıyım kan grb o rh + mersindeyim aracı degil ihtiyaç sahipleri arasın telf 05439322548

 27. ayhan said

  slm bende böbreyinm satyorum acil 0531 474 94 89

  • Joan said

   Hiç böyle birşey yapıcam aklıma gelmezdi ancak çaresizlik insana neler yaptırıyor bunuda öğrenmiş oluyor buradaki ilanları görünce kişi.Şuana kadar her hangi bir tetkik yaptırmadım ancak sağlıklıyımki bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar.35000 TL karşılığında ihtiyacı olan birine tek böbreğimi vermek istiyorum, Kan Grubum ab+ ilgilenenlerin mail yada tel yoluyla ulaşmaları yeterlidir. Tek Şartım DevLet hastanesinde Operasyon oLması ihtiyacım olan rakam bu olduğundan dolayı yazılmıştır bilginize.mail: JoanGti@msn.com TeL No:05382691036

 28. Orhan çoban said

  mrb ALLAH HEPİMİZE YARDIM ETSİN YA BEN DE SİZLER GİBİ BÖBREĞİMİ VERMEK İSTİYORUM GAYET SAĞLIKLI BİR İNSANIM HAYATIM BOYUNCA ÇOK NADİR İLAÇ KULLANDIM MADDİ SIKINTILARIM YÜZÜNDEN VERİCEM AMA BANA EV LAZIM EVDE VEREN OLURSA PEK TABİ ANLAŞIRIZ MERSİNDE İKAMET EDİYORUM HANGİ İLDE YADA NERDE OLDUĞU FARK ETMEZ ÇOCUĞUM VE EŞİM İÇİN İSTİYORUM ZATEN BANA TLFN NUMARAMDAN ULAŞABİLİRSİNİZ 5387436295 324:3366380

 29. barış said

  ben böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler arasın lütfen 05316785264

 30. özcan korkmaz said

  oğlumun tadavisi için satmakta olduğum gerekcesiyle
  acil gsm 05395448941

  0 eraş negatif böbrek

 31. murat ermiş said

  35 yaşında beden eğitimi öğretmeniyim kötü alışkanlığım yok böbreğimi satmak istiyorum BRH+ GRUBUM

  mer3310@mynet.com BEKLİYORUM ACİL

 32. MEHMET YILDIZ said

  bende böbreğimi veririm ihtiyacı olan varsa istanbul 5447778381

 33. gökhan said

  ben 25 yaşındayım maadi imkazsızlıklardan dolayı çok kötü durumdayım BÖBREĞİMİ satmak istiyorum gercekten çok zor durumdayım böbrek ihtiyacı olan arkadaslar arasın tel numaram 0 537 503 50 53

 34. samet said

  merhaba adım samet 32 yaşındayım kan gurbum ab + böbreğimin birini satmak istiyorum imeil atanlara ben ulaşırım ankaradayım sheene_e@hotmail.com

 35. mehmet said

  acıl ıhtıyacım var bobregım satılık bursada oturuyom ulasın bana 05346354516

 36. memet said

  COK ACİL BÖBREGİMİ SATMAK İSTİYORUM SAGLIK SORUNUM YOKTUR KAN GRUBUM 0 RH + COK ACİL İLGİLENLERİN ASAGIDAKİ NUMARALARI RİCA OLUNUR 05418721881 05076632290
  cok acil böbregimi satmak istiyorum.saglık sorunum yoktur.0 rh + kan grubum.no.05418721881 05076632290

 37. Uğur Kaya said

  bende böbreğimi satıyorum 05392536786

 38. Yusuf said

  çökacıl böbrek satmak ıstıyorum kangurubum a eraş pozıtıf 35 tl ye verıyom numaram 05316914406

 39. ALİCAN GÜR said

  mrb ben alican 23 yasındayım mecbur kalmazsam buraya basvurmazdım ama mecburum böbregımı satacam gercekten ılgılenen arkadaslar varsa arasın 0507 357 75 72 0507 357 75 72 kan grubum (0 rh) her gruba uyar burdan herkese duyrulur allah rızası ıcın cıddı olan arasın 23 yasındayım ates_askerde1921@hotmail.com
  mrb ben alican mecbur kalmazsam buraya basvurmazdım ama mecburum böbregımı satacam gercekten ılgılenen arkadaslar varsa arasın 0507 357 75 72 kan grubum (0 rh) her gruba uyar burdan herkese duyrulur allah rızası ıcın cıddı olan arasın

 40. yılmaz said

  herkese selam olsun benim eşim çok hasta bu nedenle böbreğimi çok acil satıyorum lütfen ihtiyacı olan çok acil arasın yaşım 28 kan gr 0 rh pozitif gsm 05545501361 herkes arıya bil,ir

  • Yusuf said

   selam böbreğimı satmak istıyom aeraş pozıtıf kanım 25tl ye verıyom nom 05316914406

   • burak said

    böbreqımı cok saqlam satılıyorum 20 milyar verıyorum 15 yaşindayım böbrek sağlık sorunum yok hiç sigara alkol kullanamıyorum

 41. kemal atar said

  acil satılık böbrek çok saglıklıyım beni bu numaradan bulabir siniz
  0543 670 02 79 0541 246 88 79

 42. METİN said

  ACİL OLARAK BÖBREĞİMİN TEKİNİ SATMAK İSTİYORUM İHTİYAÇ SAHİBİNE ÇOK UYGUN OLARAK 0-NEGATİF KAN GRUBUM metin_dilek_yildiz31@hotmail.com 05389619650

 43. Ferdi Gümüştaş said

  İstanbulda ikamet etmekteyim. Maddi imkanlardan ötürü böbreğimin birini satmak istiyorum.
  Doğum Yılı : 1980 ( 30 )
  Kan Grubu : A Rh (+)
  Not : Ciddi bir rahatsızlık geçirmedim.
  İletişim : tgumustas@mynet.com

 44. hamit yıldız said

  Merhaba ben böbreğimin birini satıyorum
  herhangi bir hastalık geçirmedim kan grubum Arh negatif
  telefon numaram 0538 799 24 76
  Merhaba ihtiyaçtan dolayı böbreğimin birini satıyorum kan grubum A rh negatif 24 yaşındayım alkol ve sigara kullanmıyorum
  herhangi bir hastalık geçirmedim ilgilenenler
  mail adresim pena__rock@hotmail.com

 45. erkn said

  herkese oncelıkle allah sıfalar versın bende böbreklerımden bırını vermek ıstıyorum yanlızbenım maddı sıkıntılrım var bana bu konuda yardımcı olacak kısılerden yardımlarını beklıyorum kan gurubum A RH POZITIF
  BENDE BÖBREKLERIMDEN BIRINI SATMAK ISTIYORUM BANA YARDIMCI OLACKLARDAN YARDIMLARINI BEKLIYORUM NUMARAM 0537.828.62.60 KAN GURUBUM A RH POZITIF BEKLIYORUM BEN HAYAT VEREYIM BANA YARDIMCI OLUN LUTFEN ACILDIRRRR

 46. ayşe polat said

  acil böbregimi satmam lazım cocuklarımın hayatı buna baglı o rh nagatif kan gurubum

  ayşe polat tl 05456271909

 47. kanber said

  bönreğimi bağışlayacağım yaş 32 kan gurubum 0(rh)-negatif tel.0538 2007815

 48. rahmi said

  yasım 21 ızmırde yasıyorum…maddı sıkıntılarımdan dolayı bobregımın bırısını satmaya karar verdım eger ılgılenenler olursa makul bır fıyata verecegım..0RH+ kan grubum ılgılenenler bana msn adresımden ulassınlar…anatolian_boy_16@hotmail.com

 49. Nihat Aslan said

  Merhaba Ben Nihat,
  Ben de böbreğimi satacağım .Kangurubum 0RH+Pozitif
  Mail Adresim :nihataslan55@hotmail.com Tel: 05436824415 İlgilenenler olursa beklerim.

  Merhaba Ben Nihat,
  Ben de böbreğimi satacağım .Kangurubum 0RH+Pozitif
  Mail Adresim :nihataslan55@hotmail.com Tel: 05436824415 İlgilenenler olursa beklerim.

 50. koray said

  selam bende börremi saTMAK İSTİYORUM ACİL ALICILAR ARANIYO

 51. mutsuz said

  ÖNCELİKLE TÜM BÖBREK HASTALARINA ACİL ŞİFALAR DİLERİM BENİM SORUNUM BÖBREGİMİ SATIP LÜKS HAYAT YAŞAMAK DEİL BÖBREGİMİ VERİŞ NEDENİM AİLEME VE ÇOCUKLARIMI SOKAKTA BIRAKMAMAK 3 AYDAN BERİ İŞSİZİM BÜTÜN KAPILAR YÜZÜME KAPANDI EĞER BU İLANIMI CİDDİYE ALIP İHTİYACI OLAN BİRİ VARSA BENİ ARASIN PARAGÖZ DEİLİM İHTİYACIMIN BEDELİ KARŞILIGINDA 1 BÖBREGİMİ ACİL İHTİYACI OLANA BAĞIŞLICAM TEL.05398745094

  (EDİTÖR: ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN. KİMSE BÖBREĞİNİ SATTIKTAN SONRA LÜKS HAYAT YAŞAYAMAZ..)

  • nihat aslan said

   hiç bir kimse lüks hayat yaşamak için böbreğini satmaz zaten.zorda olmayan sağlığını satarmı sizce.bunların tek nedeni yokluk ve yoksulluktur.

 52. hüseyin said

  acil satılık böbrek 05427444771

 53. mehmet said

  acil satılık böbrek ilgililer gaziantep civarından arasınlar 05415307016 çok çok acil.

 54. burak said

  Selam aleyküm bende 15 yaşindayim bi ihtiyaçim var ailem beni kowuldu ben sokaği yatıyorum ve yemek en azında yiyedim hiç parayla bulamıyorum sinirlendım ne yapacağini bilmiyorum böbreğim satmak istedim 1 tane fiyatı 50 milyar satıyorum böbreği sorun hiç yok alkol sigara kullanmadım… acil böbreğim acil isteyen ciddi alıcı mail beklıyorum arasın arkadaşlar msn adres : muzoq_meroq@hotmail.com

 55. sercan said

  hakıkaten çok zor durumdayım..tıcaret yaptım başaramadım ve batırdım…çok borcun altında kaldım ailem zor durumda..tek böbreğımı karaciğerımı satıcağım…23 yaşındayım..o(rh)- kan grubum…80bın lıraya vereceğim…05356642844

 56. özgür said

  merhaba kan grubun AB RH:(t)pozitif acil ihtiyacımdan dolayı böbreğimi satmak istiyorum.hiç bir rahatsızlığım olmadı bugüne kadar.alkol ve sigarayı hayatım boyunca kullanmadım.24 yaşında bursada oturan biriyim.tlf numaram 05446272752

 57. mustafa şahinci said

  ben mustafa 24 yaşındayım saçlarım yok ama sağlıklı biriyim. çok kötü durumdayım kredi kartları arkadaşlara borçlarım derken çıkmaza girdim ve son çare olarak böbreğimi satmaya karar verdim. para kanusu önemli değil maksat hem benim hem sizin işiniz görülsün. numaramı veriyorum eğer ararsanız bu numaram 24 saat açık zaten. 0507 392 11 86

 58. mehmet said

  böbreğimi satmak istityorum alkol kesinlikle kulanmadım msn mehmet5255@hotmail.com tlf05432706492

 59. berivan said

  çok acil paraya ihtiyacım var böbreğimi satmak istiyorum lütfen haber bekliyorum

  • turker said

   hıç bır bılgı yok nasıl ulasıcaz hangı sehır nerden

   • burcu said

    Türker bey merhaba,hala böbrek arıyorsanız,görüşebiliriz,b rh(-)kan grubum,bir sağlık problemim yok, maddi sıkıntım var, ihtiyacım kadarı karşılığında vericem böbreğimi.17000 tl.muğla’da yaşıyorum.mail adresim bbrcdan@live.com

   • azim ertan said

    slm ben azim ertan kan gurubum AB RH — BÖBREGIMI SATIYOYORUM ıstanbul dan tel ım …..0542 550 73 63… acıl

   • fatih mehmet said

    selam turker bey ben 26 yasında bu zamana kadar sıgara ve alkol kullanmamış kötü bir işe bulaşmamış biri olarak A rh (+) kan grubumdan olan böbreklerimden birini satmak istiyorum eğer ilgilenirseniz ve ciddiyseniz lütfen
    zuzu_fatih@mynet.com yada 0534-084-29-02

 60. Sedat said

  Slm Sedat ben ekonomik skıntımdan dolayı böbreğimin birini satıyorum. İlgilenenler 0541 860 43 23 arasınlar Detaylar konusulur. Allah acil şifalar versin

  (EDİTÖR: MERHABA ADAŞIM, ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN)

 61. adsız said

  ben sezai maddi sıkıntıdan dolayı böbregimi satıyorum kan gurubum o rh pozitif ilgilenenlerin sezai123456@msn.com iletisini bıraka bilir

 62. fahrettin said

  insanın böbreğini satmak istemesi için onun ya deli yada çaresiz olması lazım yada kendi hayatından daha fazla sevdiği bir ailesi olması lazım evet bir hırsız yüzünden iflasın eşiğine geldim borçlarımı ödeyemiyorum eve icra geldi eşimin ve çocuklarımın yüzüne bakamaz bir hale geldim utanıyorum ve ailemi kendi hayatımı riske edecek kadarda çok seviyorum işyerime hırsız girmeden önce çevremde yaşayan yardıma muhtaç on ailenin geçiminede katkıda bulunuyordum şimdi onlardan dahi utanıyorum ve evet utanarakta olsa böbreğimi satıyorum bırakın böbreğimi ailem için canını bile satarım peki benim yerimde siz olsanız ne yapardınız allah kimseyi gördüğünden geri koymasın çok zor allah sebep olanın ve beni dağnayanın başına versin kan grubum Arh + ciddi ve paralı alıcılar eklesin fahrettin_58@hotmail.com
  (EDİTÖR: ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN, BELKİ DE SİZİ BU HALE GETİREN HIRSIZ SİZİN BÖBREĞİNİZİ ALMAK ZORUNDA KALIR AMA İNŞALLAH FAYDASINI GÖREMEDEN…. )

 63. erkan said

  slm ben borc larımdan dolayı böbreklerımden tekini satmak zorundayım bana yardımcı olun numaram 0537.828.62.60 acildir. bekliyorum zamanım kalmadı lütfen yardımcı olun bende hayat vermeye hazırım istenildiği zaman hazırım kan gurubum ARH POZİTİF ACİLDİR ……

 64. erkan said

  mrb bende borc batagındayım uygun bırıne böbreklerımden bırını vermek ıstıyorum ailem ve cocuklarım zor durumdalar yavrularım okula gıdıyolar ve ben onlara bır sımıt dahı alacak parayı bulamıyorum lutfen yavrularımı bu durumdan kurtarım KAN GURUBUM A RH + numaram 0537.828.62.60 lutfen acıl cokk zor durumdayım evlatlarım ıcın bunu yapmak zorundayım bana yardımcı olun
  ACİLDİRR YARDIMCI OLUN LÜTFEN 0537.828.62.60….

 65. Adsız said

  slm ark allhah herkesin yardımcısı olsun bende satmak istiyorum tekini borcum cok 24 milyar lutfen cok acil satıyorum gan gurubum be pozitif ciddi alanlar arasın 0541 248 39 08

 66. bahtsız said

  borçlarımdan dolayı çok acele olarak böbreklerim den birini satmak istiyorum hem hayat kurtarmak hemde hayatımı kurtarmak için gerekli kan grubum Arh + ciddi alıcı olanlar eklesin
  bobreksatilik_58@hotmail.com

 67. erkan said

  herkese oncelıkle allah sıfalar versın bende böbreklerımden bırını vermek ıstıyorum yanlızbenım maddı sıkıntılrım var bana bu konuda yardımcı olacak kısılerden yardımlarını beklıyorum kan gurubum A RH POZITIF
  BENDE BÖBREKLERIMDEN BIRINI SATMAK ISTIYORUM BANA YARDIMCI OLACKLARDAN YARDIMLARINI BEKLIYORUM NUMARAM 0537.828.62.60 KAN GURUBUM A RH POZITIF BEKLIYORUM BEN HAYAT VEREYIM BANA YARDIMCI OLUN LUTFEN ACILDIRRRR…mailde atabilirsinizz adresim djey_29_erkan@hotmail.com..e acildir lütfen bekliyorumm zamanım kalmadı acilll….

 68. Gizem said

  22 yasındayım kan grubum 0rh + böbreğimin tekini satmak istiyorum acildir ilgilenenler bana mail atabılırler morun-kalbi@hotmail.com çok acildir

 69. Jeer seey said

  ihtiyaçim var dolayı böbrek tek satmak istiyorum acil can kurtarmak isteyenler 30 lira vereceğim ciddi alıcı konuşunuz mesaj yolla telefonun aramayın sağir ve dilsiz yani( 05076825615 )

 70. adsız said

  çaresizlikten dolayı böbreğimi satıyorum yaş 28 A rh+ ilgilenenler
  sondurak8103@hotmail.com

 71. kaan baran said

  selam cok acil arh- negatif olan böbremin tekini satmak istiyorum ilgilenenler bu numaradan ulaşabilir 05325151061

 72. Yusuf said

  çökzordurumumvar böbreğimı satıyorum a eraş pozıtıf kangurubum 20 tlye verıyom nom 05316914406

 73. adsız said

  b rh pozitif kan grubum.25 yaşındayım.kızımın tedavisi için acil paraya ihtiyacım var.40,000 tl istiyorum.

 74. salih said

  selamu aleykm ben orh+ pozıtıv kan gurubu bır gencım yasım 27 evli bir cocuk babasıyım benımde acıl paraya ıhtıyacım var ben oburlerı gıbı 50 bın 100 bın ıstemıyom sadece bana gereklı olan parayaı kendı rızalarıyla versınler ben kendı rızamla verırım satmama uylesıne verırım yoksa eşimleboşanma yaşayabılırım cunku onu altınlarını bozdum ve bankada dıye sordumve simdı bednen ıstıyo dıyeme bıtmıs dedıgım an benı bırakır ve ben vicdan azabından yasayama kendımı atarım bınanın en yuksegınden lutfen ırtıbata gecın benımle d bakırdan salıh calıstıgım yer d bakır cigerci muharrem ustanının yerı

 75. fahrettin said

  acil olarak sıkıntılarımı giderebilmek amacı ile böbreklerimden birini bağışlamak istiyorum kan grubum ARH+ ciddi alıcılar 0534 412 7134 den arasın email adreslerim
  fahrettin_58@hotmail.com veya bobreksatilik_58@hotmail.com

 76. ayhan said

  ARHT KAN GURUBUM 50 TLY SATİLİK BÖBREĞİM 23 YAŞİNDAYİM MUGLA FETHİYE ALKOL SİGARA KULLANMİYORUM Bİ HASTALİĞİM YOK
  selam adim ayhan muglaliyim acil böbregimi satmak isdiyorum tlno 05398949249

 77. HAKAN said

  0+rh kan grubum böbreğimi çok acil satmam gerek lütfen ciddi olanlar arasın lütfen 05073702870 msn adresim ashakan44@hotmail.com

  • umutsuz said

   BENDE BÖBREGİMİN BİRİNİ VERECEM KANIM B.RH POZİTİF ACİL HASTA ARSIN VERECEM NEREYE OLURSA GELİRİM YAŞIM 30 HERHANGİ BİR SAGLIK SORUNUM YOK TLFN 0538 877 26 55 YADA gencay.u.1982hotmail.com mesaj atın ben ararım allah saglık versin tüm hastalarımıza ihtiyacı olan arasın verecem 0538 877 26 55 B.RH POZİTİF .acil ihtiyaç sahibi yada hasta yakını ararsa sevinirim nereye olursa B.RH POZİTİF BÖBREGİMİN BİRİNİ VERECEM ALLAH SAGLIK VERSİN . .0538 877 26 55 numaramGönderilme tarihi 07.04.2012 at 14:32 | In reply to HAKAN.

   BENDE BÖBREGİMİN BİRİNİ VERECEM KANIM B.RH POZİTİF ACİL HASTA ARSIN VERECEM NEREYE OLURSA GELİRİM YAŞIM 30 HERHANGİ BİR SAGLIK SORUNUM YOK TLFN 0538 877 26 55 YADA gencay.u.1982hotmail.com mesaj atın ben ararım allah saglık versin tüm hastalarımıza ihtiyacı olan arasın verecem 0538 877 26 55 B.RH POZİTİF .acil ihtiyaç sahibi yada hasta yakını ararsa sevinirim nereye olursa B.RH POZİTİF BÖBREGİMİN BİRİNİ VERECEM ALLAH SAGLIK VERSİN . .0538 877 26 55 numaram .. .

   • zeki said

    bende böbreğimi 50 bin tl karsılığında bağışlamak istiyorum gayet sağlıklıyım hayatımda doktora gitmedim kan grubum AB Rh (-) negatif çok acil tel 0 541 427 38 41 ciddi olanlar arasınlarGönderilme tarihi 16.04.2012 at 13:29

    slm allahtan şifa dilerim herkese bende çok madurum ve AB Rh(-) negatif böbreğimi 50 bin tl karsılığında bağışlamak istiyorum hayatımda doktora gitmedim gayet sağlıklıyım ciddi olan kişiler arasınlar tel 0 541 427 38 41 çok acildir

 78. gültekin said

  slm ben ist bahçeli evlerde ikamet etmekteyim ihtiyacı olan birine 0+pozitif kan gurubm yokluk yüzünden vericem ilginenler acele arasın 05396098068

 79. erdem said

  a pozitif böbreğimi satmak istiyorum 22 yasındayım alkol kullanmıyorum cidi olan msj atsın 05348104462

 80. elvan said

  23 yaşındayım.A rh pozitif kan grubum var.alkol kullanmıyorum.böbreğimi satmak istiyorum.tel:05052012168

 81. orhan akkan said

  kredi borçlarım nedeni ile böbreğimi acilen satmak istiyorum
  sigara ve alkol kullanmıyorum , hiç kullanmadım.
  kan gırıbum 0(rh +)
  tel : 05367621884

  • özkan said

   nerede hikamet ediyorsun
   ne kadar istiyorsun ??

   • adil said

    selamlar özkan bey ben adil istanbuldan yazıyorum bir arkadaşım böbreğini bağışlıyor eğer ilgileniyorsanız beni arıyabilirsiniz a rh + msn adresi herdaim456@hotmail.com

   • murat said

    mhb oskan kardeş alah sıfa versın bende vermek ısterım kan gurubum ar+pozıtıf saglıgım yerınde
    yasım 31 borclarımdan dolayı satmam lazım manısada yasıyorum adım murat no 05434275697 arayın goruselım

   • derya aydoldu said

    özkan bey; rica etsem mail adresime yazarmısınız…elbetteki hala ihtiyacınız var ise ve bu konuda niyetinizde samimi ve ciddi iseniz…saygılarımla..
    deryaaydoldu@hotmail.com

   • sezgin said

    slm ben sezgin böbrek konusunda hala ihtiyacınız varsa lütfen arayın05340620224

   • Alattin Akkaya said

    slm ben balıkesirdeyim kan arh(t) özkan bey ihtiyacınız varsa gerçekten 50bin tl ye verecem 5342350617 arayın

 82. berk said

  acilen 0 rh – negatif böbek satılık msn aresim barbarberk@hotmail.com burdan iletişime geçebilirsiniz

 83. ayhan said

  acil ihtiyaclarım yuzunden satılık mecbur kaldıgım ıçın.msn ayhantotos@hotmail.com

 84. umutcan said

  19 yasında spor yapan biriyim saglıklı böbreğe sahibim kan gurubum brh+ pozitif ilgilenler (ceco-21@hotmail.com.dan ulasabilirler

 85. kadir said

  28 yasındayım fazlasıyla paraya ihtiyacım oldugu için böbregimin birini satmak istiyorum.kan grubum 0 rh -.msn salwation@hotmail.com

 86. murat said

  35 yaşındayım kredi borçları nedeniyle böbregimi satıyorum cep 05379448714/num arasın tarum_2159_murat@hotmail.com adrisine mesajlarınızı bekliyorum

 87. metin said

  23 YAŞIMDAYIM SAĞLIKLIYIM.BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM. İLGİLENENLER ARASIN…
  0541 224 7800

 88. rıza said

  25 yasındayım hıcbır hastalıgım yok acil olarak böbregimi satmak ıstıyorum ılgılenenler arasın 05373141699 05393141699 acilll alkurt0727@hotmail.com

 89. xxx said

  acil böbreğimi satmak istiyorum maddi sıkıntılar yüzünden borçlarımı ödeyemedim 22 yaşındayım A rh (+) kan grubum herhangi bi sağlık problemim yok 0 545 504 7989 numaralı telefndn ulaşabilirsiniz acil cevap bekliyorum !…

 90. bahar said

  26 yasında ailesi tarsafından reddedilmiş bir bayanım.. ihtiyaçlarım ve borçlarım dolayısıyla böbreğimin bir tanesini satmak istiyorum lütfen acil ihtiyaç sahipleri arasınlar.. 0539 606 99 65

  • ankaralı fatih said

   eişm ve ben 1 yaşındaki kızımız için böbregimizi vermek istiyoruz ikimizde çok saglıklıyız kan gruplarımız Arh+ ve Brh+ çooooook aciiiillll 05549470645 fatih_26_38@hotmail. çoookkk aciiilll 05549470645

 91. ugur said

  acil hastam var ve acil 100 bin liraya ihtiyacım var, ameliyata girmesi gerekiyor, 0 rh kan grubum var böbreğimi 1 gün içinde hemen teslim edeceğim, diyalizde olanlar,ihtiyacı olanlar hemen mail atın bana yardımcı olmaya çalışayım, eğer ihtiyacım olmasa idi ücret filan istemeden bağış yapacaktım ama olmadı, hayat işte, bu ülkede bu şartlarda yaşıyorsun bu şartlarda allahın sana verdiği böbreği satıyorsun, ben değil bu devletin başındakiler utansın, amliyat içinde olsa böyle birşeyi yapmak şu an bile ağlatıyor insanı… ulaşın bana hemen ugurakinci2010@hotmail.com

 92. emrah aydın said

  ailem açlıktan ölüyo valla bobrek ne demek her yerımı satıyorum çok cıddıyım valla iç organlarım ve dış hatlarım vevkalade tercıh sızın 0534 964 58 30

 93. emrah aydın said

  sıgaa alkol kullanmam cok zor durundayım sız sözlerıme bakmayın azıcık çatlagım ama cok zor durumdayım bobremgımı cok ucuza satıyorum

 94. serkan tunç said

  adım serkan tunç 30 yasındayım. hayat şartlarının acımasızlığı ve kredi borçlarım yüznden böbreğimi çok acil olarak satmak istiyorum. bu yaşa kadar içki sigara kullanmadım. sağlıklıyım.ihtiyacı olanlar lütfen vereceğim mail adresimnden bana çok acil olarak ulaşabilirler.

  gediklierkek@hotmail.com

 95. gökhan kaya said

  satlık böbrek o rh- ihtiyacı olana verilir 50 bin tl nom 05432771647

 96. alev said

  merhaba; 31 yaşındayım, a(+) kan grubundanım.Böbreğimi 45.000 tl ye satmak istiyorum.Bursada ikamet etmekteyim.tlf:532 5989709

 97. zeki said

  slm bobrek ıhtıyacı olan arasın boreyımı verecem 05068383660

  ıhtıyacım var hayatı mesele beklıyorum acıl tel…05068383660

 98. yılmaz said

  acil bobreyım satmak istiyorum ilgilennleri bekliyorum tel….05068383660

 99. ugur said

  05416863959 bu numaradan ulaşabilirsiniz ayrıca anchemilla@hotmail.co

  ihtiyacı olan böbrek hastası A RH POZİTİF olan arasın bağışlamak istiyorum

 100. kasım said

  acil böbreğimi satmak istiyorum 35 yaşındayım kan a rh + 05356783375 antalya ciddi olanlar arasın

 101. vedat said

  acil böbreğimi satmak istiyorum kangurubum.o rh pozitif ( ) tir yaşım 35 sigara kullanmuyorum ihtiyacı olanlar araya bilirler cep.05453764351 EGEDE YAŞIYORUM HİÇBİR HASTALIĞIM YOKTUR

 102. ali yakın said

  satılık böbrek 05375893204

 103. scl said

  gerçekten sağlık için bunu yapmam gerek ameliyat olması gerek babamı bunun yüzden bunu yapmak zorundayım

 104. emirhan said

  BOBREGİMİN TEKİNİ BAGİSLAMAK İSTİYORUM ACİL NAKİL BEKLEYEN HASTALAR İCİN 27 YASİNDAYİM HERHANGİ BİR SAGLİK SORUNUM YOK KAN GURUBUM ARH+ POZİTİF İLGİLENLER maziden-biri_@hotmail.com adresine mail atmalari yeterli en kisa zamanda cevap gelicektir…

 105. mehmet korkmaz said

  ben 19 yasındayım ailem olmadıgı ıcın böbregimi satıyorum acil ilgilenler lütfen eklesin uygun fiyata verebılırım

 106. özcan said

  SELAMLAR ÖNCELİKLE TÜM HASTALARA AÇİL ŞİFALAR DİLİYORUM.Arh+olan böbreğimin birini bağişlamak istiyorum.Rahatsızlığım yoktur.Yaşim 42 OzcanYIL_DIZ@hotmail.com

 107. Tayfun Özdemir said

  Böbreğimi satmak istiyorum.
  tayfun1951@gmail.com
  0532 522 57 05

  • Böbrek Arayan said

   Sizi arayacağım. telefonum 0505 li.

   • vedat said

    merhabalar acil böbreğimi veya karaciğerimi satmak istiyorum kangurubum.o rh pozitif ( ) tir yaşım 35 sigara kullanmuyorum ihtiyacı olanlar araya bilirler cep.05453764351 EGEDE YAŞIYORUM HİÇBİR HASTALIĞIM YOKTUR

   • murat said

    slm tlf no bırakmamışsın bana yardımcı olurmusunuz bende böbregimi satmak istiyorum izmirden 0542 521 30 22 kan grubum ab rh + ararsanız çok sevinirim

 108. cetin said

  böbreyimi acil satmak ıstıyorum kan grubum 0rh+ pozıtıf ıhtıyacı olanlar lutfen arayın acıl 05358669659

 109. hasan said

  22 yaşındayım sağlık problemim yok kan grubum arh+ böbreğimi satmak istiyorum ilgilenenler hasncetin@gmail.com adresine mail atabilirler

 110. elektroman said

  Bende böbreğimi satmak istiyorum 45 yaşındayım herhangi bir sağlık sorunum yok kan grubum a rh pozitif ilgilenenler elektroman67@hotmail.com adresine mail atsın

 111. aydın said

  acil matdi durum nedeniyle satlık böbrek.tlno.05465796474

 112. murat yılmaz said

  düşenin dostu olmaz demişler cok dogru bir söz ben böbregimi 15 tl ye satıyorum 0rh pozitif sglıklı 32 yaşındayım irtibat misafir_58@hotmail.com acil satılık bu fiyat 3 gün gecerli

 113. serkan tunç said

  İYİ GÜNLER ADIM SERKAN. KREDİ BORÇLARI VE HAYAT ŞARTLARININ ACIMASIZLIĞI YÜZÜNDEN ACİL OLARAK BÖBREĞİMİ SATIYORUM. KAN GRUBUM ARH+ 30 YASINDAYIM. BU YASIMA KADAR İÇKİ VE SİGARA KULLANMADIM. BÖBREĞİM TEMİZDİR. ACİL OLARAK İHTİYACI OLANLAR BANA MUTLAKA ULAŞSIN.

  TEL: 0544 495 51 07

  MAİL: gediklierkek@hotmail.com

 114. Polat said

  İYİ GÜNLER ADIM POLAT KREDİ BORÇLARI İÇİN ACİL OLARAK BÖBREĞİMİ SATIYORUM. KAN GRUBUM ARH+ 25 . BÖBREĞİM TEMİZDİR. ACİL OLARAK İHTİYACI OLANLAR BANA MUTLAKA ULAŞSIN
  0531 204 64 90
  MSN :p-o-l-a-t@msn.com

 115. mehmet said

  acilen böbregimi satmak istiyorum 0rh – kan grubuna sahibim ciddi olanlar arayabilir veya mail atabilir 05359234136

 116. muhammet said

  SELAM BEN 30 YAŞINDAYIM VE ÇOK ZOR DURUMDA OLDUĞUM İÇİN ÇOCUKLARIM İÇİN ACİLEN BÖBREYİMİ KARACİYERİMİ VE İLİK NAKLİ GEREKEN HASTALARA İLİK NAKİL VERMEYE HAZIRIM FAZLA Bİ PARA İSTEMİYORUM SADECE İHTİYACIM KADAR İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM KAN GRUBUM A (rh)+ BANA BU NUMARADAN 24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ

 117. barış said

  k.k.borcu yüsünden acil böbreğimi satıyorum,
  0rh pozitif
  sigara ve alkol kullnamadım
  27 yaşındayım
  izmitteyim
  ilgilenen msn adresimle ulaşa bilir
  we_never@hotmail.com

 118. MUHAMMED said

  18 yasındayım bobreklerımden bırını satıyorum tel beklıyorum sıgara yok alkol yok 05419022348

 119. PoLaT said

  İYİ GÜNLER ADIM POLAT KREDİ BORÇLARI İÇİN ACİL OLARAK BÖBREĞİMİ SATIYORUM. KAN GRUBUM ARH+ 25 . BÖBREĞİM TEMİZDİR. ACİL OLARAK İHTİYACI OLANLAR BANA MUTLAKA ULAŞSIN
  0531 204 64 90
  MSN :asi-p-o-l-a-t@msn.com

 120. mehmet said

  acilen böbreğimi satıyorum kan grubum arh+ pozitif cep 05072996987

 121. LOKMAN said

  25 yaşındayım çok acil böbreğimin birini bağışlamak istiyorum bana ulaşmak için tel:0537 788 60 75

 122. serkan tunç said

  merhaba

  adım serkan tunç. 30 yasındayım. hayat şartlarının acımasızlığı ve kredi borçlarım yüzünden böbreğimi satmak istiyorum. bu yaşa kadar alkol sigara kullanmadım böbreğim temiz. kan grubum arh+

  acil ihtiyacı olanların mutlaka benle temas kurmaları rica olunur.

  gediklierkek@hotmail.com

  0544 495 51 07

 123. batuhan said

  satılık börek acil çok çabuk arayın durumum çok kotu arayanlara yardımcı olucam alkol yok sigara yok arh pozitif beklıyorum 05382851869

 124. napceeez said

  satilik bobrek sigara yok içki yok

 125. PoLaT said

  25 yaşındayım sağlık problemim yok kan grubum arh+ böbğimi satmak istiyorum ilgilenenler p-o-l-a-t@msn.com adresine mail atabilirler cep: 05312046490

 126. hakan akay said

  A Rh (+) pozitif …0 541 787 14 78

 127. özcan said

  Selam ben özcan acil ihtiyaçtan dolayı böbreğimi satmak istiyorum.ilgilenen olursa 23 yaşındayım sigara alkol v.b alışkanlıklarım yok en uygun fiyata on bin tl ye satmak istiyorum ciddi olan arasın 0545 586 92 87

 128. ayten said

  belki yasak belki tufaf ama insana çaresizlik herşeyi yaptırıyor o yüzden ilik ve böbrerek isteyenlere duyurulur kan gurubum BRH POZİTİF ihtiyacı olanlar beni araya bilir 05359793951 gerçekten çok zor durumdayım ilgilenenlere teşekür ederm

 129. Sabri Vuran said

  Allah yardımcınız olsun.

 130. erdal küçükkaykı said

  merhaba ben erdal manisadan 3 lisan sahibi bir insan olarak böbreğimi satışa çıkardım nedenimi 40 yaşında olduğum için bu memlekette iş bulamıyorum ve ben bir evlat sahibiyim. garanti bankasına,finans banka, türkiye finans banka,telekoma olan borçlarım ve gelecek vermek zorunda olduğum bir evladım olduğu için bu yola başvurdum başka çarem kalmadı bana ulaşılabilecek tek yol e mail adresim A.RH+ kan gurubum . ACİL OLARAK SATILIK

  erdalkucukkayki@hotmail.com

 131. serkan said

  adım serkan kredi borçlarım yüzünden acil olarak böbreğimi satmak istiyorum. hiç operasyon geçirmedim. son derece sağlıklıyım.kan grubum arh+ 29 yaşındayım.hiç sigara alkol kullanmadım. ihtiyacı olan kişiler acil olarak bana ulaşabilirler.

  tel: 0544 495 51 07

  gediklierkek@hotmail.com

 132. emre said

  merhaba ben 33 yaşında sigara ve alkol kullanmayan biriyimkan gurubum 0 (rh+)maddi sıkıntılardan dolayı böbreğimin tekini satmak istiyorum.bana poseidonxx@windowslive.com adresinden ulaşa bilirsiniz…

 133. hatice said

  herkez gibi benimde madi yetersizlikten böbreğimi satıyorum istanbulda yaşıyorum yaşamaya calışıyorum kan gurubum ( 0 rh -)

 134. hasan reçber said

  merhaba herkezin allah yardımcısı olsun bende maddiaçıdan zorda oldugum için böbregimi satıyorum ilgilenenlerin dikkatine 0rh+grubundayım 05072016547 50bin

 135. mehmet said

  ACİL BÖBREĞİMİ VERECEM.B RH POZİTİF 0532 688 04 28

 136. mustafa said

  acil 150,000tl satılık böbrek 30yaşımdayım kangurubu ab+ mkmustim.tufan.367@hotmail.com

 137. adem said

  öncelikle herkese acil şifalar dilerim mecbur olmasam böyle bi şeye başvurmak bile istemem ama napıyım kimseye yük olmak istemiyorum çok borcum var 1974 doğumluyum çok sağlıklıyım sigara alkol gibi şeyleri ağzıma dahi sürmedim kan gurubum 0 rh negatif (-) acil olarak bu işi gerçekleştirmek istiyorum böbrek veya karaciyer ilik farketmez vereceğim kişinin maddi durumu kötü ise, alacağım parayıda sonradan geri de ödeyebilirim yeterki şu andaki sıkıntılarım bitsin yani ben borç istiyorum mail adresimden bana ulaşabilirsiniz telefon yazmıyorum çünkü duyulmasını istemiyorum haysiyetimi,kredimi çevremi yitirmemek için en önemliside aileme zarar vermemek için bu işe kara verdim sizleri bekliyorum mail adresi acilqaz@windowslive.com

 138. erkan said

  28 yaşındayım böbreğimi satıyorum 05312191209

 139. musaffa said

  ban buk rak satmak ıstı yurum 30000 lıra

 140. murat said

  Herkese merhaba, ben maddi olarak bitmiş durumda olan bir insanım,şu an itibariyle borcum bulunmaktadır,bu hususta tek böbreğimi feda etmek zorundayım,28 yaşındayım,0 rh (-) kan grubum,ihtiyacım olan rakama böbreğimi veriyorum,a,alkol kullanmıyorum,gayette sağlıklıyım,durum çok acildir,lütfen iletişim kurun benimle, susuzluk_123@hotmail.com

 141. hakan said

  yaşım30 böbreğimin tekini vereceğim anlaşırsam ilgilenenler05443647421

 142. yaşşar said

  herkese mhb borçlarım dan dolayı böbreğimi tekini verecem anlaşırsam yaşım 28 izmir den 0539 506 43 11

 143. Faruk Topçu said

  Merhaba ben de böbreğimi satmak istiyorum kan grubum 0 RH (+) Pozitif.İstanbul küçükçekmeceden 0537 899 72 27

 144. Erdoğan KAPLAN said

  BEN ERDOGAN acilen böbregimi satmak istiyorum borçlarımdan dolayı cok zor durumdayım 0+rh kan grubum acİL DUYURU CEP:0535 474 97 87 telfon numaram bu ulaşmak isteyenleri bekliyorum…

 145. akin said

  biz iki arkadaşız kiredi kartı yüzünden böbreklerimizi vermeye hazırız lütfen çiddi ihtiyaçı olanlar arasın 05435430404 5433413224

  • ruhi said

   05435430404 numara benim kim oraya yazdıysa yalan söylüyo ben böbrek falan satmıyorum numaramı kim buraya koyduysa savcılıga gidecegim

 146. cihan_07 said

  slm ben borc larımdan dolayı böbreklerımden tekini satmak zorundayım bana yardımcı olun acildir. bekliyorum zamanım kalmadı lütfen yardımcı olun bende hayat vermeye hazırım istenildiği zaman hazırım kan gurubum ARH POZİTİF ACİLDİR …… 536.921.33.35

 147. alpay said

  slm ihtiyacı olan böbrek vermek istiyorum
  0 539 935 55 32

 148. KAAN said

  İYİ GÜNLER ADIM POLAT KREDİ BORÇLARI İÇİN ACİL OLARAK BÖBREĞİMİ SATIYORUM. KAN GRUBUM ARH+ 25 . BÖBREĞİM TEMİZDİR. ACİL OLARAK İHTİYACI OLANLAR BANA MUTLAKA ULAŞSIN
  0531 204 64 90
  MSN : xxleydixx@msn.com

 149. Yaşşar said

  slm herkese o + rh pozotif böbrek satılık 75bin tl

 150. Ardax said

  Merhaba 29 yaşındayım türkiye ya da türkiye dışı her yere gelebilirim. AB rh kan grubum. bobreknakli@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Telefon bırakırsanız ararım.Böbreğimi satmak zorundayım.

 151. selma güler said

  benim canımın önemi yok önemli olan çocuklarım
  benimde maddi poroplemim var bende alıcı bulursam böbregimi satarım nasıl kayıt ola bilirim 05072181667

 152. ahmet said

  BÖBREĞİMİ SATIYORUM İLGİLENENLER CEP NUMARAMDAN ULAŞABİLİR…KAN GRUBUM ABRH (+)….0 534 439 53 73 MSN ADRESİM… roksan_9@hotmail.com

 153. özkan said

  slm bende açilen böbreğimi satmak zorundayım borlarımdan dolayı bir an evel satmam lazım yoksa ailem dağılaçak denizlidenim 38 yaşındayım ve hiç bir sağlık problemim yok karakayaozkan@hotmail.com

 154. SELAMİ said

  aycicegim11@hotmail.com

 155. Ege said

  a rh+ kan grubuna sahibim ve bugüne kadar hiç içki sigara kullanımım olmadı. Sağlıklı biriyim ve 25 yaşındayım.
  Çok ihtiyacım olduğu için böbreğimin birini vermek istiyorum. Hem
  ihtiyacı olan kişi kurtulsun hem de ben hayatıma devam edeyim. Çok
  zor durumdayım. Gerçekten almak isteyen kişiler kişiler xxleydixx@msn.com a…dr…esinde
  … Lütfen çok acil…. tel: 05312046490

 156. vedat said

  ben vedat demir paraya ihtiyacım var yiyenim hasta param yok amelyatolacak para lazım buyuzden bobreyimi satıyorum acilen cvp bekliyom 05312787821 lütfen serhatdemir_13@hotmail.com

 157. Onder said

  cok acıl bokreklerımı satıyom yardım edın05442656940

 158. Burak said

  Acilen böbregimi satıyorum borclarım yüzündedn uygun fiyata vercem tel:05313158680 ankaradayım

 159. özcan said

  YA BİZ BU İLANLARI VERİYORUZ MECBUREN VE BU KONUDA ÇOK CİDDİYİZ AMA HASTALARI İÇİN BÖBREK ALANLAR SİZLERLE İRTİBATA GEÇİYORMU? BEN O KADAR İLAN VERDİM HER YERE FAKAT 1 KİŞİ BİLE ARAMADI SİZLERİ ARAYAN OLUYORMU BİRİ LÜTFEN SÖYLESİN

 160. aytac kalkan said

  coook acele böbreğimi satacağım cocuklarım için bana ulaşmak için aytackoma@hotmail.com lütfen cok acil

 161. ahmet said

  28 yasındayım böbrek vermek istiyorum ekonomik sıkıntım var alkol kullamadım hiç ekrem_bereketli@hotmail.com

 162. ender said

  22 YAŞIMDAYIM MADDİ SIKINTILARIM YÜZÜNDEN BÖBREĞİMİ SATIYORUM İLGİLENENLER ACİLL MAİL ATSIN.KAN GRUBUM ABRH (+)….MAİL ADRESİM… ender1244@hotmail.com

 163. mecbur said

  32 yasındayım ve b rh negatif kan grubundayım ihtiyacı olan birine böbreğimi vermek istiyorum,iflas ettim ve bir miktar borcum var acilllll mr_burak51@hotmail.com

 164. acil satıyorum said

  ben suat acil böbreğimin birini satmak istiyorum ama çok acil 3 gün içinde arayın telefonum 05397813536 kan grubum b r+ pozitif

 165. orhan said

  alkol ve sgara kullanmıyorum böbreğimin birini satmak istiyorum 0551 405 55 61

 166. memet said

  acil a b eraş pozitif satlik böbrek 22 yasindym 05416332052

 167. okay said

  acil böbreğimi borçlarıma karşı bir bedel karşılığı veririm a rh pozitif çok acil ok.melissa@hotmail.com 05419220228

 168. emrah said

  acil böbremi satıyorum ihti yacım var 22 yaşındayım hastalımda sorun yok almak isteyen varsa bekliyorum hasta babama yardım etmek için satıyorum kocaelide oturuyorum anlaşma sağlanır uygun fiyat yapılır bekliyorum ismim emrah tekneci FİYAT 30BİN YENİ TL FİYATLA SATIYORUM CEP NUMARAM 05416993400 O5416993400 BEKLİYORUM MSN tarik2741@hotmail.com bekliyorum babamın hastane parasını karşılam için bekliyorum

 169. mehmet said

  A rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 20.000 TL ye 05077828443 mehmetozulku1@hotmail.com.tr yer ankara hem ben sıkıntıdan kurtulurum hemde böbregımı verecegım arkadas dıyalızden kurtulur
  A rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 20.000 TL ye 05077828443 mehmetozulku1@hotmail..com.tr

 170. murat said

  çok acil maddi duruma sıkıstıgımdan dolayı butun ıc organlarımı satmaya hazırım borclarımdan dolayı 150 mılyar borcum war ona karsılık kalbımı bıle wermeye razıyım en azından aılem rahat etsın barı

  ısteyenler bana 05415935546 bu numaradan ulasabılırler gercekden cok acıl calıstım olmadı olmadı hak edemedım en yakınlarım bıle bana sırtını dondum ne yapayım en son care olarak burayı buldum yukarıdakı aynı murat yorumu bana ait gercekden ılgılenlerden yardım beklıyorum

 171. mehmet said

  A rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 20.000 TL ye 05077828443 mehmetozulku1@hotmail.com.tr yer ankara hem ben sıkıntıdan kurtulurum hemde böbregımı verecegım arkadas dıyalızden kurtulur
  A rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 20.000 TL ye 05077828443 mehmetozulku1@hotmail..com.trA rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 20.000 TL ye 05077828443 mehmetozulku1@hotmail.com.tr yer ankara hem ben sıkıntıdan kurtulurum hemde böbregımı verecegım arkadas dıyalızden kurtulur
  A rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 20.000 TL ye 05077828443 mehmetozulku1@hotmail..com.tr

 172. bekir said

  tümanalizler onnumara arh pztf böbreğimibağışlıcam 05433879255

 173. ayten said

  insan kendinden bir parçayı parasıyle satmak istermi ne yapayım allah kimseyi düşürmesin düştük istemedende olsa çocuklarım için böbregimi satmak istiyorum çok borcum var çocuklarım okuyor ünüversiteye giden çocugum var okul parası borçlar çok zor durummdayım 39 yaşındayımama hayatan bıktım çocuklarım için yaşamak zorundayım bankalar hciz işlemini başattı diyeceksiniz kineden açıldın bukadar iş yerimize hırsız girdi sonra toparlayamadık iflas ettik çalış diyecesiniz zaten çalışıyorum kazandıgım sadece geçime yetiyor borçla faizleri birikip duruyor çocuklarımın piskolejisi bozuldu alışı olmayınca insan borca neyse hayat hikayem uzun sıkıcı benim acil böbrek satmamk istiyorum KAN GURUBUM BRH POZİTİF 05359793951 LÜTFEN İHTİYACI OLANŞLAR ARASIN ÇOK PARA İSTEMİYORUM SADECE NEFES ALA BİLMEK BİRAZ PİSKOLEJİMİZİN DÜZELE BİLMESİ ÇOCUGUMU OKUTA BİLMEK İSTİYORU ARAYIN LÜTFEN

 174. alinural said

  istanbulda oturan sağlık sorunu olmayan biriyim.Çok acil borclarımdan dolayı A rh artı böbreğimin birini vereceğim.ihtiyacı olan 05353039480 den ulaşa bilir.

 175. ERTUĞRUL PALİ said

  böbregimi satmak istiyorum 29 yaşındayım cok acil paraya ihtiacım var.ilgilenen hastane doktorların aramasını bekliyrum 0542 421 49 69 ertuğrul pali

 176. yakup yıldız said

  YAŞIM 20 GEÇRMİŞ OLDUĞUM BİR HASTALIK YADA KLLANDIĞIM İLAÇ YOKTUR BORÇLARIM OLDUĞU İÇİN BÖBREĞİMİN BİRİNİ SATMAK İSTİYORUM LÜTFEN İHTİYACI OLANLAR ARASIN 05456181558

 177. ilker said

  cok acil böbregimi bağışlamayı düşünüyorum.a+ kan grubu ilgilenenlerin telini bekliyorum.5377678950

 178. mehmet said

  A rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 25000tl ye vrecem 05077828443

  A rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 25000tl ye vrecem 05077828443

  A rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 25000tl ye vrecem 05077828443

 179. çiğdem said

  böbreğimi verebilirim.

 180. mehmet tanrıverdi said

  böbregimi satmak istiyorum acil tlf 05558476062 kan gurubum A gurubu eraş pozitif

 181. asil said

  bobregımı satmak ıstıyom cok aciı kan gurumu b gurubu eraş poşitif 05544395461

 182. ERTUĞRUL PALİ said

  merhaba cok acil nakit paraya ihtiyacım var,böbreklerimi satıyorum cok acil.0542 421 49 69

 183. nilgün said

  merhaba babamın rahatsizlıgı yüzünden amaliyat olması gerekiyo acil paraya ihtiyacım var 150 bin ytl böbreğimin tekini satıyorum acil kan grubum a rh+ yaşım 20 lütfen mersin

 184. garip said

  selam ben karaciyer yada akciger yada kemik nakli yapmak istiyorum kan gurubum 0-negatif fazla maddi yardım istemiyorum beni borçlardan ve çocuklarımı
  okutayım bana yeter telefonum 05356260874

 185. GÖKALP said

  26 yaşındayım evli 2 çocuk babasıyım maddi sıkıntılar dolayısıyla böbreğimi birini vermek istiyorum. izmirde oturmaktayım. ihtiyacı olanlar 0507 685 64 74 nolu telden ulaşabilirler.

 186. mehmet said

  a hr + kangurubum böbregimi verecem 25000 tlye alkol kullanmıyorum yaşım 26 ankaradayım arayın göruselım
  05077828443 mehmetozulku1@hotmail.com.tr
  Böbregımı verecem arayın mutlaka görüselım

 187. ramazan said

  a hr + kangurubum böbregimi satıyorum
  40yaşındayım evli 2 çocuk babasıyım maddi sıkıntılar dolayısıyla böbreğimi birini vermek istiyorum çocuklarıma kuru ekmek parası bulamıyorum allah rızası için 3 aydır ev kirası ödeyemiyorum elektriğimi<kestiler sıra suya geldi
  antalyada yaşıyorum iş çok ama bayan eleman arıyorlar artı yaş nedeniyle kimse işe almıyor ilgilenenlerin aramasına rica ediyorum
  saygılar hastalarımızada acil şifalar dilerimtel 05388981417
  Cevapla
  a hr + kangurubum böbregimi satıyorum
  40yaşındayım evli 2 çocuk babasıyım maddi sıkıntılar dolayısıyla böbreğimi birini vermek istiyorum çocuklarıma kuru ekmek parası bulamıyorum allah rızası için 3 aydır ev kirası ödeyemiyorum elektriğimi<kestiler sıra suya geldi
  antalyada yaşıyorum iş çok ama bayan eleman arıyorlar artı yaş nedeniyle kimse işe almıyor ilgilenenlerin aramasına rica ediyorum
  saygılar hastalarımızada acil şifalar dilerimtel 05388981417
  şu türkiyemizin insanlarına ağlıyorum artık bu insanlarımızın sonu hayırlı olur inşallah devletimizse böyle televizyonlarda birbirini yerken insanlarımız yoksulluktan ölüyor nerede bu devlet?
  iş bulursunuz skk olmaz istersin işten atarlar yani işverenlerde aynı olmuş devletimiz gibi çıkarcı
  gerçe hepsi öyle olmaya bilir ama ne yazıkki her şey ortada biz vatan için ölürüz ama devletimiz insanlatımız için hiç bir faaliyette bulunmuyorlar hep lafta başka icaat yok:(((((

 188. mert said

  acil böbreğimi satmak istiyorum a rh pozitif sakarya 05304006014

 189. enis güneş said

  slm ben izmirde yasıyorum 23 yaşındayım acil ihtiyacım olduğu için böbreğimi satmak istiyorum kan grubum a rh + ilgilenenler lütfen arasın 05362706747

 190. Hüseyin AYDEMİR said

  bende satıyorum bu borçlardan gına geldi ya delireceğim böbreklerim temiz ve herhangibir sağlık problemim yoktur 0 Rh (-) kan gurubum uyanlar ve ciddi olanlar baykoruma@hotmail.com veya 0 531 327 00 81 nolu telefondan ulaşa bilirler

 191. elif said

  bende böbreğimi satmak istiyorum mümkünse mail adresimden ulasın 0 rh + kan grubum gunahkar_kizz@hotmail.com

 192. sinan said

  slm ben böbregimi satmak istiyorun ar h nrgatif kan gurubun acil zehmerikurdu@hotmail.com

  arh negatif satılık böbrek zehmerilurdu@hotmail.com

 193. oktay said

  acil satılık böbrek 25.000 arh – acil bu devlete güvenecegime kendi işimi kendim yaparım

 194. ERDOĞAN said

  çok zor durum dayım ve böbreğimin birini vermek istiyorum acil olarak ilgilenen arkadaşlar 7/24 ulaşa bilirler 0544 299 69 06 e_btr_@hotmail.com

 195. serdar said

  çok zor durumdayım çaresizlikten böbreğimin tekini satıyorum b rh+ kan grubum 34 yasındayım şükür sağlık sorunum yok ciddi ihtiyac sahiplerine ben borçlarımdan sizde inşallah sağlığınıza kavuşursunuz

  serdar0635@hotmail.com

  530 870 09 81

 196. fuat said

  maddi sıkıntılardan dolayı böbregimi satmaya karar verdim kan grubum ABRH+POZİTF ilgiletler arayabilir 30.000tl 05432728307

 197. mustafa said

  adım mustafa böbreğim tekini satmaya karar verdim belirli nedenlerden dolayı 0RH (+) Bilginize duyurulur.
  0537-915-58-98

 198. ahmet said

  acil borçlarımdan dolayı böbregimin birisini satmak istiyuorum
  kan gurubu: b rh+ ilgilenenler msn: cobra_gs01@msn.com

 199. bunyamin demişki said

  acil o nekadif kan kurubum börekkimi satamak istyorum ilgilenlerin kumrucolor@hotmail.com veya 5384693126 ulasabilirler

 200. abdullah said

  22 ekim 2010 itibarıyla satılık a rh + pozitif böbrek 15 bin 05412036937

 201. mert said

  A RH + kan grubum , 32 yaş , alkol ve sigara problemim yok.. ciddiyseniz bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.. fiyatta anlaşılır.. sessizzamann@hotmail.com

 202. mehmet said

  26 yasındayım A rh+ kangurubum 25000 TL ye böbregımın tekını verecegım alkol,sigara kullanmıyorum Yer Ankara tel: 0507 782 84 43
  msn adresim:mehmetozulku1@hotmail.com.tr

  26 yasındayım A rh+ kangurubum 25000 TL ye böbregımın tekını verecegım alkol,sigara kullanmıyorum Yer Ankara tel: 0507 782 84 43
  msn adresim:mehmetozulku1@hotmail.com.tr

 203. MURAT DEDE said

  kredi kartımdan iş yapayım dedim battım çok acil böreğimi vermem gerkiyor. hiç değilse ailem kurtulsun.0533 662 12 99 yuvam yıkılmadan biri arasın lütfen kan grubum B+

 204. osman said

  yaşım 23 saglıgım cook iyi alkol vb gibi şeyler kulanmıyorum cook acilen paraya ihtiyacım var ciddi olanan varsa mesj atsın ltf 5374035207

 205. SEDAT said

  çok acil paraya ihtiyacım var ciddi ilgilenen olursa böbreğimi satıyorum kan grubum B RH+ POZİTİF CEP NUMARAM 0531 540 07 40

 206. murat sezgin said

  Kredi borcum yüzünden acilen böbreyimi satıyorum ciddi olanlar arasın tel0505 499 72 52 0 + hr kan gurubum uygun fiyata

 207. metin said

  5349668167 çok acil satlık A+pozitif 25 bin tl
  herkeze RABBİMDEN acil çifalar diliyorum,bende ailemi kurtarabilme adına 25 bin tl karşılığında böbreğimi satma durumundayım,A+pozitif

  herkeze RABBİMDEN acil çifalar diliyorum,bende ailemi kurtarabilme adına 25 bin tl karşılığında böbreğimi satma durumundayım,A+pozitif
  casanova1967@live.de
  metin
  0

 208. tufan tanış said

  merhaba ben tufan.0531840 7326.böbrek almak isteyen herkes arayabilir.500.000 tl.acil haber bekliyorum.0rh+ kan grubum.adanada yaşıyorum.türkiyenin her yerine gelemem.adanada diyaliz merkezlerinden birinde ameliyat olurum.ücreti ameliyat öncesi alırım.bankaya yatırır sonra bıçak altıana girerim.ciddi olanlar arasın.acil
  merhaba ben tufan.0531840 7326.böbrek almak isteyen herkes arayabilir.500.000 tl.acil haber bekliyorum.0rh+ kan grubum.adanada yaşıyorum.türkiyenin her yerine gelemem.adanada diyaliz merkezlerinden birinde ameliyat olurum.ücreti ameliyat öncesi alırım.bankaya yatırır sonra bıçak altıana girerim.ciddi olanlar arasın

 209. DURAN BEREKET said

  merhaba ben duran 05344020205 börek almak isteyen herkes arayabilir tefciden para aldım duran gıda toptan yeri acıdım ve şuan kapatmak zorumda kalıyorum işlerim iyidi dünyada şerefizler beni capıdılar ve bende tefcıden nakit para ve güngüne fayiz koyuru ve ben ödeyemiyorum ve onu için böregim satıla cıkarıdım ben esnaf olarak hiç bir banka kredi verimiyorum bereketduran@hotmail.com

 210. mert said

  A RH + kan grubum ciddiyseniz bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.
  sessizzamann@hotmail.com

  • şukran said

   gerçekten satıyon mu ben 10 dıyalız hastasıyım a rh posizitip mi

   • murat said

    merhaba bende satıyorum ciddi alıcıysanız fıyatta anlasırız benim kan gurubum da arh pozıtıf 05077434262 nolu telefondan arayabılırsınız

   • hasan said

    ben çok ciddiyim lütfen arayın anlaşırız benim kangurubumda tutuyo 05466789597

   • erdal said

    kan gurubum arh+ çok acil sıkıntılarım var izmirde yaşıyorum 15000 tl ye satarım tek böbreğimi

   • erdal said

    0554 693 03 09 acil 15 000 tlye tek böbreğimi bağışlayabilirim çok ciddi sıkıntılarım var

   • alparslan said

    merhaba erdal bey Allahım kimseye ne böyle bir hastalık ne de böyle maddi sıkıntı versin. adım alparslan kan grum a rh + 32 yaşında ve sağlıklıyım yarına kadar 13000 tl bulamazsam mahvolurum.
    ilgileniyorsunuz lütfen alparslanben@gmail.com adresinden irtibat kurabilirsiniz…

    saygılar…

   • sadettin said

    sadettinl@mynet.com

   • adil said

    selamlar şükran hanım bir arkadaşım böbreğini bağışlıyacak kan grubunuzla aynı eğerki hala nakil olmadıysanız görüşebiliriz herdaim456@hotmail.com

 211. duru said

  merhaba,

  borçlarım yüzünden çok acil olarak böbreğimi satmak istiyorum. b rh +
  lütfen bana duru2004@windowslive.com adresinden ulaşın. istanbuldayım.

 212. MEHMET said

  Slm arkadaşlar, sizlere 10 aylık yaşam serüvenimi paylaşmak istiyorum. İsmim Mehmet 23 yaşındayım. Üniversite mezunu Özel bir şirkette danışman olarak çalışmaktayım. bundan 10 ay önce hayatta herkezin istediği gibi bir yuva kurma hayali yaptım, yaşadığım bu zamana hiçbir kıza bakmadım bu şirkete girdiğimde gerçekten bu benim geleceğim dediğim bir kıza aşık oldum. zaman çok cabuk geçti 3 ay sonra nişan yaptık. kızın ailesini bile tanımadan ailemi zorla ikna ettim. Kızın babası emekli asker idi. kendisi alkolik ve kumar hastası bir insanmış.Nişanlım bunu bana söylemekten utandığı ve istemediği için olayların geliştiğinden sonra ben bunu duydum. Bir gün gene kumar oynamış milyarlarca senede imza atmış. Adamlar baskı kurunca kaçar yol olarak benim ve nişanlımın üzerinden kredi çekeceğini düşünmüş ve bizle paylaştı.Biz bu adamın böyle bi durumda değilde işi trejik durumda yansıttı, gerekçe olarak üç ay sonra ben size yeniden kredi çekecem diyerekten bizi ikna etti bizde hiç düşünemeden elimizdeki az çok düğün yapacağımız parayı ve krediyi iki bankadan bu karaktersiz insana 30000 tl para çektikve verdik. üç ay sonra hadi baba şu bize çektirdiğin krediyi öde artık dediğimizde benim üzerimdede 4 kredi var nasıl çekecem diye bizi mahvetti telefonu kapattı ve aylardır haber yok.Diyeceğim, bu durumdan ailemin haberi olsa beni maddi yönden destekleyemez ancak deli gibi sevdiğim insandan ayırır haklı olarak bi de imkanları yok köyde ellerinin emeğiyle geçiniyolar. başaka sığınacak kapımız bile yok ne yapacağımı şaşırdim. aldığımız maaş nişanlım ve benim üzerimizdeki kredileri ancak kapatıyor. ser sefil bi vaziyette yaşamaya çalışıyoruz. düğünü falan unuttuk içinde bulunduğumuz durumdan nasıl kurtulacağız diye kara kara düşünüyoruz. Böbrek satmayı bile düşündüm ve buraya da yazıyorum gerçekten beni ve hayatımın karanlığına giren kötü rüyalardan uyandıracak hayırseverler yardım edin bana ben karşılıksız bi şey de istemiyorum istememde….

  Gsm: 0530 828 84 52

 213. erkan said

  lsm herkese acıl sıfalar dılerım ben borclarımdan dolayı böbregımın bırını satmak zorundayım bana yardımcı olacaklara hayat vermeye hazırım numaram.0531.219.94.56 fıyat 20 ıle 30 arası lutfen borclarım cakkk bana yardımcı olacaklarda telefon beklıyorummm acıldırrrr

 214. harun said

  böbrege ihtiyacı olan maddı sorunu olmauynların tel beklıyorum 5326705359 yşım 23

 215. cavit unlu said

  ben 41 yaşındayım 2 sene önce cok iyidim fakat işten cıkarıldım ve 6 ay işbulamadım ondan sonra 2 cocugum var eve ekmek götüremedim ondan sonra kredi kartlarını kullandım hazin son kredi kartların 40 milyar borcum var böbregimi satacam icki icmiyorum tlf no 05346659468 ilgilenenler arasın hemen

 216. serdar said

  selam 24 yaşındayım arh pozitif böbregimi satıyorum hiç bir saglık problemim yok lütfen ilgilenenler arasın acill 05418988872.

 217. kemal said

  ben ankarada ıkamet edıyorum saglık sorunum yok ıhtıyactan böbregımı satıyorum ılgılenenler arasın 05458048510 arh pozıtıf 30 yasındayım

 218. sinan said

  zehmerikurdu@hotmail.com………….acil satılık böbrekk arh negatifslm zehmerikurdu@hotmail.comben böbregimi satmak istiyorun ar h nrgatif kan gurubun acil

 219. Enis said

  Selam Öncelikle ALLAH Herkezin Yardımcısı Olsun Diyerek Sözüme BaşLıyorum Ben Mecburiyetten Dolayı Böbreğimi Satmak İstiyorum.

  Lütfen AciL ve Ciddi Olanlar Arasın Fiyat BasiT İş Konuşulur Anlaşılır istanbuL Tercihimiz .. Kan Grubu : 0 RH+ Yaş :25

  Cep iLetişim : 0531 391 85 02 Enis YILMAZ Lütfen AciL

 220. serdar said

  merhaba borclarımdan dolayı böbreğimin tekini satmak istiyorum 34 yaşındayim b rh + kan grubum bir sağlık sorunum yok ilgilenen olursa

  530 870 09 81
  (DİKKAT EDİN 15 BİNE ALIP, 100 BİNE SATANLAR VARMIŞ..)

 221. pedlusardi said

  arkadaşlar bende böbreğimi satmaya çalışırken bir yerle bağlantıya geçtim.uygun her böbrek için 200.000 dolar ödemeye hazırlar istedikleri kan grubunuzu belirten bir belge,hiv testi sonucu ve geçerli pasapotunuzun bi kopyası.İlgilenen arkadaşlara yardımcı olucam.mailimpedlusardi@yahoo.com

  • tarkan sevgi said

   0534 234 58 55
   beni bu numaradan ara

  • eyyüp said

   ararsan sevinirim 05419547209

  • fikret said

   KAN GRUBUM AB RH(+) pasaportum var. hatta A.B.D vizem var.iflas ettim.200000dolar beni yeniden kandime getirecek bir para.eğer ciddiyseniz ve yardımcı olursanız cok sevınırım
   msn. elohim35@hotmail.com

  • ali said

   yazdııkların çok büyüleyici cok ihtiyacım var kan grubum ab rhpozitif bana yardımcı ol lütfen
   mailim:
   kidneyabrh@hotmail.com

  • serkann said

   200.000 DOLAR HAYATTA İNANMAYIN DALGA GEÇİYOLAR. BİR KİŞİ SÖLESİNLER ALDIM YAPTIM DİYE İNANIRIM. İNSANLARLA DALGA GEÇMEYİN BURDA 05435779109 ARA BAKİM 200.000 DOLAR VERİYOLARSA BEN 100.000 DOLARA RAZIYIM

  • murat uçak said

   kardeş 37 yasındayım 0 rh (+) ismim murat uçak cep numaram 0 536 400 01 21 bana 50 bin dolar bile yeter ne kadar ciddi oldugunu görelim

  • okan said

   arkadaslar kımse arayıp sormuyor bence hep uyduırmadır öylese neden arayan olmadı yardımcı olacamdemiştı neyse herkese gecmış olsun bende bagış yapacam ama kımsenın aradıgı yok orh..pozitif 5359288450ihtıyacı olan arasın gecmış olsun

  • Engin said

   pedlusardi çok acil lütfen 505 4304730 bu numaradan ara beni

   • mahmut said

    slm Mahmut ben ,
    Allah hepimizin yardımcısı olsun 32 yaşındayım böbreğimi satmak zorundayım AB(rh)+ hayata tutunmam gerek evliyim borçlarım var ve çok zor durumdayım merak ediyorum arayan soran yok mu ? hakkaten nasıl yapcaz ne yapmalıyım yardımcı olacak birileri yok mu Allah rızası için bilgi en azından bilgi versin 😦

 222. Alperen said

  Merhaba Ben de Böbreğimin tekini satmaya karar verdim yoksa bu maddi açmazdan kurtulamayacam. Ciddiyim ve ciddi olan kişilerin maillerini bekliyorum. Yaşım 38 A Rh (+) kan grubum sağlıkçıyım vede sağlıklıyım… msn: alperen___34@hotmail.com
  Marmara bölgesi olursa tercihimdir Allah şifalar versin ihtiyaç sahiplerine. 70.000 TL fiyat biçiyorum.

 223. mehmet said

  BENDE BÖBREGİMİN TEKİNİ VERECEGIM 35000TL YE KAN GURUBUM A RH+ YASIM 26 ALKOL KULLANMIYORUM mehmetozulku1@hotmail.com.tr
  tel:05077828443 msj atarsanız cvp yazarım
  iyi gunler

 224. naim akgul said

  böğrek nakli bekleyen hastalara duyurulur üçret karşılığı vere bilirim böğremi bunodan ulaşa bilirsiz 0536 446 62 49 0554 577 79 51

 225. ahmet said

  dıkkat kredi kartı borçundan dolayı ihtiyaçı olana böbregimi vermek istiyorum ilgilinmek isteyenler bana bu noudan ulaşbılırsınz 0543 390 18 31 kan grbum BRH (+) ORAGNIM UYARSA FİYAT 60 70 ytl fiyat beklıyorum..

 226. orhan said

  böbregimi yada kara çigerimisatmakistiyorum açil bana yardımcı olurmusunuz
  tel:05312046490

 227. hamit said

  çok acil olarak böbreğimi vermek istiyorum nedenlerini alan kişiyle görüşmek isterim kan grubum 0+ pozitif lütfen ciddi olanlar arasın 05413075591 hamit fidan çok uygun fiyata vereceğim

 228. esra said

  nerhaba 0+rh kan grubum karacıger veya böbregımı satmak ıstıyorum malum nedenler kredı ve kart borcları ıcra pozısyonlarında oyuzden uygun kosullarda nakıl saglanıcak bıryerde satmak ıstıyorum esra_beste@hotmail.com

 229. Yiğit Uğurer said

  22 YASINDAYIM
  1.85 BOY
  85 KILO
  SIGARA & ALKOL HAYATIMDA HIC KULLANMADIM
  KIRIKKALE ILINDE YASIYORUM
  BOBREK IHTIYACI OLANLAR ICIN YAPIYORUM BU FEDAKARLIGI
  IRTIBAT ICIN : +90542 638 24 57
  TESEKKUR EDER SAYGILARIMI SUNARIM

 230. yasin said

  merabalar 19 yaşındayım böbreğimi satıyorum 25.000 tl ye hiç bir sağlık sorunum yok

 231. can said

  merhaba malum durumlrdan dolayı tek BÖBREĞİMİ satmak istiyorum.

  YeR: KoCaeLi

  YaŞ: 26

  KiLo: 60

  kan grubu: AB rh (+)

  TeL: 0541 278 96 90

 232. nicat said

  acil bobrek yeja karaciker yermek istijorum kan RH- JAS.31 AZERIBAJCANLI TEL +994555271058 COK ACIL ARAMANIZI RICA EDERIM TE +994555271058

 233. ahmet said

  merhaba 22 yasındayım acıl bobregımı satmam gerekıyor kan grubum b rh+ tır ilgılenenlern asik_ser_se_riQhotmail.com adresıne maıl atmalarını beklıyorum

 234. tuba said

  herkes gibi bene maddi skşıklıktan dolayı böbreğimi satmak istyorum ciddi düşnürsenz bana ulaşn ltfen çok yüksek bi mktarda düşnmyorum sadece ihtyacm oldu kadar herkese acl şfalar dlyorum…numaram 0507 788 78 96 ev nmaram 0262 527 16 34

 235. ali said

  iyi günler yıllarca babamın borcunu ödemek zorunda kaldım
  ve ödedim suan ben cok madu oldum ve borcluyum arh(+) kangurubum ilgilenen olursa böbregim satmak istiyorum cok fazla istemyecegim sadece bana yardımcı olursa yeter cok maddiyatda gözüm yok

 236. alp said

  30 yaşındayım kan grubum arh- 8bin tl borcum var sadece borcumu kapatmak için böbrek nakli bekleyenlere verebilirim ihtiyacım olmasa bağış yaparak yardımcı olmak isterdim dost1980@windowslive.com ihtiyacı olan varsa mail atarsanız sevinirim acil şifalar diliyorum

 237. anar said

  acil bobrek veja karaciker vermek istijorum jas.31 kankurubum RH-tel +994 555271058 azeri

 238. mehmet said

  W rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 96 yasın dayım 20.000 TL ye 050rğg676547443 yer ankara hem ben sıkıntıdan kurtulurum hemde böbregımı verecegım arkadas dıyalızden kurtulur
  Z rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 96 yasın dayım 250.000 TL ye 05079876528443h8987m mehmetoz@hotmail..com.trA rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 106 yaşındayım 25. metmetzzzulku1@ail.com.tr yer ankara hem ben sıkıntıdan kurtulurum hemde böbregımı verecegım arkadas dıyalızden kurtulur
  Ğ rh + kangurubum cok acıl böbregımı satıyorum 26 yasın dayım 5.000 TL ye 050743 ahmetolku1@.tr

 239. can said

  AB rh (+) kan grubum

  böbreğimin birini satmak istiyorum ilgilenlerin bu numaralardan bana ulaşması yeterli olur.

  izmit / kocaeli

  +905546314351

  +905412789690

 240. anar said

  acil bobrek veja karaciker vermek istijorum 31 jasdajim fijat 25.000 tel +994 555271058 azeri anar3357@hotmail.com

  • anar said

   acil bobrek veja karaciker vermek istijorum fijat 18000 jas31 acil arajin tel +994 555271058 anar3357@hotmailcom

 241. tarkan sevgi said

  ben 38 yaşındayım sağlıklı bir yaşantım var ve tek böbreğim satmak istiyorum

  istanbul\GOP

  kan gurubum\B Rh [artı] [pozitif]

  cep tel534.234.58.55

  [bana ulaşmak isteyen bu numaradan arasın]

 242. sitare said

  selam! 29 yaşındayım ve kan grubum A Rh+ böbreğimi satmak istiyorum. ilgilenenler bana mesaj atabilir natalia_s@mynet.com

 243. polat said

  slm çok açil paraya ihtiyacım var bende
  böbregimin tekini yada kara ciğerimi satmak istiyorum çok ihtiyacım var yoksa bu işi yapmazdım hiçbir salık sorunum yok

  kangurubum a rh + pozitif

  NoT: BUTUN TAHLİLLERİMİ YAPTIRDIM TEMİZ ÇIKTI VEREBİLİRİM
  İHTİYACI OLAN BİRİSİNE CİDTİ OLANLAR BANA BU NUMARADAN ULAŞABİLİR

  CEP:05337331496
  ist)
  05337331496

 244. günay yıldıran said

  ilk olarak böbrek rahatsızlığı olan harkese allahtan acil şifalar diliyorum ve ailemin benim mali durumumuz olmadğı için okulu bıraktım iş bulma sıkıntım vs. tüm ailemin yükü omzumda olduğu için borç batağına girdim hem namusumu korumak hemde aileme destek olamk için böbreğimi satıyorum lütfen çok acil geri dönün ihtiyacı olan hemen arasın 531 525 46 75 kan grubum b(rh)pozitif çok acil

 245. bülent özgün said

  ben ANTALYA NIN ALANYA İLÇESİNDE OTURUYOM 2 senelik evliyim çok zordurumdayım paraya ihtiyaçım var ve benim kan gurubum O Rh+ pozetif tir veger birböbreihtiyaçı olanvarsa veririm para karşılıgı çünkü Allahın verdigi bir vuçut ihtiyaçım kadar alırım paraya düşkün deyilim çünkü benimde 6 aylık birkızımvar ve allah herkeze yardımçı olsun amin telefon numaram))))) 05368912245.

 246. SONER said

  28 yaşındayım A rh+ kan gubum böbreğimi satmak istiyorum, ihtiyacı olanlar arasın, 533 778 60 93, insanlar zorda kalmazsa satmazlar bir parçalarını,, ciddi olanlar arasın

 247. cömert said

  çok zor durumdayım yuvam dağılmak üzere bocumda çok böbreğimi satıyorum 0 rh negatif çok acil zamanım kalmadı msn cuneyt_yaman_72@hotmail.com

 248. serdar said

  slm arkadaslar bende burda ilan vermiştim ve böbreğimi zor durumda oldugumdan dolayı sattım

  size tavsiyem bence birkez daha düşünün ve yapmayın bence bende cok zor durumdaydım ve sattım ama

  hala acılarını cekiyorum internetde yazılan gibi basıt değil yaklasık 3.5 saat suruyor ameliyat 3 gün hastanede yatıp taburcu oluyorsunuz fakat agrılarınız cokca fazla oluyor ben pişman oldum arkadaşlar o yüzden bir kez daha düşünün

  ama illa da satıcam diyen varsa yardımcı olmaya calısırım ama internetde havalarda ucusan fiyatlar beklemeyin sakın bende öyle sanıyordum ama işin aslı oyle değilmiş

  20 25 bin tl arası veriyor genelde herkes

  • mehmet said

   serdar msn mi eklermisin sormak istedigim bir kac sorum var mumkunse
   mehmetozulku@hotmail.com.tr

  • mehmet said

   yardımcı olursan sevinirim 05419547209

  • anar said

   ab rh- kankurubum azeribajcanda jasijorum 31 jasdajim jardimci olsan sevinirim anar3357@hotmail.com

  • doğan said

   SELAM KARDEŞİM BANADA YARDIMCI OLURMUSUN SEN SATTINSA ACİL BORCUM VAR ÖDEMEZSEM AİLEMİ KAYBEDECEĞİM BOŞANMA SAFHASINA GELDİK 507 743 42 62 TELEFONUN BEKLİYOR OLACAĞIM

   merhaba acilen borclarımdan dolayı böbreğimi vermem gerekli gayet sağlıklıyım lütfen ciddi alıcılaR BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ 507 743 42 62

  • mustafa said

   serdar bey duygu dolu bır sekılde yazmısın ama ne yapalım mecburuz bana da yardımcı olursan sevınırım borçlarım çok kanım Brh+ sağlıklıyım msn adresım forza__23@hotmail.com
   banada yardım edersenız sevinırım özgür bey bende bobreğimi ve iliğimii satıyorum kanım Brh+ yasım 24 istanbul da ikamet edıyorum maddıı sıkıntım var. aeo.
   numaramı unut dum 0538 883 93 00

  • ahmet can said

   serdar kardeş. hani derler ya aşığın derdinden aşık anlar. işte bu yüzden bizi ancak sen anlarsın. öyle çaresisizimki.en kısa zamanda peşin para bulamasam hayatım kabusa dönecek.kendi yaptığım hatalardan dolayı hayatım mahvoldu.bana bu konuda yardımcı olursan dünya ahiret kardeşim olursun. bana 05074341169 noya çağrı atabilirsin.
   Allah a emanet ol.

  • zülfikar said

   kardeşim banada bir yol gösteririmisin sana zahmet
   ben eşimin ameliyatı için böbbreğimi vereceğim
   yaşım 30 msn em syankar0382010@hotmail.com eklersen sewinirim

   ()

  • iBO, said

   Serdar bey yardımcı olabilirmisiniz?

   kilincogluibrahim1951@mynet.com

  • murat said

   mhb serdar bey bende vermek zorundayım yardımcı olursan sevınırım adım murat manısadan 0543 4275697 acıl arayın

  • abdullah said

   serdar bey bana da böbreğimi verebileceğim bi hasta bulurmusun ben 25 e razıyım çok zor durumdayım kan gurubum B RH pozitif sigara ve alkol sağlık sorunum yok tel 0543 876 7134

  • abdullah said

   serdar bey nasıl iletişim kurabiliriz para derdimin yanında aqrı hiç kalır abdullahabalii@hotmail.com
   507 932 10 73

 249. mehmet akay said

  Annemin Ameliyatı İçin acil bÖbreyi Olmayan Vs yetmezli we ahtiyacı olann Araya bilir 18 Sekiz Yasindayİm Hiç bir saglık Soronum yok zaten benden nakili almadan önce almakk İsteyen Şahısla saglık sorunmun olup olmadını araştırcaktır yoksa wermem gözümün önünde annem dehil olsa 1 5 kuruş para için başka insaların hayatını karartma wişdanım izinn wermez herşey hakkıyla yoluyla adabıyla yapılmasını önemle dikkatindeyim wee tümm kardeşlerinde buu şey için duyarlı olmasını isterim annem 6 7 gün sonra ameliyat edilmese onu hayatta hiç göremicem zaten babasız büyüdüm bunlar yüce allah imtahanlarıdır mecbur kalmadıkca saglınızla oymayın yüce allahım hepimizin yardımcısı olmasını dilerim yaradan bizi yardan allah herr daim yanızda olacaktır zorluklar yokluklar fakirlikler allah imtanıdır allah buu imtanı hepimze hızır gibi geçe bilmeyi nasib eylesin aminn tümm hastalarımızada allahtan acil şifalar dilerimm sayfılar ….. Numaram 05319703958

 250. mustafa said

  acil satıllık bobrek antalya b rh – kan gurubu yas 27
  05543363302

 251. kaan said

  slm çok açil paraya ihtiyacım var bende
  böbregimin tekini yada kara ciğerimi satmak istiyorum çok ihtiyacım var yoksa bu işi yapmazdım hiçbir salık sorunum yok

  kangurubum a rh + pozitif

  NoT: BUTUN TAHLİLLERİMİ YAPTIRDIM TEMİZ ÇIKTI VEREBİLİRİM
  İHTİYACI OLAN BİRİSİNE CİDTİ OLANLAR BANA BU NUMARADAN ULAŞABİLİR
  CEP:05337331496
  ist)
  (DALGA GEÇME, KARACİĞERSİZ NASIL YAŞAYACAKSIN?)

 252. yıldırım said

  bende böbregimi bagıslamak iştiyorum 21 yasındayım gayet saglıklıyım arh pozıtıf kan gurubum 0545 454 35 96

 253. akın said

  böbreğimi satmam gerek çok acil 0 rh (+) pozitif yaş 23 sağlık sorunum yok 0507 999 19 01

 254. hasan said

  slm
  46 yaşındayım
  0 rh + böbreğimi gerçek ihtiyaç sahibi olanlara verebilirim
  ciddi olanlar mail adresimden bana ulaşaınlarhasan_426_@hotmail.com

 255. can said

  BENDE BÖBREGİMİN TEKİNİ VERECEGIM 35000TL YE ankara da oturuyorum KAN GURUBUM A RH+ YASIM 26 ALKOL KULLANMIYORUM msn: kacak-2010@windowslive.com 05417467488 msj atarsanız cvp yazarım
  iyi gunler

  • hakan yüksel said

   çok acil ihtiyaçtan dolayı a+rh böbreğimi satıyorum 30 yaşındayım ilgilenlerim bu telefon numarasından irtibata geçmeleri rica olur 0541 205 79 38hakan yüksel

 256. batuhan kızıl said

  26 yaşındayım a(rh)+ kan gurubum böbreğimi satmak istiyorumm bana ulaşmanızı bekliorum…joh_65_67@hotmail msn adresim

 257. adnan said

  bn konyadan adnan 0rh+ böbreğimi bağışlamak istiyorum zor durumda olanların aramasını bekliyorum 05455968056

 258. lodos said

  merhaba bobreyimi satmak istiyorum ilgilenenler arabistan2@hotmail.com ulasabilirler kan gurubum b+ alkol kullanmiyortum

 259. barbaros bal said

  böbrek bağışı yapmak istiyorum ciddi olanlar arasın 05306157037 kan gurubu b rh +

 260. şenol said

  28 yasında ıhtıyacdan dolayı böbregımı satmat ıstıyorum saglık durumum ıyı arkol yok sıgara az ıcerım ıllılıre duyurulur 0536 503 61 53

 261. demir said

  tüm analizlertamam 24 saatlik tahlil dahil temiz arh pztf yaş 44 böbrek hibe 05433879255

 262. fikret said

  tahlillerim temiz kangrubum AB RH(+)BÖBREK KARACİĞER VE BİR GÖZÜMDEN KORNEA verecem ciddi olanlar mesaj atsın(yurtiçi yurdışı farketmez)
  elohim35@hotmail.com

 263. Burak said

  Merhaba arkadaslar yazilari okudum herkese allah yardim etsin
  bu memleket bu durumlarada geldi getirenlere diyecek laf bulamiyorum.
  Memleketde is ararsin is yok calisayim dersin tahsil ister deneyim ister su ister bunu ister belki burda ciddi alici gercek ihtiyaci olanlarin okuyamayacagi yazilar var
  MAFYa harici tabi diyorlaar dikkat edin mafya bu isde mafya olsa ne yazar ki insanlar bu duruma dusmusken bende böbregimi satmak istiyorum ve bunun icin cok yerde ilan verdim ve cok telefon ariyorum gelen telefonlarin cogu mafyadan yurtdisi ameliyatli olan kisiler . önceleri yok diyordum ama öyle bir duruma geldim ki 2 senelik evliyim evim hacizlerden gitti esyalarim gitti isden kirzden dolayi cikarildim yeni 6 aylik oglum var ne yapacagimi sasirdim gunlerdir is ariyorum insaat isine bile bakindim. ama yok yok yok .
  SIMDI DEMEK ISTEDIGIM BEN TEK BÖBREGIMI 30:000 LIRA YA SATACAM VEYA BAGISLAYACAM ÖNCELIGIM GERCEKTEN IHTIYACI OLAN BIR KISIYE BAGISLAMAK AMA O KISILER YOKSA ORGAN MAFYASINI BILE GÖZE ALMIS BULUNUYORUM KIM ISTER ONA BAGISLARIM VEYA SATARIM Telefon numaram 0538 873 28 24 Telefonlarinizi bekliyorum …..!

  B rh + kan grubum Tahlillerim Temiz yas 27

  • yardimci said

   mail adresiniz varmi burak bey? benim böbrege ihtiyacim yok size maddi yardimda bulunmak istiyorum eger kabul ederseniz.

   • MUSTAFA said

    Bende ßurdaki iLanları okudum aiLemin durumu oLmadıqı için bende böbreqimin birini satmayı düşündüm ama birde sonradan pişman olmak var arkadaşlar tekrar sizin bir böbreğe ihtiyacınız oldunuzu düşünsenize dünyaları verseniz belki eski sağlığınıza kavuşamayacaksınız ALLah hepimize yardım etsin bu zamanda maddi sıkıntı insanın hayatına sebeb oluyor mail adresim : xone1@live.nl Şuan o kadar çok maddi sıkıntı içerisindeyim ki iş bulamıorum ailemin durumu çok kötü adaletsiz dünya işte

 264. cemal said

  selamun aleyküm ben aslen .çorumluyum b+pozitif böbregimi satıyorum 20bin tele karşılıgında acelem yok egerki lazımsa ulaşın bana yalvarmayacam yada dilenmiyecem ihtiyacı olan zaten ulaşır diyorum yaşım 27 tel 05368579978 bu telden beni arayın adım cemal gizli olmasını istiyorum

 265. caresizz said

  borclarım ve evlenecek olmam nedenıyle satılık böbrekk arh pozitif kab gurubum her sehıre gelınır 30 bın tl

 266. demir said

  arh pztf arabeni böbreğivereyim 05433879255

 267. rumuz said

  böbregımi satmak istyorum acil ilgilenler arasın zonguldak arh pozitif 05545708901 0531 466 63 56

 268. ercan said

  slm 0 kan kurubum satalık böbrek 150bine satacam alanda satanda kortulsun 05376851769 bazarlık yok fiyat bu yaş 40

 269. tarık said

  ben denizlide yasıyorum 1979 dogumluyum o rh pozitif kan grubum böbregimi vermek isitiyorum ilgilenenlerin msn adresine mesaj atmasını bekliyorum

 270. mesut said

  slm.kan gurubum B Rh+ 42 yaşındayım.TC vatandaşıyım.Böbreğimi satmak zorundayım. mst_feryat@hotmail.com ekle görüşelim. Devletimden bir beklentim yok.onların şuan başka işleri var.Bende mejburen başımın çaresine bakmak zorundayım.Ya çalıcam,yada böbreğimi satıcam.Bari böbreğimi satayım dedim.

 271. aşkın said

  ihtiyacı olanlar arasın vereyim arh+ 05375007801

 272. ibrahim said

  acil ihtiyaçlarımdan dolayı 1 böbreğimi satmak istiyorum bankalara olan borçlarımdan dolayı mecbur kaldım icralık durumdayım evliyim 1 kızım 1 oğlum var yuvam dağılmak üzere kazancımız karşılamıyor her geçen ay batıyoruz kiramı dayi ödeyemiyorum bu duruma allah kimseyi düşürmesin çok zor çocuklarım okula gidiyor gerçekten yaşayan bilir allah herkese acil şifa versin çok acil ararsanız sevinirim kan grubum 0 rh + ulaşabileceğiniz telefonlar 05446293192/05436421689/05348563155 kan grubu uyan bir kişinin acil aramasını bekliyorum çünkü önümde zamanım kalmadı ceza evine girmek üzereyim bunun yasak olduğunu biliyorum ama insanlar gerçekten çaresiz intiharmı edeyim bunu yapacağıma böbreğimi satarım ailemin çocuklarımın yanında dururum hoşçakalın herkese geçmiş olsun fiyatı:50.000 tl + masraflar

 273. murat said

  böbrek hitiyacı olan arkadaşlar mail atın görüşelim

 274. can said

  BENDE BÖBREGİMİN TEKİNİ VERECEGIM 30000TL YE ankara da oturuyorum KAN GURUBUM A RH+ YASIM 26 ALKOL KULLANMIYORUM msn: kacak-2010@windowslive.com 05417467488 msj atarsanız cvp yazarım
  iyi gunler

  Arayın görüşelim

 275. nevzat said

  bende satıyorum böbreyımı snkra ikmt 5548286363 32yaş

 276. mustafa said

  adım mustafa böbregimi satmak istiyorum 35 yaşındayım kan gurubub ab eraş pozatif almak isteyeler arasın acil gaziantepte oturuyorm 0539 625 81 51

 277. yılmaz kılıç said

  adım yılmaz kılıç böbreğimi satmak istiyorum yaşım 48 çok sağlıklı ve sportif bir insanımm ihtiyacım olduğundan dolayı böbreğimi satıyorum. kan grubum 0 rh pozitif tir.
  0531 324 72 41

 278. sedat said

  adım sedat 30 yaşındayım kocaeli de yaşıyorum borçlarımdan dolayı böbreğimi satmek istiyorum acil tel : 0541 926 20 16

 279. harun said

  bende mecburiyetten böbreğimi satmak istiyorum ankara da ikamet ediyorum 29 yaşındayım
  kan gurubum b rh +
  ilgilenenler arasın 0506.384.47.96

 280. Atilla said

  31y.çok acil kredi kart borçlarımdan dolayı böbregimin birini yardımcı olana vermek istiyorum lütfen yanlış anlamayın bu bir ticaret degil çok zordurumdayım yapacak başka çarem yok lütfen çok uyumlu bir insanım kimseyi zorda bırakmam sadece bana biraz yardım edene 0rh+ lütfen çok acil oldugunu dikkate alırsanız 05355051190 yada ati_fb@mynet.com ihtiyacı olanlar lütfen size saglık bana biraz nefes alacak durum için teşekürler

 281. leyla said

  bn bagişliyorm lalla_sende@hotmail.com i mail atın

 282. mesut said

  böbreğimin birini hem ihtiyaçtan hemde birinin hayatını kurtarmak için satıyorum kan grubum 0 rh + ihtiyaç kişilerinin maillerini veya msn eklesin mesut_33_21@hotmail.com

 283. deta said

  b rh(+) böbreğimi şartlar uygun olursa vermek istiyorum. acildir syglr.. ilgilenenler 05546692600 istanbul

 284. sinan said

  acilllllllllllll isteyen beni arasın 0322 234 82 08 arayın

 285. ibrahim said

  35 y acil ihtiyaçlarımdan dolayı 1 böbreğimi satmak istiyorum bankalara olan borçlarımdan dolayı mecbur kaldım icralık durumdayım evliyim 1 kızım 1 oğlum var yuvam dağılmak üzere kazancımız karşılamıyor her geçen ay batıyoruz kiramı dayi ödeyemiyorum bu duruma allah kimseyi düşürmesin çok zor çocuklarım okula gidiyor gerçekten yaşayan bilir allah herkese acil şifa versin çok acil ararsanız sevinirim kan grubum 0 rh + ulaşabileceğiniz telefonlar 05446293192 / 05436421689 / 05348563155 kan grubu uyan bir kişinin acil aramasını bekliyorum çünkü önümde zamanım kalmadı ceza evine girmek üzereyim bunun yasak olduğunu biliyorum ama insanlar gerçekten çaresiz intiharmı edeyim bunu yapacağıma böbreğimi satarım ailemin çocuklarımın yanında dururum hoşçakalın herkese geçmiş olsun fiyatı:50.000 tl + masraflar 0rh+

 286. AHMET said

  acıl satlık bobrek

 287. yaşar kama said

  böbreğimi satıyorum kan gurubum b rh 0546 2878091

 288. Mesut said

  Mrb ben 42 yaşındayım ve tam kıvama gelmiş durumdayım.Nasılmı;Şu an okadar zordayımki bir yıldır işşizim.Kredi kartları boşaldı fakat ben hala işsizim.Çocuklarım resmen aç.Meşru yollar dan birşey yapılamıyor fakat ben çocuklarıma bakmak zorundayım.Bu nedenle gayri meşru işlerede açığım.ciğer böbrek ilik neyim varsa satıyorum,isteyene kalbimide satabilirim.Buradan mafyayada sesleniyorum.bana yardımcı olun ne isterseniz yaparım. mst_feryat@hotmail.com.işlenmiş bir suçuda üstlenebilirim.

 289. ali said

  acil paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız büyük iyilik etmiş olacaksınız

  ABRH(+) BÖBREĞİMİ VE KARACİĞERİMİ VERECEM CİDDİ OLANLAY MAİL ATSIN
  kidneyabrh@hotmail.com

 290. sadin said

  adım sadin 24 yasında bırısıyım bu hayat tan bır beklentım olmadıgı ıcın barı bıraz yuzumuz gulmesını dılerım eger dusunen varsa böbrek almak la numaramı arasın 0506 743 90 74 buda msn ne adresım dagdelen_028@hotmail.com allah herkeze yardım edsın kolay deıl

 291. Mesut said

  Kan gurubumu yazmayı unutmuşum B Rh+ böbrek ciğer ilik ve kalp hangi parçamı istiyorsanız alabilirsiniz. mst_feryat@hotmail.com .Gerçi buradanda birşey çıkmıcak sanırım.Günlerdir ne arayan var ne soran.Ne şanssızım ya.Bu dünyadaki rızkımız bitti sanırım.

 292. Mesut said

  Ya bu 70 bin 80 bin kişi organ nakli için bekliyor deniyor fakat benim bu konuda biraz şüphelerim var.Günlerdir ne arayan var ne soran.Hani bu organ bekliyenler.Ben bu dünyayı silmişim.isteyene kalbimide vericem.Gelin işte daha ne istiyorsunuz. mst_feryat@hotmail.com

 293. coşkun said

  acil paraya ihtiyacımız var ailem için böbreğimin birisini satmak itiyorum ilgilenenlere duyrulur cok acil 05542580488 ciddi almak isteyenler hemen arayabilir…

 294. mustafa said

  ewewt bende böbreğimi satcam kan gurubum a gurubu ah pozitip msns adresin anka_0505@hotmail.com amasyalıyım bu arada

 295. ibrahim said

  35 y acil ihtiyaçlarımdan dolayı 1 böbreğimi satmak istiyorum bankalara olan borçlarımdan dolayı mecbur kaldım icralık durumdayım evliyim 1 kızım 1 oğlum var yuvam dağılmak üzere kazancımız karşılamıyor her geçen ay batıyoruz kiramı dayi ödeyemiyorum bu duruma allah kimseyi düşürmesin çok zor çocuklarım okula gidiyor gerçekten yaşayan bilir allah herkese acil şifa versin çok acil ararsanız sevinirim kan grubum 0 rh + ulaşabileceğiniz telefonlar 05446293192/05436421689/05348563155 kan grubu uyan bir kişinin acil aramasını bekliyorum çünkü önümde zamanım kalmadı ceza evine girmek üzereyim bunun yasak olduğunu biliyorum ama insanlar gerçekten çaresiz intiharmı edeyim bunu yapacağıma böbreğimi satarım ailemin çocuklarımın yanında dururum hoşçakalın herkese geçmiş olsun fiyatı:50.000 tl + masraflar 0rh+

 296. selami şahin said

  slm ben evliyim 1 kızım var borcum nedeniyle vede işim olmadığından böbreğimi 150,00000 yanlızca yüz elli milyara satıyorum kan kurubum b pozıtıf ilgilenler arasın lütven

 297. Hasan said

  Selam Borclarım nedeni ile cok acil böbreğimi satıyuorum ciddi alıcılar arasın istenbul içerisinde oturuyorum yaşım 25 AR+ kan grubum sağlık sorunum yok tlfÇ: 0539 966 98 91

 298. Organ Ticareti’ne Aracı Olmayalım…

  Arkadaşlar, organ ticaretinin yasak olduğunu hepimiz biliyoruz.

  Bunun için bu ticarete her ne şekilde olursa olsun aracı olmayalım lütfen.

  Benden sadece hatırlatması…

  Mehmet Adil Cukaz

  • BİROL said

   mehmet adil bey doğru söylüyor aslında ama türkiyede böbrek bekleyen o kadar çok kişi varki yasalara kalsa çoğu ölecek bana göre organ nakli yasası tamamen değişmeli bu sayede organ mafyası da ortadan kalkar bence

   (ALLAH’IN VERDİĞİ BİR ORGANI SERMAYE OLARAK GÖRMEYİN. SAĞLIK GİBİSİ YOKTUR. NİCE İNSANLAR VARKİ, SAĞLIKLI OLMAK İÇİN VARINI YOĞUNU VERİRLER)

 299. BİROL said

  BEN BİROL İHTİYAÇTAN DOLAYI BÖBREĞİMİN BİRİNİ SATIYORUM…

  (ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN)

 300. Mesut said

  Allah kimseyi düşürmesin.Sanırım tefeciler bu tip siteleri takip ediyorlar.Yüksek faizden borç vermek için sıraya girmişler.Ya biz zaten bitmişiz,bir tekmede biz vuralım diye uğraşıyorlar.

 301. birol - kazım said

  Cuma 4 Şubat 23:18 ben kazım
  izmirde ikamet ediyorum aileme bakamıyorum kızım üniversitede okuyor ama masraflarını karşılayamıyorum sizlerden karşılıksız para talep etmiyorum dsadece organımı vereceğim tanıdığınız varsa diyalize bağlı böbrek ve karaciğer ihtiyacı olan varsa beini 05345624108 den arayabilirler 24 saat açıktır kan gurubum 0 rh + dir asla içki sigara kullanmam çok sağlıklıyımdır fethiyede okuyor meslek yüksekokulda ben para istemiyorum sadece organ ihtiyacı olan varsa böbreğimi yada karaciğerimi verecem tabiiki borçlarımı arındırması şartıyla sadece borçlarım bitsin bana yeter kızıma ondan sonra rahatlıkla bakarım ben sizde ricam yakinlarınızda diyalize giden varsa belki yakınınıızın yakınıda olabilir sizde veya sizin yakınınızda haber bekliuyordur nasıl ben maddi açıdan dardaysam benim organ vermek istediğim kişide sabırla bekliyor ama önemli olan sizlerin aracılığı olursa iki tarafta kurtulur ben ben ve ailem maddi açıdan organ vereceğim kişide sağlık açısından sağlığına kavuşur siz her ikşi tarafın duasınıda almış olursunuz
  diyalize girenler böbreği iflas eden kişilerdir allah kimseye böyle hastalık vermesin a
  Cuma 4 Şubat 23:18 ben kazım izmirde ikamet ediyorum aileme bakamıyorum kızım üniversitede okuyor ama masraflarını karşılayamıyorum sizlerden karşılıksız para talep etmiyorum dsadece organımı vereceğim tanıdığınız varsa diyalize bağlı böbrek ve karaciğer ihtiyacı olan varsa beini 05345624108 den arayabilirler 24 saat açıktır kan gurubum 0 rh + dir asla içki sigara kullanmam çok sağlıklıyımdır fethiyede okuyor meslek yüksekokulda ben para istemiyorum sadece organ ihtiyacı olan varsa böbreğimi yada karaciğerimi verecem tabiiki borçlarımı arındırması şartıyla sadece borçlarım bitsin bana yeter kızıma ondan sonra rahatlıkla bakarım ben sizde ricam yakinlarınızda diyalize giden varsa belki yakınınıızın yakınıda olabilir sizde veya sizin yakınınızda haber bekliuyordur nasıl ben maddi açıdan dardaysam benim organ vermek istediğim kişide sabırla bekliyor ama önemli olan sizlerin aracılığı olursa iki tarafta kurtulur ben ben ve ailem maddi açıdan organ vereceğim kişide sağlık açısından sağlığına kavuşur siz her ikşi tarafın duasınıda almış olursunuz
  diyalize girenler böbreği iflas eden kişilerdir allah kimseye böyle hastalık vermesin a

 302. meri said

  acillll arayın 0541 261 39 30

  (NİYE Kİ?, NE SATIYON?)

 303. adem oğlu said

  acil böbreğimi satıyorum ilgilenenler lütfen arasın 0530 930 61 64

 304. hakan said

  ilgilenen hasta varsa böbreğimin tekini vermek istiyorum 0 533 371 1245 sağlıklıyım kan gurubum a rh pozitif

 305. nuri said

  ben böbreğimi satmak istiyorum kan gör. o eraş pozitif 30 tl tl 0532 716 03 64

 306. HAYDAR ÇİÇEK said

  slm ben haydar bende cok açil böbreğimin tekini satmak istiyorum gercekten ciddi alıcılar varsa beni arasın kan gurubub 0rh(-) ilgilenen olursa hemen araya bilirler. 0537 446 30 60 İSTANBUL DA YAŞIYORUM.

 307. bayram said

  böbrem satılıktır msn adresim taksim98@hotmail.com bekliyorumm ihtiyacı olanları eklemelerini

 308. ismail said

  böbreğimi satacam acil lütfen yardımcı olun arh pozitif 05468347923

 309. emine uslu said

  çok acil böbreyimi satmak istiyom borcumdan dolayı hiçbir hastalık durumum yok kan grb 0 rh pozitif ilgilerinizi bekliyorum tel 05395407334 letfen ciddi kişiler arasın

 310. doğan said

  mrb deyrli rkdşlarr ben bazı nedenl bir böbremi satyorum ityacı olan acli bu numray arsanı 0542 354 19 28

 311. isimsiz said

  ben istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim..kredi kartı borcumdan dolayı yuvam yıkılmak üzre..alkol ve sigaram yok..kan grubum ARh+ ciddi olanlar lütfen arasınn 50 bin tl karşılığında anlaşırızzz…0536 987 34 72

 312. Amenna said

  A Rh pozitif benim de acil 50.000 Tl ye ihtiyacım var pazarlıksız böbreğimi satıyorum 27 yaşındayım ilgilenirsen 0506-484-50-84

 313. cengiz said

  slm ben 20 milyara böbregimi satmak istiyorum ilgililer benle iltibata gece bilirler telefon numaram ve msn adresimi yaziyorum 0541 817 76 79 cengiz_66_@hotmail.com acil

 314. muhammet said

  slm ben muhammet 24 yaşındayım evliyim maddi sıkıntılardan dolayı böregimin birini satmak istiyorom kan gurubum b+pozitif lütfen beni ciddi olanlar arasın (

  numaram 0531 954 51 93 lütfen cidi olanlar arasın ben muhammet

 315. memik said

  arh pztf böbreğimi vericem 05433879255

 316. acil satılık said

  arh+ kan gurublu böbreğimi satıyorum 33 yaşındayım ve herhangi önemli bir hastalık gecirmedim ve zor durumda olmasam satmazdım kim satmak isterki ama zaman öyle bir zaman ki bizi bu duruma düşürdü allah kimseyi zor duruma düşürmesin ciddi olanlar arasın lütfen 05389682428

 317. Erkan said

  A RH + BÖBREĞİMİ SATICAM 0533 250 50 67 MAİL: erkdysl@hotmail.com

 318. ufuk şanlı said

  sıkıntılarımdan dolayı böbreğimi satacam 31 yaşındayım hiçbir rahatsızlığım yok kan gurubum b rh + ilgilenenler arasın tlf=05374561152

 319. mehmet said

  arh+ 1987 doğumluyum uyum problemi olmazsa 50 bin+masraflarda anlaşırsak hemen verebilirim.

  çok acil satılık böbrek
  05433538038 arh+ çok acil olarak fiyatta anlaşırız.

 320. hakan said

  BöbrekLerimden birini satmak istiorum kan gurubum 0rh(+) . 05345887120

 321. ahmet said

  yer istanbul yaş 32 0 gurubu negatif masraflar hariç 250,000tl ilgilenenler tel bıraksın.

 322. coşkun said

  0 rh negatif kan grubu yum acil ödenmesi gereken borçlarım yüzünden bir böbreğimi satışa çıkartıyorum gerçekten ihtiyacı olanlar 05323570660 bu ilan kesinlikle gerçektir arayın görüşelim

 323. murat said

  KAN GURUBUM ARH POZİTİF BÖBREK İSTEYENLERİN MAİL ATMASI VEYA 05446089760 TEL MESAJ ATABİLİRLER

 324. gökhan said

  A rh(+) kan grubuyum 26 yaşındayım. böbreğimi uygun bir fiyata acil olan hastaya verebilirim

 325. ADİL said

  A rh+ kan grubum istanbulda oturuyorum böbregimin birini bagıslamak ıstıyorum sıgara ıcıyorum kımseyı kandırmak ıstemem oncelıkle genc hastalara genc hastalara

 326. BURAK BOZKURT said

  SELAM ARKADAŞLAR ÇOK AMA ÇOK ACİL İHTİYAÇTAN B+ BÖBREĞİMİ SATIYORUM LÜTFEN CİDDİ OLANLAR HEMEN İRTİBARTA GEÇSİN gun-tas@hotmail.com ÇOK UYGUN FİYATA VERECEĞİM TEFECİLERİN ELİNE DÜŞTÜM ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.

 327. haydar gürler said

  hiç bir şekilde sağlık sorunum yok kan değerlerim çok iyidir ilik nakli karaciğer naklide olur tekrardan allah acil şifalar versin hasta olanlara ücret konusundada 50 bin lira istiyorum ama konuşabliriz acil bekliyorum
  0506 890 25 67 haydar gürler
  iyi günler önce allah böbrek ihtiyacı olanlara acil şifalar versin allah yardımcısı olsun ben haydar gürler ankarada ikamet ediyorum üniv öğrencisiyim 27 yaşındayım kan grubum +(0) pozitiftir .sağlıklı bakımlı sigarası olkolü olmayan birisiyim.acil böbreğimi satıyorum çok zor durumdayım türkiyenin her yerine gelirim 0506 890 25 67 bekliyorum

 328. osman said

  böbreğimi satıyorum ciddi olan arasın 0rh 05448089587
  böbreğimi satmak istiyorum yaş 42 sporcuyum hiçbir sağlık sorunum yok lütfen ciddi olanlar arasın 0rh kan gurubum 05448089587

 329. erkan said

  borcumdan dolayı böbregımın bıtanesını verıcem fıyatta anlasırsak ılgılenler arasın 05383616057 erkan-81-26@hotmail.com emailde ata bılırler acıl
  istanbulda yasıyorum kan gurubum aer pozitıf

 330. ali said

  izmirden ali ben 0rh+ ihtiyacı olan birine vermek istyrm istedinz sehre gelirim mail adresim alican_113@hot ulasabilirsiniz

 331. enes derler said

  enes_derler@hotmail.com böbreğimi satiyorum acil lütfen ulaşın 05347649991lütfen
  30 yaşındayım kan grubum A pozitif böbreğimi satmak istiyorum lütfen bana ulaşın

 332. ahmet said

  a rh pozıtıf kan grubum…31 yasındayım….bu adrese maıl atın goruselım….sentez_1996@hotmail.com

 333. ziya said

  bobrek cok acil satmak istiyorum A RH+ 30 yasindayim. lutfen bu maile bana ulasin. ziyaklk@yahoo.com

 334. hakan said

  çok acil böbreğimi satmak istiyorum.Kan gurubum B rh + .15.000 liraya ihtiyacım var.

  çok acil böbreğimi satmak istiyorum.Kan gurubum B rh + .15.000 liraya ihtiyacım var.hknkanarya@hotmail.com email adresim.yaşım 30.içki sigara hiç kullanmadım.

 335. Can said

  Kan grubum 0 RH (+) böbreğimi satmak zorundayım. tiger_cat555@hotmail.com adresinden ulaşın

 336. bequero said

  merhaba su iki satir yaziyi nasil yazacagimi saatlerce dusunecegim hic aklima gelmemisti.tum hastalara allah tan sifalar dilerim ,allah herkesin yardimcisi olsun ,bende kredi kartlarini bir cok insan gibi bilincsizce kullananlardanim vede icinden cikilmaz bir haldeyim eger bu sekilde para bulabilirsem sorunumu halledecegim yok bulamazsamda aptalligimin cezasini cekecegim lutfen gercekten ihtiyaci olan birisine bobregimi verebilirim,41 yasindayim saglikliyim hic alkol kullanmadim antalyada yasiyorum ama sehir proplem degil,kan gurubum B RH + bana mail atabilirsiniz…bequero06@hotmail.com

 337. Uğur said

  selam ben 20 yasindayim adim ugur sıkıntım var bobregimin tekini satmak istiyorum acil ve acil isteyenler bana ulaşsın ihtiyacı olduğum miktar 30 bin tl… numaram 00966536704596

 338. burhan said

  bunlar çok para ıstıyolar ben fazlan ıstemem kan grubum o pozıtıf aramak ısteyenler 0554 838 16 34

 339. OSMAN said

  acil böbreğimi vermek istiyorum ciddi olanlar arasın 0rh 05448089587 40000tl

 340. gokhan said

  çok acil böbreğimi bağışlayacağım vede çok ama çok ciddiyim lütfen ciddi olanlar arasın 0537 880 09 63 26 yaşındayım 0(rh)+ kan grubum teşekürler…

 341. murat said

  0rh(-) böbreğimi tekini satıyorum 100 bin tl acilmail bekliyorum 24 yaşındayım

 342. GÖKTAN said

  05435779109 SATIYORUM Arh + 28 YASINDAYIM

 343. murat adıgusel said

  slm oncelıkle allah tan tum hastalara sıfalar dılerım yasım 23 gercekten bobrek ıhtıyacı olanlar ıcın bobregımı satıyorum acıl olarak hemen arayın 05350130996 kımse teretdutde kalmasın ıhtıyactan dolayı satıyorum ist

 344. gökhan doğan said

  böbreğimi satmak istiyorum maddi durumum kötü lazım olan assadaki telofona ulaşsın ;05399105883;kn bağışıda yaparım
  ciddi paraya ihtiyacım var lütfen bu numarayı arayınız;
  05399105883

 345. taner_24 said

  o(rh)- kan grubum bobregımı satıyorum ıhtıyacı olanlar ırtıbata gecsın cok zor durumdayım 24 yasındayım hıcbır saglık sorunum yoktur

 346. salih said

  a(rh)-kan guubum bobregımı satıyorum ıhtıyacı olan ırtıbata gecsın zor durumdayım 26 yasındayım numaram 05064225147

 347. gökhan said

  çok ama çok acil böbreğimi veriyorum ilgilenler 0538 884 6154

 348. Yasemin said

  Acil bobrekimi satiyorum cok saglikili biriyim 30 yasindayim Kadinim herbir dnk analizlerimde var cevaplarinizi bekliyorum email adresim bu Anar_dj_@mail.ru numaram +7 905 900 48 96

 349. AYTAÇ said

  BÖBREGİMİ SATMAK İSTİYORUM ACİL KAN GURUBUM 0RH+ POZİTİF
  05337198891

 350. ilhan kanat said

  acil karaciğer ve böbrek bağışı yapılır. o rh negatif.0539 490 68 88

 351. alper said

  slm ben alper maddi sıkın tılardan dolayı böpregimi verecem 25 bin tl tel 0531 573 47 14

 352. Ferhat said

  23 yaşındayım içki sigara kullanmıyorum.kan grubum ab(+) pozitif maddi sıkıntılarımdan dolayı bobregımı bagıslamak ıstıyorum.ciddi olanlar lutfen arasın çok acill 05514126263 saglıgım gayet ıyı.DÜNYADA HİÇ BİŞEYİN ADALETİ YOK.

 353. haydar gürler said

  iyi günler öncelikle allah hasta olanlara acil şifalar yakınlarınada sabır versin ben ankaradan bir gencim hiç bir şekilde sağlık sorunum yok gayet bakımlı birisiyim 27 yaşındayım sigara alkol kullanmıyorum tüekiyenin her yerine gelirim böbrek yada karaciğer için gerekli şekilde yardımcı olurum uygun bir fiyata anlaşırız çok zor durumdayım kan grubum 0rh (+9 dir tel 0506 890 25 67 haydar gürler

 354. birol said

  yasım 33 böbregimi satmak istiyorum kan grubum a(rh)+ 5326847493

 355. serkan said

  merhabalar ben 33 yaşında gayet sağlıklı bir insanım. 0 – ( negatif ) kan grubuna sahibim ve istanbulda oturuyorum. acil böreğimin bir tanesini vermek zorundayım. ilgilenenlerin 05373536375 no.lu telefonu aramasını rica ederim.

 356. serapkasal said

  cok acıl lutfen arayın yoksa ailem dagılacak sokakta kalıcaz no 3321923 arayın ne olur hemen verıcemanlaşırız

 357. eyüp said

  BU BENİM AYIPIM DEYİL BU BAŞDAKİLERİ HTASI YAZIKLAR OLSUN LAN BU DEVLETE 150 MİLARDAN AŞA SATMAM KESİNİKLE İSTANBUL PENDİK KAN GURUBUM A.RH.NEGATİF.TEL 0543 456 91 54 GAYET SALIKLIYIM ŞIRNAKDA KOMANDO OLARAK YAPTIM ASKERLİM BİLİYORSUNU AZ ÇOK TÖRÖRÜN OLDU YERDE ASKER ÇOK GEZER BEN ŞÜKÜR ÇOK SALKILIYIM YAŞIM 25 BEKLİYORUM

 358. pamen said

  Ben Azerbaycan Bakü’de yashiyorum,eshimin ameliyat masraflarindan sonra maddi durumum cok zayifladi 3 tane cocuguma bakmakda güclük cekmeye bashladim kücük bakkalimin sermayesini eshimin sagligi icin verdim,shimdi agir borc altindayim, 0 RH+ Böbregimi satiyorum . Tel: +994504863113

 359. mustafa said

  çok acil böbreğimi veriyorum ilgilenler 05414344582 edirnede oturuyorum…

 360. galip kılıcarslan said

  bobregımı akcıherımı yada kara cıgerımı bagıslıya bılırım kan gurubum o rh pozitif acil ihtiyacı olanlar arasın lutfen tel no 0530 824 28 48 telefonlarınızı beklıyorum pasaportum var

 361. AYTAÇ said

  böbrek arayan hastalar böbregimin birini satmak istiyorum
  05337198891

 362. zelay said

  arh(-).saglıklıyım.eskı sporcuyum.bobregımın bırısını satmaya karar verdım.ılgılenler love_and_anger@hotmail.com a maıl atabılırler.istanbuldayım.70bın tl.

 363. hasan hüseyin dede said

  0 – negatif 05079487220

 364. hakan said

  çok acil böbreğimi satmak istiyorum.Kan gurubum B rh + .15.000 liraya ihtiyacım var. hknkanarya@hotmail.com email adresim.yaşım 30.içki sigara hiç kullanmadım.

 365. emine said

  acil paraya ihtiyacım var çok acil bu yüzden böbreğimi satmak zorundayım 38 yaşındayım sağlıklıyım çok zor durumdayım orkide-2626@hotmail.com
  çok acil borçlarımı ödemem gerekiyor bunalımdayım 38 yaşında bir bayanım lütfen ulaşın bana lütfen acil

 366. gazi said

  bunaltıcı borclarımdan dolayı böbregimin birini satmak istiyorum ilğilenenler tel:0505 608 09 73

 367. murat said

  S.A bende böbreğimi satmak istiyorum 50.000 tl ye kan grubum Arh(+) e mail adresim den ulaşabilirsiniz confidence_81@hotmail.com herkese geçmiş olsun ciddi kişileri bekliyorum

 368. mustafa said

  adım mustafa 0+kan gurubuyum ve bana yardımcı olan kişiye böbregimi vermek istiyorum mustafa1970_40@windowslive.com
  ihtiyacı olan mail atsın bende cevap yazarım türkiyenin her yeri olur

 369. erkan said

  28 yaşındayım böbreğimi satıyorum 05318858995

 370. birol said

  acil olarak böbreğimin birini satıyorum hemde çok acil gayet sağlıklıyım kan gurubum 0 rh + dir tahlil sonuçlarım elimdedir. ayrıca karaciğermdende verebilirim her ikiside ayrı ayrı 80.000 tl dir bana 05345624108 den ulaşabilirisniz 0 gurubu her + gurubuna böbrek verebilirim çok acil satılıktır yasayı biliyorum ama mecburum

 371. murat said

  ihtiyacı olan birine böbregimi vermek istiyom 0ar +

 372. orhan aktan said

  0 RH+ kan grubum 28 yaşındayım bankaya olan borçlarımdan dolayı bunalımdayım evliyim 1 kızım var . böbreğimi satmak istiyorum . telefon no:05367621884 msn:o_akkan@msn.com

 373. emrah said

  böbreimi vermek istiyorum acil olarak çok cuzzzi miktarda bir meblaya bagış yapa bilirim ilgilenen ler veya isteyenler bana cep numaramdan veya ameil adresimden bana ulaşa bilirsiniz 05313988385 tokio_07@hotmail.com

 374. ENGİN said

  slm adım engin böbreklerimi satmak istiyorum ciddi alıcılar arasın sağlıklı biriyim kan grubun 0RH pozitif yaşım 27……telefon numaram 0554 562 05 60

 375. zehra said

  anneme böbrek nakli için gerek kalmadı çok sevinçliyim annem 6 aylık diyaliz tedevisinden sonra böbrekler normale dönmüş ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.

 376. mustafa said

  bunaltıcı boırclarımdan dolayı böbremi satmak istiyorum tel 0505 608 09 73 ciddi oılanlar arasın lütfen

 377. ahmet said

  ben böbreğimi satmak istiyorum a rh (+) 0544 394 44 69 arayın

 378. ümit said

  açil olarak böbregimi satıyorum ellimin ne acil olarak tlf numaram 05345480531 eger ulaşamasaniz msn not numarinizi birakin ararim ben yaşim 22dir

 379. yavuz said

  bende böbremi satmak istiyorum banka borcumdan dolayı kan grubum ab rh pozitif bana yavuz yalın aşkın facebooktan ılşabilirsiniz

 380. semsettin said

  maddi sıkıntılardan dolayı munalımda yım ve böbregimi satmak istiyorum ilgilenenler acil bana dönsün kan gurubum b rh+ pozitif ilgilenenler acil bekliyorum 05373879435

 381. RÜZGAR ANIL said

  Merhabalar herkese sağlıklı biri olarak böbreğimi bağışlamak isterdim çıkarsız ama bu iş ticaret gibi olmuş ve maddi sıkıntılar insanı tetikliyor ?benim sıkıntım 45 bin tele böbreğimi bağışlamak istiyorum?
  05359267040Merhabalar herkese sağlıklı biri olarak böbreğimi bağışlamak isterdim çıkarsız ama bu iş ticaret gibi olmuş ve maddi sıkıntılar insanı tetikliyor ?benim sıkıntım 45 bin tele böbreğimi bağışlamak istiyorum?

 382. ERCÜ said

  0RH+ KAN GRUBUM YASIM 19 SAGLIKLI SPOR YAPARIM HERHÜN DÜZENLI OLARAK KOSU YAPARIM SIGARAM ICKIM YOKTUM ACİL AILEMIN PARAYA IHTİYACI OLDUGU ICIN BÖBREMİ SATMAK ZORUMDA kalıyorum EGER KI ISTEGI OLAN IHTIYACI OLAN KISI YADA KISILER VAR ISE ACİL GÖRÜŞEBİLİRİZ İRTİBAT TEL
  0539 641 17 14
  0506 443 27 14 TELEFONLARINIZI BEKLIYORUM GİRESUNDAYIM

 383. barış said

  mrh ihtiyactan varlıklı zengin hastası olan a ilelere borc larımın karşılıında baışlamak istiyorum,böbre imi ciddi ilgilenenler e postama mesaj bırakmaları yeter ben ararım gün icerisinde hoşcakalın.epostamda bu stonkeep_1452@hotmail.com

 384. şansızadam said

  malesef bende böbreğimi satmak zorundayım arh+ hiçbir sağlık sorunum yok acil olarak ulaşırsanız sevinirim eskişehirden 40 liraya vereceğim
  malesef bende böbreğimi satmak zorundayım arh+ hiçbir sağlık sorunum yok acil olarak ulaşırsanız sevinirim eskişehirden 40 liraya vereceğim
  5422705325

 385. vedat said

  ben vedat böbreğimi 150 bintele veren numaram 05372159173

 386. murat said

  çok acil böbreyimi satıcam haciz gelicegi için acilen satıyorum 20 milyara ücretiyle bagışlıcam ilgilenenler bu tel den arasın acilen 0505 499 72 52 0+ hr kan gurubum istanbulda oturuyorum gerçekten ilgilenen arsın allah rızası için bütün hastalara allah şifa versin.

 387. sedef said

  3o yaşında bayanım ab+ kan grubum 200 milyara böbreğimin birini satabilirim ilgilenler aysencim@windowslive.com mail atabilir

 388. ismail said

  selamlar acil olarak bende aynı şeyleri yazmak istemiyorum oRH+ kan gurubum böbrek arayanlara satmak istiyorum tel:05385007312

 389. Soner Alakuş said

  Selamlar
  Ben diğerlerinden farklı olarak böbreğimin birini ücretsiz bağışlamak istiyorum beni bilgilendirebilirmisiniz. İnsanlık bitmiş 05428855315 tel 0 rh (+) kan gurubum. yaşım 25 sadece sigara içiyorum
  Saygılarımla

  • MERT said

   Keşke herkes sizin gibi düşünse, ben Bursa’da böbrek rahatsızlığı yaşayan biriyim 10 sene önce annem verdi 5 aydır diyalize giriyorum.. Bu siteye tesadüfen girdim duyarlılığın için teşekkür etmek istedim… Saygılar…

   • MERHABA; BEN BU SİTENİN SAHİBİYİM.. İÇİM ACIYA ACIYA BU DUYURULARI MESAJLARI YAYINLIYORUM.. ALLAH HEM BÖBREK HASTALARININ VE TÜM ORGAN NAKLİNE İHTİYAÇ DUYANLARIN VE ORGANLARINI SIKINTIDAN DOLAYI SATMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEYENLERİN YARDIMCISI OLSUN!. BU YAZILANLARIN BANA HİÇBİR GETİRİSİ YOK! SADECE BİR KİŞİYE BİLE YARDIMCI OLABİRİSEM NE MUTLU..

 390. Tayfun said

  Orh+ kan grubundanım böbrek ihtiyacı olan varsa email atsın
  verebilirim hayat kurtulsun.
  ben çok ciddiyim ve lütfen cidden ihtiyacı olanlar email atsın.
  bu konular çok hassas konular çünkü.
  saygılar

 391. MUSTAFA said

  maddıı sıkıntım buyuk.. mecburııı böbreğimii satmak zorundayım kanım Brh+
  İLGİLENENLERE DUYURULUR 0538 883 93 00

  YOKSA KIM VERIRKI BOBREĞİNİİ 😦

 392. nezir uçar said

  mrb 31 yaşında hiçbir sağlık sorunu olmayan acil ihtiyaçtan dolayı böbreğimi satıyorum kan grubum (B.ERAŞ NEGATİF)tlf no 0542 558 3033

 393. ankserhat said

  1969 doğumlu ankaradayım. Arh +.böbreğimi uygun olan birisine bağışlamak istiyorum.
  mail adresim dost-06-58@hotmail.com

 394. tugman said

  benım cocuklarım var ve onların gelecegı ıcın tek bobregımı satmak ıstıyorum sırf cocuklarım ıyı yerlerde olsunb dıye gerçekten dururmumuz cok kotu luften yardımcı olmak ısteyen varsa arasın goruselım 40 45bın tl arası karsılıgında verebılıyorum arkadaslar 05068005040 arayın goruselım ayrıntıları

 395. berk said

  SELAM ÖNCELİKLE A.B Rh(+) pozitif Kan grubuM
  biraz maddi sıkıntıdan dolayı Cok Ciddi Anlamda
  Böbrek’im verecegim
  Tamamen Kendi özgur iradem ile veriyorum..
  Gsm No veriyorum gercekten ihtiyactan dolayı satıyoRUM
  Umarım dönüs saglarsınız
  23 yasındayım sigara vb kullanmam…
  (539) 970 05 05…

 396. metin doğan said

  acil satılık böbrek cidi olanlar arasın (05079619511)(0 ar +)

 397. serkan said

  selam öncelikle kan gurubum a rh + biraz maddi sıkıntım var o yüzden böbreğimin bitanesini verebilirim 25 yaşındayım gsm 544 373 44 64

 398. Esat said

  Herkeze allah acil şifalar versin.Benden elimden geleni yapacam hiçbir saglık sonurum yoktur.Yaş 28 adım esat sigara içiyorum kimseyi kandirmaya gerek yok.A rh(-) ihtiyacı olana böbreği kemik iliği akciger ve karacigerimden faydalanabilir.gerçekten durumu acil olanların mailini bekliyorum herkeze acil şifalar dilerim….

 399. bursa said

  0 rh (-) böbrek satılık iletişim mccat@mynet.com

 400. zekı said

  o rh kangurubum acıl satıyorum muhakak cvp verırım arayın acıl hastalar adım zekı

 401. cann said

  b rh + kan gurubum 23 yaşındayım hatayda ikametkah etmekteyim 0538 896 51 69 numaram yesilgozlum_881@hotmail msn adresim citti olanlar arasın

 402. mehmet said

  merhaba istanbulda yaşıyorum. 32 yaşındayım oldukca sağlıklıyım. hayır için böbreğimi baışlamak istiyorum.a rh kana sahibim. dileyenler arayabilir yada mail atabilirler. numaram 554 347 23 75 mehmethekimoglu23@hotmail.com

 403. barış said

  mrh zehra hanım eger ciddiyseniz meseneme mesaj atın hemen.benim acil hastam icin para bulmamlazım birbirimize yardımcıoluruz mesene adresimbu.stonkeep_1452@hotmail.com beklicem

 404. uğur said

  yaşım 20 böbrek ihtiyACI olan arasın A-B kan grubum 0548 879 68 73 numaram ulaşabilirsiniz

 405. evin said

  cok acil paraya ihtiyacım var bobregimi satıyorum 05389138593

 406. taylan said

  böbrek bağışlamak istiyorum siğara içiyorum 35 yaşındayım 0rh + kan gurubum herhangi bir sağlık sorunum olmadı srgn.taylan@hotmail.com adresinden görüşebiliriz.

 407. EMİN KARAALİ said

  acil böbreğimi satıyorum sadece ilgilenenler arasın.0rh + fiyat 25 bin tl dir.yaşım 29 sağlıklıyım.forsa_842@hotmail.com

  28 yaşında ve sağlıklıyım kan grubum 0 rh + acil böbreğimi satmak isyorum.hem böbreğe ihtyacı olan hastaya yardım etmek hemde maddi sıkıntılarımı gidermek istyorum.fiyatı 25 bin euro 55 bin tl dir .(pazarlığa açık !)mail forsa_842@hotmail.com..05393868845

 408. SERDAR said

  slm böbreğimi vermek istiyorum serdar 05532423944

 409. sedat said

  mrb ben sedat böbreğimin tekini satıyorum alkol sigara kullanmıyorum ORH+ ciddi ilgilenen arkadaşları bekliyorum bana msn den ulaşabilirsiniz neresi olursa faretmez dürüstce olsun yeter gelirim love_serdar_love@hotmail.com bu msn den ulaşabilirsiniz tşkler herkese acil şifalar dilerim

 410. birol said

  kan gurubum 0 rh + gayet sağlıklıyım elimde raporlarım var + gurubu herkese böbeğimi verebilirim çok acil böbreğimi satıyorum 65.000 tl borcum var 70.000 tl yi veren herkese böbreiğimin birini veriirim karaciğerimden de parça veiririm aynı fiyata 05345624108 den bana ulaşabilirisniz

 411. durmuş akalın said

  bende böbreklerimi verecegim haberiniz olsun o(rh)+ pozitif kan gurubum 0554 593 06 74 beni arayın beklerim acil ihtiyacım var

 412. MERT said

  Buradaki arkadaşlar ihtiyaçlarımızdan dolayı böbreklerimizi vermeye hazırız diyorlar ama bunun kanunda yeri varmı peki?

 413. ibrahim said

  35 y acil ihtiyaçlarımdan dolayı 1 böbreğimi satmak istiyorum bankalara olan borçlarımdan dolayı mecbur kaldım icralık durumdayım evliyim 1 kızım 1 oğlum var yuvam dağılmak üzere kazancımız karşılamıyor her geçen ay batıyoruz kiramı dayi ödeyemiyorum bu duruma allah kimseyi düşürmesin çok zor çocuklarım okula gidiyor gerçekten yaşayan bilir allah herkese acil şifa versin çok acil ararsanız sevinirim kan grubum 0 rh + ulaşabileceğiniz telefonlar 05446293192/05436421689/05348563155 kan grubu uyan bir kişinin acil aramasını bekliyorum çünkü önümde zamanım kalmadı ceza evine girmek üzereyim bunun yasak olduğunu biliyorum ama insanlar gerçekten çaresiz intiharmı edeyim bunu yapacağıma böbreğimi satarım ailemin çocuklarımın yanında dururum hoşçakalın herkese geçmiş olsun fiyatı:40,000 tl + masraflar 0rh+

 414. ilhan ünal said

  1968 dogumluyum ankarada oturuyorum kan grubum brh+ … banka borcum var o yuzden böbregımın bırını 25bin tlye satmak istıyorum …. bana ulasmak ısteyenler bu numarayı arasın 0530 776 14 98 acil paraya ıhtıyacım var 0530 776 14 98

 415. metin said

  ÇOK ACİL OLARAK BÖBREĞİMİN BİRİNİ SATMAK İSTİYORUM 0 Rh POZİTİF SAGLIKLIYIM SİGARADAN BAŞKA ALIŞKANLIĞIM YOK…05382823819,,05417267377….LÜTFEN YARDIMCI OLUN KİMSE KEYFİNDEN BU YOLA BAŞVURMUYOR ONUN İÇİN LAZIM OLAN ARASIN GIRGIR GECİP ALAY ETMEK İÇİN ARAMASINLAR LÜTFEN

 416. leyla said

  acil bihtiyçtan ötürü böbreğimi satmam gerekiyor bana 05334536714 no dan ulaşabilirsiniz

 417. ferruh said

  38 yaşındayım oğlumla yanlızım bi dükkanda kalıyorum oğlum çalışkan bi oğlum var zor durumdayım böbreğimi almak isteyen oldu güvenmedim a_rh+ kan grubum acil satıyorum ücreti ciddi olanlar yazsın konusurum asktutsakoldu@windowslive.com.yasak biliyorum ama çare yok hasta olan insanlarda en azından rahat yasarlar hiç değilse

 418. burak said

  34 yaşındayım o rh + kan grubum acil böbregimi satmam gerekiyor iflaS ETTİM İLGİLENENLERE DUYRULUR 05414205598

  • metin said

   ÇOK ACİL OLARAK BÖBREĞİMİN BİRİNİ SATMAK İSTİYORUM 0 Rh POZİTİF SAGLIKLIYIM SİGARADAN BAŞKA ALIŞKANLIĞIM YOK…05382823819,,05417261377….LÜTFEN YARDIMCI OLUN KİMSE KEYFİNDEN BU YOLA BAŞVURMUYOR ONUN İÇİN LAZIM OLAN ARASIN GIRGIR GECİP ALAY ETMEK İÇİN ARAMASINLAR LÜTFEN

 419. yasin said

  bobregimin birini satmak ıstıyorum 20 yasindayım adım yasın almak isteyennlere duyrulur mmsatın faceme msn me msaaj atabilirsiniz

  yasin_select_78@hotmail.com

 420. ahmet said

  MERHABALAR BEN 28 YAŞINDAYIM BÖBREĞİMİN BİRİNİ SATMAK İSTİYORUM İST YAŞIYORUM FİYATI 1 TİRİLYON ARH(+)KANGURUBUM NUMARAM 05547533156

 421. ibrahim erkol said

  slm arkadaşlar ben denizliden ibrahim 25 yaşındayım hiçbir sağlık problemim yok böbreğimin birini verecem ihtiyaçtan dolayı A rh + dir ilgilenenler arasın lütfen fiyatı anlaşırız 0507 333 0 999

 422. çetin yaman said

  acilen satılık böbrek 24 yaşındayım Ar(H) pozitif tel 05444877251

 423. metöz said

  metin-2009@windowslive.com

 424. Tml said

  arkadaşlar babam için acil böbreğe ihtiyacım var … B+ kan grubu yardımcı olabilecek varsa temel_bas@hotmail.com burdan irtibat kurabilir …

 425. arda said

  slm ben arda istdan böbregimin tekini satmak istyorum kan gurubum A(rh)pozitif ciddi alıcıların aramasını istiyorum.05316922755

 426. ayşen said

  ben ayşen, bende böbreğimin birini acilen satmak istiyorum.ciddi olanların aramasını rica ediyorum.kan grubum orh+ ay-e-19711@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz

 427. yildiz said

  mrb ben yıldız 21 yaşındayım annemin tedavisi için acil paraya ihtiyacım var .. böbreğimi satmak istiyorum.. kan grubum 0 rh pozitif lütfen ihtiyacı olanlar irtibata geçsin…mail -yildiz_yaldiz@windowslive.com yildiz3207@gmail.com

 428. hayrullah said

  bobregımı satıyorum 130,000 tl…..0535 052 34 27

 429. Nurullah said

  Merhabalar hiç kimse zorda olmasa böbreğini satmazdı heralde diye düşünüyorum.Bende borçlarım yüzünden böbreğimi satmaya karar verdim kan grubum 0RH(-)’dir.Yaş 31 sağlıklı bir insanımdır.Lütfen ciddi olanlar arasın.Tel: 0543 595 73 22 acil şifalar dilerim.

 430. birol said

  ben birol antalyada yaşıyorum tabii yaşamak sayılırsa ailem dağıldı mecburen böbreğimi ve karaciğerimin bir kısmını vermek istiyorum 75.000 tl her biri çok sağlıklıyım hastane raporum tertemiz sporcuyum asla sigara içki kullanmadım. kızımın üniversite masraflarını dahi karşılayamıyorum. oğlumda hastalandı 1 yıldır göremiyorum ALLAH rızası için kimseden para dilenmiyorum sadece böbreğimi ve karaciğerimi vermek istiyorum karşılığında 05345624108 den acil arayın herşey yasal olacaktır.kangurubum 0 rh + artı olan her guruba böbrek verebilirim

 431. SELDA said

  Bütün hasta olan abilerime ablalarıma kardeşlerime geçmiş olsun.Ben böbreğimi satmak istiyorum. Bir arkadaşım tarafından dolandırıldım borçlarımı ödeyemez durumdayım her geçen gün artıyor.Artık başka çarem kalmadı kimseden borç bulamıyorum. Bu yüzden acil satılık böbreğim.
  kan grubum A rh (+) 22 yaşındayım sigara,içki vs. hiçbir kötü alışkanlığım olmadı. tel:0538 491 84 01

 432. ibrahim said

  35 y acil ihtiyaçlarımdan dolayı 1 böbreğimi satmak istiyorum bankalara olan borçlarımdan dolayı mecbur kaldım icralık durumdayım evliyim 1 kızım 1 oğlum var yuvam dağılmak üzere kazancımız karşılamıyor her geçen ay batıyoruz kiramı dayi ödeyemiyorum bu duruma allah kimseyi düşürmesin çok zor çocuklarım okula gidiyor gerçekten yaşayan bilir allah herkese acil şifa versin çok acil ararsanız sevinirim kan grubum 0 rh + ulaşabileceğiniz telefonlar 05446293192/05436421689/05348563155 kan grubu uyan bir kişinin acil aramasını bekliyorum çünkü önümde zamanım kalmadı ceza evine girmek üzereyim bunun yasak olduğunu biliyorum ama insanlar gerçekten çaresiz intiharmı edeyim bunu yapacağıma böbreğimi satarım ailemin çocuklarımın yanında dururum hoşçakalın herkese geçmiş olsun fiyatı:35,000 tl + masraflar 0rh+ acil

 433. murat said

  bankalara diger borclarımdan dolayı bitmiş durumdayım 3 cocuk babasıyım çok acil A_ERAJ NEGATİF kan grubum 43 yasındayım 150tl böbregimin tekini verecem muratfb_40@hotmail.com

 434. erkan said

  28 yaşındayım böbreğimi veriyorum 05318858995

 435. Cihan said

  23 yaşındayım. İstanbulda yaşıyorum alkol, sigara ve hiç bir uyuşturucu maddesini hayatım boyunca hiç kullanmadım.. ..yıllarca spor yaptım.. …acil ihtiyaçtan böbreğimi 30.000 tl bağışlıyacam… …kan grubum A Rh +… .0507 924 35 63

 436. soner said

  mrb ben soner akbasak kan grubumm 0 rh + acil paraya ihtiyacım var 05393786164 istanbulda ikmate ediyorummm

 437. uğur said

  isim uğur acil böbregimi satıyorum evim kira işten cıkarıldım 3 aydır kıramı veremıyorum artık bu hayattan sıkıldım 2 tane çoçugum var sıkıntım büyük tek çarem bu kaldı.icra kapıda alan olursa kan:AB RH Pozitif uft31@ hot .com ulaşabılırsınız bana 60.000 veren olursa hayrını görsün.lütfen ciddi alacılar arasın böbrek bekleyenlere allahtan şifalar dilerım. 05416073301
  24 saat acık

 438. metin özsoy said

  kan gurubum b rh (+) pozitif ankarada ikamet ediyorum böbreğimin tekini 50.000 tl karşılığında bağışlıyorum ilgilenenler 5393305219 dan ulaşabilirler

 439. birol said

  ben birol çok acele böbreğimin tekini satmak istiyorum 0 rh + kan gurubum çok sağlıklıyım içki sigara asla kullanmam dokularım her + gurubuna uyuyor sağlık raporumda var kredi kartlarıma çok borcum var ALLAH rızası için acele edin ailem dağıldı kızımı okutamıyorum oğlumda perişan aptallaştım iyice allahını seven böbreğim 70.000 tl dir karaciğerimin bir parçasınıda aynı fiyata satarım

 440. kadir said

  ben kadir acil bobregimi satiyorum kan,grubum b rh pozitif tel,05415678901

 441. Melih said

  Böbreğe ihtiyacım var, kan grubum (ARH+ )istanbulda ikamet eden biri olursa sevinirim.. Durumum fazla iyi değil 10.000 TL anca verebilirim.. Şimdiden tüm hastalara acil şifalar.. saygılar..

 442. murat said

  merhaba yaşım 33
  böbreğimi satmak istiyorum kan grubum AB pozitif .ilgilenenlere duyurulur.
  telefon 5313257096

 443. soner said

  mrb ben soner akbasak acil böbreğimi satmak istiyorummm kan grubum orh+ ilgilenenler acil arasın 35 bin ytl arayanlara yardımcı olurummm 05393786164

 444. arif said

  slm ben çorludan arif ab+ pozitif kan gurubum böbreğimi 30000 tlye satmak istiyorum yaşım 34 sağlıklıyım alkol sigarayok
  arayın konuşalım ciddi olanblar arasın
  05418754325

  msn baydar_53@msn.com

 445. cengiz said

  AB RH POZİTİF BENİM KANIM EŞİMİN KANI 0 RH NEGATİF BÖBREĞİMİZİ GEÇİM SIKINTISINDAN DOLAYI SATIYORUZ FİYAT ANLAŞILIR TELEFON NUMARAM 0544 742 13 96

 446. kenan dogru said

  acil satılık böbrek uygun fiyata aramanızı bekliyorum numaram 05319683526

 447. aslan said

  slm ben aslan antalya kepez çok ama çok acil böbregimin 1.ini vermek istiyorum borclardan dolayı veriyorum 1 kız cocugu babasıyım yuvamın dagılmaması icin vermek istiyorum herşey kızım için telefonumu borclardan dolayı yönlerdirmede mesaj atarsanız mesaj gelir ben ararım allah için ihtiyacı olan mesaj atsın a.r .pozitif 0542 742 57 24 lyonn63@hotmail.com
  slm ben aslan 26 yaşındayım böbregin 1.ini satmak istiyorum cok zor durumdayım mecburum satamasam yuvam dagılacak 2 yaşında kız çocugu babasıyım herşey kızım için lütfen not bırakırsanız sevinirim dini açidanda araştırdım sonucta 1.can ve bir alie kurtuluyor telefonum yok msn ye cevap yazabilirsiniz antalya kepez msn .lyonn63@hotmail.com

  • ysf said

   selam arkadaslar 25 yasındayım bobregımı yardım karsılıgında bagıslayacagım izmirdeyim yakın ıllere gıdebılırım 0rh+ (o sacma sapan yorum yapanlarda yapmasınlar kımse keyfınden bobregını satmaz allah dusurmesın onları baska bısey demıyorum..

  • umutsuz said

   BENİM KANIM B. RH POZİTİF BÖBREGİMİN BİRİNİ BAGIŞLAYACAM HERHANGİ BİR SAGLIK SORUNUM YOK YAŞIM 29 NEREYE OLURSA GELİRİM TLFN 0538 877 26 55 YADA gencay.u.1982@hotmail.com ulaşabilirsiniz hasta veya yakını ararsa sevinirim ihtiyaç sahibi hasta arasın verecem. allah tüm hastalarımıza acil şifalar versin 0538 877 26 55

 448. ali said

  adım ali ş.urfada oturuyom organlarımı satıyorum böbrek var karaciğer var şimdilik bunlar ciddi alıcılar arasın böbrek fiyatı 250 bin tl karaciğer fitaı 300 bin tl ciddi alıcılar mesaj çeksin ufuk_pipe@hotmail.com

 449. fahrettin said

  AB Rh pozitif kan gurubuyum böbregimin birini vermek istiyorum ihtiyacı olanlar 05543124847 nolu numaradan ulaşabilirler yaş 30

 450. tarık said

  ben istanbulda oturuyorum,hiçbi sağlık problemim yok,bankalara borçlarımdan dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum,0 rh + kan gurubum,0 532 206 04 21

 451. ilhan said

  kan gurubum 0 eraj pozitif acıl para lazım 15 milyar lazım 05339533691

 452. çağtay said

  merhabalar ben 24 yaşında sigara alkolkullanmıyorum 0 arh+ kan gurubum böbreğimi ihtiyacı olan birine bağışlıcam tel 0541 572 54 06

 453. yücel said

  slm acil böbreyimi satıyorum ilgilenen ihtiyacı olan varsa arasın yer fark etmez 05349691547 05453393543

 454. osman said

  25 yasındayım 6 yıldır sigara kullanıyordum 2 ay oldu bırakalı, ben böbregimi satmak istiyorum hem hayırlı bir iş yapmak hemde kendi sıkıntılarımı gidermek istiyorum, bu arada evliyim çalısıyorum çok fazla borcum yok 1,5 bin borcum var ama annem ve kardesşlerimiz 15 bin borcları var bu beni çok üzüyor, onlara abilik babalık yapıp borclarını kapatmak istiyorum… İnsallah ihtiyaclı birilerinede faydam olur… 0535 020 57 86

 455. vural said

  slm öncelikle tüm böbrek hastalarına allah tan acil şifalar dilerim adım vural vanda yaşıyorum 27 yaşında kan gurubum b rh- bazı borçlarımdan dolayı böbreğimin tekini satmak istiyorum türkiye veya yurt dışı türkiyenin neresi olursa fark etmez gelebilirim ciddi düşünenler msn adresim den bana ulaşabilirler asii-65@hotmail.com kosovalpoyraz@yahoo.com.tr

 456. halim aktaş said

  selam. yalovada oturuyorum yaşım 30 acil ihtiyaçtan dolayı böbreğimin birini satmak istiyorum. kan gurubum ab rh (-) negatif. ücret olarak 35000 tl istiyorum… ihtiyacı olanlar arasın.. 05517091628…….e-mail adresim serdar_baran_aktas@hotmail.com

 457. engin said

  bööbregimi satıyorum ilgilenler mesaj atsın istanbuldayım 0535 9298905

 458. ERTAN said

  acil böbreğimi satmak istiyorum kangurubum.o rh pozitif ( ) tir yaşım 29 sigara kullanmuyorum ihtiyacı olanlar araya bilirler cep.0507 454 59 94 bursa YAŞIYORUM HİÇBİR HASTALIĞIM YOKTUR

 459. şehir efsanesi said

  selam ben istanbuldan yazıyorum bunu türkiyede denildiğine göre milyonlarca böberk hastası var ALLAH hepsine acil şifalar versin ama benim anlayamadığım olay ise bukadar verici varken bu alıcı olan kişiler nerde ben aylardır bu olayı araştırıyorum ve halla hiç kimseden bi haber çıkma ki bunun yanı sıra verici olan çoğu kişiylede görüştüm ve hiç biri bi haber alamdığını ve veremediğini söylüyor ya beni yanıltmanız için ben yazıyorum şuan bu iletiyi ve alıcı kişiler varsa şayet tabi anlatılan şehir efsanesi gibi bişey bu alıcılar bana ulaşmalarını rica ediyorum … evet bende borcumdan dolayı satmak istiyorum hayatın zor olduğu bi dönemde dostunun ve aileninde sırt döndüğü bi hayatı yaşıyoruz ve bu yüzdende ALLAHIN verdiği vücudumuzu ticarete dökmek zorunda kalıyoruz rica ederim sizden bana ulaşın … ALLAH TÜM HASTALARA VE DARDA OLANLARA YARDIMCI OLSUN …

  (ORGAN SATANLARIN CİDDİYETİ TARTIŞILIR.. KİMİSİ BİR BÖBREĞE 150 BİN -YAKLAŞIK 60 BİN EURO- KİMİSİ 15 BİN -YAKLAŞIK 6 BİN EURO- KİMİSİ 300 BİN, KİMİSİ 30 BİN TL İSTİYOR. BİZE ULAŞAN BİLGİLERE GÖRE, KİMİSİ “YOL PARAMI GÖNDER, PEŞİNAT VER” DEYİP, PARAYI ALDIKTAN SONRA ORTADAN KAYBOLUYORMUŞŞŞ.. KARŞILIKLI BİR GÜVENSİZLİK SÖZ KONUSU.. HERHALDE BU YÜZDEN ALICILAR ORTAYI ÇIKMIYOR???)

 460. orhan said

  böbreqimi bagıslamak istiom tel:05332204634 bu numaradan qörüsebiliriz (ciddi olmayan lütfen aramasın) !

 461. kadir said

  mrb ben kadir izmirden 33 yaşındayım sağlıklıyım sigara,alkol kullanmam ve spor yaparım ihtiyacı olana böbreğimi bağışlayacağım numaram 05306940230

 462. şehir efsanesi said

  telefon numaram 0531 309 09 95 huzungulum34@hotmail.com mailim …

 463. sıfır535 said

  acıl böbrek satıktır 18 yasındayım 19 a gırcem borcdan dolayı satmak zorundayım ılgınenlere duyulur..
  05354115423 – 05352220819

 464. osman said

  tekrar s.a herkese hayırlı ramazanlar ve Rabbim bu mübarek ayda herkese acil şifalar ihtiyacı olanlarada Rabbim kolaylıklar versin, ben böbreğimi satıyorum 0 rh pozitif kan.. ailemin ve kendi borcumu kapatmak istiyorum ölmeden önce, güven konusunda her türlü teminatı verebilirim lütfen beni arayın 0535 020 57 86…

 465. serseri1982dr said

  28 yaşındayım, sağlıklıyım, ama intaharın eşindeyim. 4 yaşında 1 oğlum var 40 günlükte bir kızım var. bir hata yaptım birine güvendim 150.000,00 tl borcum var arayın görüşelim devlet hastanesi veya özel hastane ama eskişehirde olmak kaydıyla böbreğimi satmak istiyorum donerleri nasıl oluyor uyum aşaması nasıl oluyor bilmiyorum ama 150.000 tl bana verin ve hastane masraflarını karşılayın böğreğimi vermeye razıyım hiç alkol kullanmadım, düzenli ve sağlıklı beslenirim , yediğime içtiğime dikkat ederim böbreğimi satmak istiyorum ararsanız görüşürüz ama resmi hastane aracılığıyla olur risk almam bir şans deyip ilan veriyorum. 0 536 841 24 15 birgün böbreğe ihtiyacım olsa bile kanımın son damlasına kadar helal olsun. Tek şartım ameliyatın eskişehirde olması.

 466. yasin said

  yaş 17 neden aile kredi borçları babam çalışamıyor sporcuyum gayet saglıklıyım 100.000 pazarlık olur .. 0546 927 23 75 acil

 467. müslüm said

  30 yaşındayım ihtiyaçtan dolayı böbreğimin birini satıyorum brh+ kan gurubum 75 tl 0544 689 35 89

 468. cagatay said

  Merhabalar.. Tüm ihtiyaç sahiplerine ALLAH yardımcı olsun öncelikle, ben işimi düzeltmek için böyle bir karar aldım arkadaşlar. kan grubum AB rh+, ciğerlerimden tutunda böbreklerime kadar bir çok konuda yardımcı olmaya hazırım. ilik nakli içindegeçerlidir. denizlide yaşıyorum, bu dalga geçilecek veyahutta hafife alınacak bir durum değil o yüzden lütfen sadece ciddi olarak bu yola başvurmak isteyenler arasın. Allah ım acil şifalar versin, hayırlı ramazanlar.. numaram;554 884 48 88

 469. levent said

  TELEFON NUMARAM YANLIŞ OLDU 05385167598 LEVENT İZMİRDE OTURUYORUM.BENİ BUNUMARADAN ARAYINIZ,YARDIMCI OLURUM.İHTİYAÇTAN DOLAYI SATIYORUM.
  BÖBREĞİMİN BİRİNİ SATMAK İSTİYORUM.39 YAŞINDAYIM ALKOL,SİGARA HİÇ KULLANMADIM,GAYET SAĞLIKLI BİRİYİM.CİDDİ OLANLAR ARASIN,TEL:05385197598 İZMİRDE OTURUYORUM.

 470. osman said

  inanın ihtiyacım olmasa böbreğimi satmak yerine bağışlardım ama mecburen satıyorum lütfen anlayın beni 0535 020 57 86 (0 rh +)
  bende ihtyiacı olan birine böbreğimi satmak istiyorum ihtiyacım olmasa gercekten parayla satmak yerine bağış yapardım lütfen beni anlayın 0535 020 57 86

 471. aslan said

  slm arkadaşlar ben aslan antalyadan böbregimin 1 ini satmak istiyorum acil olarak peşinde istemiyorum kaporada istemiyorum yeterki insanlar alıcılar dürüst olsun allah için ihtiyacı olan arasın mesaj atsın bir can ve bir aille yaşasın telefonum yok msn adresım lyonn63@hotmail.com mesaj attın ben sizi ararım kan grupum arh pozitif

 472. ACİLLL said

  ACİL LLL ilik ve böbregimi satıyorum 27 yaşındayım saglık durumum cok iyi 0rh- kan grubum maddi konudan cok büyük miktarlar beklemiyorum işimi görecek kadar yeterli bayanım hem sizin işinizi görsün hem benim işimi görsün isterdimki maddi beklentiim olmadan bagışlayayım ama insanın önüne geçen zorluklar böyle yaptırıyor acill ulaşınn anestol01@hotmail.com

 473. kenan said

  böbregimi satmak istiyorum cıddı olanlar arasın…05368296868

 474. ecem said

  böbreğğimi satmak isityorum..a rh(+)..hemen cvp verirseniz sevinirm

 475. ege eray said

  19 yaşındayım böbreğimi satmak istiyorum kesın kararlıyım cıddı alıcılar arasın 70.000 bın tlye verecem masraflar karsıya aıt dıger bılgıler alıcıya bıldırılecek ankdarada ıkamet edıyorum num; 0506 696 73 23 msn; little_tramp_18@windowslive.com

 476. özkan orak said

  böbreğimi satıyom 15 yada 20bin ytl ilgilenenler yazsın bana oxforttt@hotmail.com ab er h pozitif kan grubum özkan oark izmit

 477. osman said

  böbreğimi satıyorum ihtiyacım olmasa satmazdım ihtiyaclılar arasın lütfen 0535 020 57 86

 478. ibo said

  satılık böbregim aydındanım 25 yasındayım
  05314608416

 479. cabbar said

  SLM AB(+) 40.000 TL CİDDİ OLANLAR EMAİL ATSIN.alienn016478@hotmail.com

 480. psam said

  bende bobregımı satmak ısyorum kan gurum a eras pozıtıf email pasam_kul@otmail.com

 481. furkan said

  borregımı satmak ıstıorum bende a eras pozıtıf kan gurum cok acıl mesajlarınızı beklıyorum 05395948890

 482. meçhuladam said

  borçlarımdan dolayı böbreğimi samsunda yaşamak şartıyla 30000tl satıyorum ihtiyacı olanlar arasın.içkim yok hastalığım yok.34 yaşındayım bana ulaşmak isteyenler.candostum_kim@hotmail.com adresine telefonlarını bıraksın yada mail atsın.

 483. ilker said

  çok acil satmak zorundayım ab rh pozitif lütfen ciddi olanlar irtabata geçsin

 484. cüneyt said

  mrb böbreğimi bağışlarım size yeterki birinin hayatı kurtulsun a rh – 0543 227 53 09 bekliyorum aramanızı acil şifalar

 485. 001981 said

  29 yaşındayım böbreğimi satıyorum 05318858995

 486. cabbar said

  yıllardır futbol oynuyorum.sigara,alkol vb.hi,ç kullanmadım.AB(RH+)40.000 TL YE BAĞIŞLARIM.alienn016478@hotmail.comyıllardır futbol oynuyorum.sigara,alkol vb.hi,ç kullanmadım.AB(RH+)40.000 TL YE BAĞIŞLARIM.yıllardır futbol oynuyorum.sigara,alkol vb.hi,ç kullanmadım.AB(RH+)40.000 TL YE BAĞIŞLARIM.alienn016478@hotmail.com.ilgilenenler acil email atsın.

 487. veysel said

  AB rh pozitif böbregim borçlarımdan dolayı satılıktır sigaram içkim yoktur sağlıklıyım doğum yılım 1959 dur 05415363141

 488. murat said

  slm böbreyimi 60bine satıyorum …murat-can1980@hotmail.com

 489. furkannnn said

  05395948890 satılık bobrek cok acıl

 490. muhammet said

  slm ben muhammet istanbul esenler.de ikamet ediyorum açil üçret karşılığı karaçiğerimin yarısını satıyorum 50bin tl.ye ilgilenenler varsa arayabilir telefon numaram 0534 222 04 32 KAN GURUBUM 0RH + POZİTİF

 491. sebahattin said

  mrb ben sebahattin acil ihtiyaçdan dolayı böbreğimi satmak istiyorum yaşım 23 ve bu yaşıma kadar hiç sigara ve alkol kullanmadım gerçekten de ihtiyacı olan ve ciddi olan varsa arasın kan grbum ( A RH – ) İZMİRDE İKAMETKAH EDİYORUM TELEFON NUMARAM 0554 972 67 61 serikatil_49@hotmail.com

 492. ahmet ikiz said

  slm ben ahmet maddi imkansızlıklar nedeni ile eşimi tedavi ettiremediğimden dolayı böbreğimin tekini satmak istiyorum muğlada yaşıyorum her şey konuşulur. kan gurubu a(rh)+ 02522822556_05544576336 parası ve sigortası olmayanlara bakmayan devlet ve hastaneler utansın.

 493. Asi Faydalı said

  ara konuşalım melih arkadaş0544 802 01 14

 494. mehmet said

  merabalar gaziantep ten mehmet ben sıkıntı yaşadığım borçlarım yüzünden böbreğimi satıyorum herhangi bi sağlık problemim yok b(rh)+ 05076662542-05079227118 doqu_doqukan@hotmail.com

 495. veysel alaca said

  böbreğimi satmak istiyorum çok sağlıklıyım çok şükür ama paraya sıkıştım kan gurubum a rh+ tel 5448760771

 496. aslan said

  slm millet bir aydır bagırıyorum böbregimi satiyorum diye ama hic arayan olmadı son defa yine yazıyorum böbregimi satıyorum allah için cevap yazın msn adresim lyonn63@hotmail.com borclarım var memlekete gidemiyorum aillem dagılmak üzere alıcı yokmu yav hiç parayı peşinde istemiyorum kaporada istemiyorum lütfen bir can ve bir aille kurtulsun ölmemizi bekliyor herhalde alıcılar

 497. asi said

  merhaba numarayı gizleyip çagrı atmayın açık numarada n arayın melih hityacın yok her halde hityacın yoksa insanları boşa lüzuma katma b…. hityacı olanlar arasın konuşalım 05448020114

 498. ahmet ikiz said

  hala haber bekliyorum msn adreside bırakacağım ahmet_ikiz07@hotmail.com ihtiyacı olanlar arsın lütfen mail bırakın lütfen 05344576336_02522822556

 499. serkan said

  MADDİ SIKINTILARIMDAN DOLAYI BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM.ANKARADA İKAMET EDİYORUM.İLGİLENENLERİN BENİMLE İLETİŞİME GEÇMESİNİ BEKLİYORUM. dif_fe_rent_06@hotmail.com 0544 605 59 81

 500. ahmet said

  arh+ kan gurubum böbreğimi satıyorum ilgili sahıslar mail atsın ahmet_adivar@hotmail.com

 501. serkan said

  maddi sıkıntılarımdan dolayı 30 000 tl karşılığında böbreğimi satmak istiyorum.28 yasındayım.kan grubum 0 rh + herhangi bir sağlık problemim bulunmamaktadır.ankarada ikamet ediyorum. 0544 605 59 81 dif_fe_rent_06@hotmail.com

 502. zafer savas said

  ihtıyaştan cok acıl bobremı satmak istıyorum ihtıyacı olanlar lutfen meil atsın goruşelım kan gurup AB + SAVASZAFER1@HOTMAİL.COM

 503. mustafa said

  ıhtıyactan dolayı bobregımı satacagım kan gurubum 0rh+ 26 yasındayım yaramaz1912@hotmail.com

 504. bedava böbrek said

  sadece 10 000 tl ye böbreğimi satmak istiyorum.kan grubum 0 rh + 28 yasındayım.sağlık sorunum bulunmamaktadır.acil bu paraya ihtiyacım var.ilgilenenleri bekliyorum.0544 605 59 81 dif_fe_rent_06@hotmail.com

 505. MEHMET said

  ACİL BÖBREĞİMİ SATIYORUM İHTİYAÇTAN SAĞLIK PROBLEMİM YOK 30.000 TL İSTANBULDAYIM MEHMET GSM:05363723126

 506. ali said

  arh + saglıklı böbrek 25000 tldir 05416634887 gazianteptedn her sehıre gıdılır tüm testler yapılır ciddi olanlar arasın

 507. mustafa said

  kan grubum a rh pozıtıf bobregımı satmak ıstyıyorum adım mustafa 30 yasındayım ızmırdeyım acıllll 0545 865 2067

 508. asi said

  meraba lar böbrek bagışında bulun mak istiyorum adana da ikamet ediyorum kan gurubum B – negatif . 24 yaşındayım saglık la hiçbir proplemim yok acil bir şekilde telefonlarınızı bekliyorum 0 544 802 01 14 geçmiş olsun dilek lerim le

 509. furkan said

  maddi sıkıntılarımdan dolayı böbreğimi 20 000 tl karşılığında bagışlamak istiyorum.28 yasındayım kan grubum 0rh+ 0544 605 59 81

 510. mehmet said

  bende bağışlamak istiyorum böbreğimi ilgilenenlerin 0544 546 35 35 numaralı telefonu aramaları rica olunur.iyi günler

 511. mert said

  Arh – negatif kan grubum böbregimi yada karacigerimi satmak istiyorum ciddi olanlar msn adresimi eklesin Mertccccccan@hotmail.com
  a rh negatif kanım telefonumu bilerek yazmadım ciddi olmayan çok insan aradı ciddi böbrek lazım olanlar msn den bana ulaşsın ordan telefonlaşırız borçlardan dolayı organlarımdan birini verecegim

 512. mustafa said

  Acil İhtiyaçtan Dolayi Böbregimi SAtiyorum Ciddi Kişiler Arasınlar Konusalım 0541-378-84-84

 513. yusuf ada said

  a(rh) – kan grubum 25 yaşındayım izmirde oturuyorum son derece saglıklıyım bu yaşıma kadar hiç hastaneye gitmedim agrı kesici bile kullanmadım böbregimi veya karacigerimi satmam gerekiyor bana bu telden 24 saat ulaşabirsiniz 05453104299
  a (rh) nekatif kan grubum 25 yaşındayım izmirde oturuyorum son derece saglıklıyım böbregimi satmak istiyorum bana bu nodan ulaşabilirsiniz aramadan önce msj atabilirseniz sevinirim 05453104299

 514. birol said

  ben birol 50 yaşındayım ama gayet dincim kan gurubum 0 rh + her yıl çekap yaptırırım ve bu yılda yaptırdım sağlamım ailemle ayrı yaşıyorum darmadağın olduk kızımıda okutmak zorundayım böbreğimi ve karaciğerimin bir bölümünü satıyoum böbreğim 70.000 l dir karaciğer ise 80.000 tl dir ilgilenenlerin 05345624108 den aramaları msn adresim melegim_6567@hotmail.com

 515. hakan yakın said

  acil ihtiyaçlarımdan dolayı böbreğimi bağışlamak istiyorum ihtiyacı olanlar lütfen arasın 5313153365 0rh+ kan gurubum 25.000 tl

 516. sedat said

  ismim sedat ist ikamet ediyorum kangrubum arh pozitif ihtiyacı olana böbreğimi vermek istiyorum ciddi olanlar eklesin görüşelim ( ruhcuk-1@hotmail.com)

 517. engin said

  slm arkadaşlar borclarımdan dolayı böbregimin birini satmak istiyorum sadece ciddi olanlar arasın nakil gercekleşmeden para talep etmiyorum yaşım 23 saglıgımda gayet yerinde fiyat 50.0000 bin numaram 0535 040 1906

 518. uğur said

  mrb arkadaşlar borçlarımdan dolayı acil böbreğimi bağışlamak istiyorum ciddi olanlarla görüşelim hazaL818@hotmail.com 05393485555

 519. hüseyin said

  acil böbreğimi bağışlayacağım (0 rh -) ilgilenen arkadaşların e maille irtibat kurmalarını rica ediyorum tecer40@hotmail.com

 520. abdullah said

  slm 25 yaşındayim A(RH)+ sigara ve alkol kullanmiyorum uni okuyorum böbreğimin bir tanesini satmak istiyorum.çok ihtiyacım var yer izmir

 521. apoo said

  slm böbreğimi acil satmak istiyorum arh+ sigara ve alkol yer izmir uni okuyorum eğitimim için lazim tskler
  tel:0539 418 58 41

 522. deniz said

  çok acil böbreğim satılık kan grubum B rh + pozitif 05353553699 nolu telefonuma lüten mesajla bildirin borçlardan dolayı yabancı nolara cevap veremiyorum. dertliefe@hotmail.com

 523. denız said

  acıl paraya ıhtıyacım var cıddı ılgılenler meil atsın lutfen kan grubum 0 rh pozıtıf dnzlrnkz@hotmail.com meil bırakabılırsınız

 524. eyooo said

  benım babam oldu beştane kardeşim kımse bıze yardım etmıyor ev kıra ev sahıbı bızı evden cıkartıyor calişdım da yetmıyor lutfen alacak kışiler arasın bobreğimı tekını satıyorum ılgılıler arasın lutfen numaram 0542658459

 525. ahmet can said

  bir insan canından bir parçasını nasıl satar.Allah tarafından verilmiş bir emanet.amma mecburiyetlikler insanı bu günaha zorluyor.hırsızlık,dolandırıcılık,sahtekarlık vb. pis işleri kalkışmadan hiç olmazsa bir canın kurtulmasına vesile olurum düşüncesiyle bu mecburi olaya vakı olunuyor.işte ben de bunlardan biriyim. çok acilen paraya ihtiyacım var.bu nedenle böbreğimin birini uygun kişye verebilirim.40 yaşındayım.sigara ve alkol kullanmıyorum.ciddi bir rahatsızlıkda geçirmedim. kan grubum A(-). ciddi olanlar bana msne adresim ve tlf.dan ulaşabilirler.Allah tan acil şifalar dilerim. yetiksevdalar@hotmail.com 05074341169

 526. asi said

  meraba lar böbrek bagışında bulun mak istiyorum adana da ikamet ediyorum kan gurubum B – negatif . 24 yaşındayım saglık la hiçbir proplemim yok acil bir şekilde telefonlarınızı bekliyorum 0 544 802 01 14 geçmiş olsun dilek lerim le

 527. sedat said

  ismim sedat ist ikamet ediyorum kangrubum arh pozitif ihtiyacı olana böbreğimi vermek istiyorum ciddi olanlar eklesin görüşelim ( ruhcuk-1@hotmail.com

 528. Cengiz Gezici said

  0538771043714 acil böbrek satıyorum

 529. murat uçak said

  SELAM

  MADDİ İMKANSIZLIKLAR YÜZÜNDEN BÖBREGİMİN TEKİNİ SATMAK İSTİYORUM ISTANBUL DA İKAMET EDİYORUM 37 YASINDAYIM SİGARA VE ALKOL KULLANMIYORUM HER HANGİ SAGLIK PROBLEMİM YOK KAN GRUBUM 0 RH (+) İLGİLENENLER VE CİDDİ OLANLAR LÜTFEN BANA ULAŞSIN
  muratucak42@hotmail.com
  muratucak42@mynet.com
  0 536 400 01 21
  EN AŞAGI 20 BİN TL YE İHTİYACIM VAR CİDDİ VE GERCEKTEN İHTİYACI OLANLARA PAZARLIK PAYI VARDIR İLGİLENLERİ BEKLİYORUM….

 530. erzurumlu said

  selamın aleyküm ilk öncelikle ALLAH herkese acil şifalar ve borçlularıda ALLAH kurtarsın ben kendi aptalığım yüzünden ödemeyeceğim borca düştüm ve ödeyemiyorum maddiyatım karşılamıyor ailemde beni kurtarmak için çırpınıp duruyo maddiyatıma destek olabilecek arkadaşlarıma her türlü organ ihtiyaçlarını karşılayabilirim. lütfen bana yardımcı olun kan gurubum orh pozitif tel : 05327203287. paradox2_6@hotmail.com

 531. uğur said

  mrb ben uğur 26 yaşındaydım kan grub 0 rh(+) böbreğimin birini paylaşmak istiyorum o kadar uçuk fiyatlar istemiyorum mail adresim solarium2134@hotmail.com tel 505 604 99 43 ciddi olanlar arasın istanbul avrupa yakasındayım

 532. eyüp said

  bende satıyorum mati durumum bozuz undan dolayı istanbul pendik 0543 456 91 54

 533. ümit said

  tüm böbrek hastalarına allah şifa versin diliyorum böbregimi bagışlamak istiyorum 34 yaşındayım ist 05302341105.

 534. RIZA BOZDAĞ said

  ACİL BORÇLARIMDAN DOLAYI BÖBREĞİMİ SATMAK İSTİYORUM KAN GURUBUM (B)RH POZİHİF TEL :05532155345

 535. sedat said

  tel 05384113401ismim sedat ist ikamet ediyorum kangrubum arh pozitif ihtiyacı olana böbreğimi vermek istiyorum ciddi olanlar eklesin görüşelim ( ruhcuk-1@hotmail.com

 536. zülfikar said

  selam arkadaşlar yaşım 30 bende böbreğimin birini eşim in ameliyatı için satmak istiyorum kan gurubum arh+allah rızası için ciddi olanlar ulaşsın kim ister canından
  bir parça gitsin ama ne yapayım..eşim ölecene ben öleyim…istediğim fiyat..50000ytlkayseride yaşıyorum..isyankar0382010@hotmail.com..allahım yardımcımız olsun arkadaşlar

 537. alev said

  bende maddi durumlar yüzünden böbreğimi satmak istiyorum.lütfen ciddi olanlar arasın.kan grubum b rh +.yaş 30
  0543 395 53 07

 538. okan said

  kardes bana yardımcı olusan sevınırım cevabını beklıyom böbrek bagışlıyom 5359288450

 539. sedat said

  ist ikamet ediyorum kan grubum arh pozitif böğreğimi bağışlamak istiyorum ihitacı olanlar bu numaradan ulaşa bilir 05384113401

 540. mert can said

  merhaba ben can 23 yaşındayım sigara alkol yok normal bir ücret karşılığı böbreğimi satmak istiyorum (0) rh pzotif ciddi olanlar olanlar msj atsın canyakar06_34@hotmail.com

 541. Ateş said

  bobregimi satıyorum acil para lazım 05312949472

  • Çuneyt said

   slm ben cüneyt izmirliyim lafta olmayan tıraj yapmıcak insanlar varsa gercekten hasta olan kişiye yada kişilere böbreyimi satıcam laf kalabalıgı olmadan kan gurubum .a.r.h pozatif ilğilenlerin 05395745057 cüneyt açil şifalar,,,,,slm ben cüneyt izmirliyim lafta olmayan tıraj yapmıcak insanlar varsa gercekten hasta olan kişiye yada kişilere böbreyimi satıcam laf kalabalıgı olmadan kan gurubum .a.r.h pozatif ilğilenlerin ege_men_20@hotmail.com 05395745057 cüneyt açil şislm ben cüneyt izmirliyim lafta olmayan tıraj yapmıcak insanlar varsa gercekten hasta olan kişiye yada kişilere böbreyimi satıcam laf kalabalıgı olmadan kan gurubum .a.r.h pozatif ilğilenlerin05395745057 cüneyt açil şi

 542. denız said

  acıl benımde para problemım oldugu ıcın bende satıyorum 0rh pozıtıf kan grubum cıddı olanlar meil atsınlar msn adresım dnzlrnkz@hotmail.com tskederım

 543. tuncay öztürk said

  150.000 tl verene böbregimi satarim yasim 30 kan gurubum a-rh negatif e-posta adresim tuncayozturk55@hotmail.com

 544. ferdi said

  ismim ferdi kredi kartı borçlarımdan dolayı çok acil böbreğimin birini satmak istiyorum ilgilenenlar umutt2004@hotmail.com adresine mesaj atarak ulaşa bilirler.

 545. yunus said

  slm öncelikle hastalarınıza acil şifalar dilerim ben dolandırıcı yada sahtekar değilim allah ın adına yemin ederimki gerçekten ihtiyaçlı biriyim çocuğumun üstüne yemin ederim ben artvinden yunus babamı amelyat ettirebilmek için böbreğimi satıyorum fiyat 80.000tl kan gurubum <arh -negatif<hiç kötü alişkanlığım yok yaşim 30 aramanızı bekliyorum allah sizlerede kolaylık versin numaram 05354157924

 546. murat said

  kan gurubum arh pozitif böbreğimi vermek istiyom ciddi alıcıların 05545911765 tel mesaj atsın

 547. hakan said

  ben hakan 24 yaşındayım ve hayatta kaybedecek hiç bir şeyim kalmadı belki bir umut ailemi eşimi tekrar ikna ederim maddi sıkıntılar yüzünden ayrıldık 25bin tlye böbreğimi satmak istiyorum ciddi olanlar baştan mesaj atsın çünkü alıcaklılar yüzünden telefonu açamıyorum kan grubum 0 rh pozitif 0538 449 78 13

 548. sedat said

  merhaba ben sedat edırneden 26 yasındayım maddı ıhtıyaclardan dolayı bobregımı satıyorum kan gurubum 0rh pozıtıf 05423808515

 549. sabahattin keleş said

  aslen trabzonluyum ama istanbulda doğdum büyüdüm böbrek, karaciğer uyanlara verebilirim. ciddi olanlar arasın ayrıntıları telefonda görüşelim.

  B rh + (pzitif) kan grubuna sahibim hastalığım yok
  günlük 1-2 dal sigara içiyorum(uzun zamandır değil.)
  alkol kullanmıyorum.
  05434496117

  • sabahattin keles said

   arkadaşlar boşuna aramayın bu mesajı gercek olup olmadığını anlayabilmek için yazdık . zaten böbrek hastasıyım ayrıca bu bir suç vede acıyıp bedava bile vermeye kalsanız böbreğinizi yasal değil çünkü sadece akraba organ nakli için yasal

 550. Can ÇAKIR said

  Can çakır bende böbreğimi satmak istiyorum. 0537 554 66 11. acil nakite ihdiyacımdan dolayı satıyorum. 30 yaşındayım. hicbir sağlık problemim yok. A RH ( + ) KAN GURUBUM

 551. eray çetintaş said

  selam ben acilen börbek satlik KAN GURUBUM B.RH + POZİTİF 24 YAŞİNDAYİM SgARA VE ALKOL HİÇ KULLANMADİM İSMİM ERAY ÇETİNTAŞ TELEFON NUMARAM 05077306193 nerde olursa olsun vermeye hazirim şuan antalyada çalişmaktayim

 552. murat said

  merhaba arh pozıtıf kan gurubum 22 yaşın dayım içkim yok sıgaram yok
  bobregımı satmak ıstıyorum acıl paraya ıhtıyacım var 05433664066

 553. DENİZ ASLAN said

  YAŞIM 27 HAYATIMDA NE İÇKİ NE SİGARA KULLANMADIM İSTEDİĞİNİZ YERE GELİRİM. BÖBREĞİMİN TEKİNİ SATMAK İSTİYORUM.BÜTÜN MASRAFLAR SİZE AİT. FİYAT GÖRÜŞÜLÜR. ÇOK ZOR DURUMDAYIM EŞİM DOGUM YAPACAK MADDİ ZORLUK İÇERİSİNDEYİM. İŞSİZİM. İLETİŞİM ADRESİM ; 0545 698 00 08

 554. alparslan said

  Merhaba. 32 yaşındayım. a rh + kan grubum. acil paraya sıkıştığım için böbreğimi 13000 tl bağışlıyorum.
  paraya 1 – 2 gun içinde ihtiyacım var. ilgilenen olursa alparslanben@gmail.com mail adresinden ulaşabilirler..

 555. zhbrlo said

  Selam bende böbreğimi vermek istiyorum sağlıklıyım kan grubum B RH (+) zhbrlo_07@hotmail.com ciddi olanlar mail atabilir telefonla ararım numara bırakırsanız
  Ankarada ikamet ediyorum

 556. burak said

  bobregimi satiyorum kan gurubum 0rh+ telefon 05334185965 istanbul bahcelievler

 557. Melek said

  Kanım B (-) rh acil böbreğimin birini satıyorum 100.000 ve 80.000 arasi tel 0537 307 80 91 bekliyorum telefonum kapalı olura mj atın mutlaka donerim

 558. asi said

  meraba lar böbrek bagışında bulun mak istiyorum adana da ikamet ediyorum kan gurubum B (–)rh negatif . 24 yaşındayım saglık la hiçbir proplemim yok acil bir şekilde telefonlarınızı bekliyorum 0 544 802 01 14 geçmiş olsun dilek lerim le..meraba lar böbrek bagışında bulun mak istiyorum adana da ikamet ediyorum kan gurubum B (–)rh negatif . 24 yaşındayım saglık la hiçbir proplemim yok acil bir şekilde telefonlarınızı bekliyorum 0 544 802 01 14 geçmiş olsun dilek lerim le..

 559. ibrahim said

  ben ibo istnbldan allah herkesin yardımcısı olsun bu işler okadar kolay degil arkadaşlar resmi işlem ve prosödürler cok zor kolay degil ben bir aileye böbregimi bagışladım tam 11 gün resmi işlemlerimiz ve tahliller sürdü uyum cok zor ufak bir uyumsuzluk olmuyo: not: 1 böbregimi zor durumda olan bir aileye bagışladım saglıgım allaha şükür cok iyi 45 gün oldu daha ama şimdi de herhangi bir aileye karaciger vermek istiyorum aslen canakkaleliyim saglıgım iyi karaciger nakli bekleyen arayabilir:ORH+ KANGURUBUM ORH+ TEL:0544.629.31.92.EV.0212.748.47.44.

 560. sedat said

  ist ikamet ediyorum kan grubum arh pozitif böğreğimi bağışlamak istiyorum ihitacı olanlar bu numaradan ulaşa bilir.tel 05384113401 hastane prosüdürlerinide iyi biliyorum her konuda yardımcı olurum sağlık çalışanıyım

 561. mert doruk said

  böbreğimi maddi ihtiyacımı karşılaya bilecek birisine bağışlamak istiyorum. hiçbir sağlık problemim yok kan grubum B rh (+) sigara ve alkol kullanmıyorum mertd73@hotmail.com

 562. alparslan said

  Merhaba. daha öncede yazdım ama dönüş yapan olmadı. 32 yaşındayım sigara ve alkol kullanmıyorum. A rh + pozitif kan grubum.
  10.000 tl maddi sıkışıklığım var. bana maddi anlamda yardımcı olacak kişiye seve seve böbreğimi bağışlarım…
  Çok bunalmış durumdayım. bu gun veya yarın bu paranın bir kısmını bulamazsam. intihar etmeyi düşünüyorum.
  alparslanben@gmail.com mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.
  rabbim hiç birimizi çaresiz ve sağlıksız bırakmasın…
  Allah hepimize yardımcı olsun…

 563. s..... said

  AR(+) 30yaş sağlıklıyım istanbulluyum maddi sıkıntıdan dolayı b. satıyorum 100,000tl fiyat indirimi kesinlikle yapılmıcak bütün masrafları karşılamanızı istiyorum.

 564. zeynep said

  zeynep…
  27 eylül 2011
  slm 38 yasındayım B rh + kan grubuyum ve acil böbreğimi 30 bine bağışlamak istiyorum rabbim beni affetsin ama çok büyük sıkıntılar içindeyim..biz sizin hayatınızı kurtaralım sizde bizim…hem borç içindeyim işsizim ve kızımı ünv. de okutmak zorundayım namusumla iş bulmak ta zor kadın başına lütfen çok acil yardıma ihtiyacım var…önce mail adresimle ulaşırsanız telefon numaramı ordan verebilirim…
  zeynep…
  mail adresim wilds_world@hotmail.com mailto:wilds_world@hotmail.com lütfen burdan bana ulaşabilirsiniz…şimdiden teşekkür ederim

 565. bektaş said

  kayseriden selam ben bektaş yaşım 30 sigara harici kötü alışkanlım yok böbreğimin birini vermek istiyorum kan gurubum arh+ ciddi olanlar ulaşsın lütfen 05412634524 bektas0382011@hotmail.com fiyat yazmadım neyse odur karşımdaki inasanıda zor durumda bırakmak istemem…

 566. ÇaKyy said

  CaKyy Slm bende böbrek bagıslmak ısteyorum 0+rh pozıtıf kana grupum ıhıtıyacı olana verebılırm msnden ulasabılırsınız ÇaKyy_0070@hotmail.com

 567. dilek yanardağ said

  bende çok ciddiyim böbreğimi satıcam lütfen ihtiyacı olanlar arsın 05464723841

 568. dilek yanardağ said

  bende çok ciddiyim böbreğimi satıcam lütfen ihtiyacı olanlar arsın 05464723841
  dilek yanardağ 24 yaşındayım borçlarım için satıcam.

 569. dilek yanardağ said

  bende çok ciddiyim böbreğimi satıcam lütfen ihtiyacı olanlar arsın 05464723841
  dilek yanardağ 24 yaşındayım borçlarım için satıcam.

 570. Melek said

  acil ihtiyaçtan satıyorum annem kanser ve onun tedavi masrafları için yapıyorum kan grupum B-Rh arayın anlaşırız ben size bir hayat vereyim sizde bana annemi verin 0537 307.80.91